Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum. Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman. Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
23-06-2009
Een nieuw begin
Maandag was het dan zo ver. Ik ben voor de eerste keer na mijn artroscopie weer op de piste gaan trainen. Het deed deugd mijn loopschoen aan te trekken. Zoals gepland ben ik gestart met een afstand van 5 km. Het zou een rustige loop worden om te beginnen, kwestie van niets te forceren. Na de eerste kilometer wist ik dat ik te snel van start was gegaan : minder dan 5 min. De terugslag zou later wel komen. Inderdaad, de laatste kilometer ging het een stuk langzamer. Twee maanden verplichte rust laten je voelen dat je de conditie stilletjes terug moet opbouwen. Reken daarbij de warmte bij, de constatatie dat ik vooraf te weinig gedronken had met een kurkdroge mond als gevolg. Hoewel het moeite kostte, was ik tevreden over mijn prestatie : 25 min. 05 over 5 km, een gemidd. snelheid van 11,96 km/u. Ik heb tijdens het lopen geen last ondervonden van mijn knie. Dat geeft zeker een gerust gevoel voor mijn verdere trainingen. Enkel een paar uur nadien had ik een beetje last van een stijf gevoel in de knie, maar dat zal wel overgaan. Dinsdag doe ik een rustige loop samen met Sandra in het park. Dit gaat gelukkig door tijdens de avond. De temperatuur zal een heel stuk aangenamer zijn. Hopelijk kan ik deze week nog een derde sessie inlassen, maar dat is nog niet zeker. Mogelijk trekken we er nog een paar dagen op uit. We zullen wel zien. De eerste week is al geslaagd.
Noezeman.
Reacties op bericht (1)
23-06-2009
.
hopelijk blijft het allemaal de goeie kant uit evolueren hé...sterkte.