Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum. Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman. Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
10-12-2011
Lopen / zwemmen
Deze week toch nog drie keer kunnen trainen. Zoals gepland ontbrak de dinsdag, maar verder heb ik donderdag en vrijdag de loopschoenen kunnen aantrekken. Donderdag kon ik na mijn nachtdienst niet onmiddellijk gaan slapen. Ellen had examen tot kwart na tien. Dus heb ik van de nood een deugd gemaakt. Ik ben dan maar rustig een toertje van 40 minuten gaan lopen. Eigenlijk viel dit reuze mee. Op geen enkel moment last gehad en tegelijkertijd blijf je goed wakker. Enkel nadat ik de jongedame thuis had gebracht, voelde ik de vermoeidheid pas. Tevreden ben ik in mijn bed gekropen. Vrijdag stond er een duurloop van 60 minuten op het programma. Er stond niet zo veel wind als in het begin van de week. Ik had maar een paar korte stukken wind op kop. Dat viel dus reuze mee. Ik kon goed mijn tempo aanhouden. Ik had voor alle zekerheid een truitje meer aangedaan en de handschoenen werden voor de eerste maal uit de sporttas gehaald. Achteraf was ik blij dat ik dat had gedaan. Beter iets te warm aangekleed dan te weinig. Ik heb er dan een goede zweetbeurt bij gekregen. Beide trainingen werden aan ongeveer dezelfde snelheid afgewerkt. Dat stemt me nog het meest tevreden. Hopelijk blijft die constante er in zitten. Dinsdag kon ik niet trainen omdat Jordi zijn eerste training bij de G-zwemmers had. Het is heel goed meegevallen. Dit blijven we doen. Het is praktisch een uur lang dat die zwemmers bezig zijn. Leuk om te zien dat er veel volk aanwezig was. Zo zie je dat mensen met een mentale handicap ook serieus aan sport kunnen doen. En Jordi heeft nu zijn sport gevonden : het zwemmen. Ik denk dat hierdoor het voetballen een stille dood zal sterven. Dinsdag hebben we ook te horen gekregen dat Jordi is ingeschreven voor de Special Olympics die dit Jaar in Seraing doorgaan van 16 tot en met 19 mei 2012. Nu weten we ook weeral waar we naartoe gaan met het Hemelvaartweekend. We kijken er nu al naar uit. Dat zal spannend worden.
Donderdag : 7,7 km - 0:40:00 - 11,55 km/u - 05:11 /km - HS na : 105 bpm
Vrijdag : 11,6 km - 01:00:00 - 11,60 km/u - 05:10 /km - HS na : 117 bpm
Noezeman
Reacties op bericht (2)
19-12-2011
G-zwemmer
Mijn dochter geeft in St-truiden ook les aan G-zwemmers, het is voor haar ook een unieke ervaring om te zien hoe de tevredenheid van deze mensen hun gezicht afdruipt Hopelijk kan Jordy wat potten breken op de Special-Olympics
groetjes de bakker
19-12-2011 om 19:24
geschreven door lenaerts Marc
13-12-2011
Jordi
Leuk om te lezen dat het ook bij Jordi goed gaat !! Wij wensen hem veel succes en de rest van de familie ook natuurlijk !!
13-12-2011 om 19:15
geschreven door conny braekman en Ronny Eeckhout