Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    05-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste intervaltraining
    Vandaag heb ik mijn eerste intervaltraining gedaan. Ik was toch benieuwd hoe dit zou verlopen. Het is een ferme meevaller geworden. Ik begin het al gewoon te worden dat ik de enige loper op de piste ben. Het weer zal er voor iets tussen zitten. Nu was het een druilerige regen, maar niet iets om er voor thuis te blijven.
    Na eerst een rondje rustig ingelopen, begon ik er aan.
    Het schema voor vandaag houdt in : 100m versnellen + 300m joggen en dit 8 keer in het totaal.
    Bij de versnellingen toch ietwat doorgetrokken. Een heerlijk gevoel geeft het, wanneer je je beenspieren voelt strekken omdat je automatisch grotere passen neemt.
    Nadat de intervalsessies achter de rug waren, ben ik nog rustig blijven uitlopen tot ik 5 km had bereikt.
    Ik vond het een leuke ervaring. Het is een prettige afwisseling tegenover de duurlopen waarbij vooral de kilometers van belang zijn. Ik ben toch van plan om dit te blijven doen op vrijdag. Hopelijk ondervind ik tijdens het weekend geen last van mijn benen door deze andere inspanning. Maandag weet ik meer.

    Noezeman


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    06-12-2009
    ....
    ...plezier hebben in je trainingen...mooi zo.

    06-12-2009 om 21:21 geschreven door natalie


    05-12-2009
    Intervallen...
    ... is inderdaad iets apart en zeer goed voor je snelheid. Mij is dit helaas verboden daar mijnen hartslag te veel zou in de hoogte gaan en plafoneren (heb max. hartslag van een 135). Maar iemand die zich goed voelt bij intervallen zal zeker enorm veel progressie maakt. Het positieve is ook zeker dat je intervallen begint te doen nadat je een zeer stevige basis hebt gelegd en dat is iets wat velen soms vergeten te doen.

    05-12-2009 om 16:19 geschreven door danny


    intervallen
    Ik heb altijd graag intervallen getraind, weet niet waarom de meesten dit niet graag doen.

    05-12-2009 om 12:07 geschreven door Dirkjogt



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs