Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    07-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Warm en nog eens warm
    Donderdag een duurloop van 60 minuten afgewerkt. Deze keer ben ik op de baan gaan lopen in plaats van in het park, kwestie van tijd te winnen. Er wordt thuis gestart en ik kom thuis aan. Dus na het stretchen kan ik meteen naar binnen en kan ik daarna sneller aan de rest beginnen.
    Aangezien ik al om 11u werd gewekt door het zalige geluid van een klophamer, besloot ik om al op te staan en wat vroeger te trainen. In het begin viel er een drupje regen, wat zeer welkom was. Maar na twee kilometer was het al opgehouden en voelde ik de warmte stilletjes aan terug komen. Het ging allemaal vlot tot ongeveer een kilometer voor het einde. Toen voelde ik de warmte zeer goed en begonnen de benen zwaar aan te voelen. Het zweet stroomde van het lichaam. Ik was enorm opgelucht toen het alarm van mijn timer afging. Ik heb de hitte toch een beetje onderschat. Het voelde op het laatst  aan als lood. Toch tevreden dat ik heb doorgezet. Dit zal zich zeker op een later tijdstip belonen, hoop ik toch. Anders is het een zeer goede zweetkuur geweest. Ook niet slecht.
    Vrijdag was Jordi thuis, dus werd er gefietst. De hele toer met een kleine versnelling gereden. Zo hou je de benen ook soepel. Ik hoop toch dat ik volgende week er een derde training kan bijdoen.

    11,3 km - 60' - 11,30 km/u - 5'18" /km - HS na : 142 bpm

    Noezeman


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs