Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    07-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw hoofdstuk
    Deze week weer aan een nieuw hoofdstuk begonnen.

    Ik ben dinsdag voor de eerste keer gaan proberen bij de atletiekclub Brabo samen met de masters te trainen. Ik was benieuwd wat dit ging worden. Ik was toch een beetje nerveus, ik wilde niet afgaan tussen mensen die je niet kent. Ik weet het, het klinkt een beetje onnozel, maar het was nieuw voor mij. De nervositeit bleek ongegrond. Ik werd meteen aan iedereen voorgesteld. Er was een aangename, gemoedelijke sfeer. Er werd al flink wat afgelachen, dat zat voor mij onmiddellijk goed.
    Na de kennismaking begonnen we er aan. Er werd gestart met een gezamelijke opwarming. De piste werd verlaten om in het Rivierenhofpark te gaan lopen. Ik mocht zelf mijn tempo bepalen, maar dat bleek niet nodig. Het tempo lag laag genoeg om zonder problemen te volgen.
    Nadat we weer terug op de piste waren, begon het echte werk. Men had mij tijdens de opwarming al verteld dat dinsdag de zware training plaats vindt : vooral interval en tempolopen. Op donderdag werkt men vooral aan de afstand. Ik weet nog niet goed wat dat inhoudt, maar dat zal ik snel te weten komen.

    De marathonlopers kregen hun schema : 12 x 800m dat zij apart afwerkten (wegens omstandigheden ingekort naar 8 - 10).
    Wij begonnen aan een reeks van 5 x 400m. Men mocht zelf zijn tempo bepalen (redelijk doortrekken indien mogelijk, maar moest niet), maar men moest proberen steeds dezelfde rondetijden te lopen. Dit moest dan 4 maal worden gedaan. We waren met een paar die dit maar twee keer moesten doen wegens beginners. De sneeuw maakte het niet gemakkelijk om te lopen. Voor mij was het de eerste keer dat ik in de sneeuw op de piste liep, dus het was uitkijken geblazen. Ik werd na elke ronde door de trainer bijgestuurd qua houding, tussentijd doorgegeven, neerzetten van de voeten in de sneeuw... Ik merk, dat ik hier nog veel kan bijleren wat betreft looptechniek en houding. Toch leuk dat er iemand opzij staat en jou observeert en bijstuurt indien nodig.
    Ik vond, dat ik het niet slecht had gedaan : ronde 1 in 2:04, ronde 2 in 2:04, ronde 3 in 2:01 ronde 4 in 1:57 en ronde 5 in 1:58. Totale tijd op de 2000m was 10:04. Mijn rondetijden waren redelijk constant te noemen.
    De tweede reeks was een soort inhaalrace. Ieder vertrok apart en moest proberen zijn voorganger in te halen zonder zelf te worden ingehaald. Hierbij werden geen tijden genoteerd. Dit was pure fun.
    Na de training direct blijven plakken in de cantine, maar het was samen met de trainer er bij. "De training analyseren" noemt dat.
    De eerste training was voor mij geslaagd en smaakt naar meer, zeker weten.

    Noezeman



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    07-01-2010
    Meevaller
    'k had wel gedacht dat dit voor jou een meevaller zou worden en dat het tempo zeker geen probleem zou vormen.

    07-01-2010 om 10:57 geschreven door danny



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs