Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum. Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman. Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
06-12-2011
Heerlijk nieuwe week
Blij dat de afgelopen week voorbij is. Het was een heen en weer rijden van de ene plaats naar de andere. Gelukkig is er een andere voor in de plaats gekomen. Er zal wel een paar keer vroeg worden opgestaan, want Ellen begint met de examens en papalief:-8) zal zich weer eens opofferen om de dochter op tijd thuis te krijgen. Veel zal dat mijn schema niet in de war brengen. De dinsdagavond zal voor mij geen clubavond zijn. Jordi gaat beginnen met de zwemtrainingen. In plaats van de zwemlessen op zaterdag wordt dit dus G-zwemmen op dinsdagavond. We gaan eerst kijken of dit niet te stressvol is voor ons. Anders houden we het voorlopig op zaterdag.
De looptraining van maandag is zeer goed verlopen. Het zou een rustige duurloop van 45 minuten worden na een week te hebben stilgelegen. Zou, want het is iets sneller geworden. Ik had nochtans het gevoel dat ik rustig aan deed. Dat bewijst de hartslag nadien (107 bpm). Ondanks de stevige wind, had ik daar weinig last van. Ik heb deze maar gedurende twee relatief korte stukken vol op de snuit gehad. Verder was het vooral zijdelings en rugwind. De temperatuur was goed en de fijne regen zorgde voor de nodige zuurstof in de lucht. Nadien had ik het gevoel van nog een stuk verder te kunnen, maar dat gevoel heb ik nu al een paar weken. Toch maar mooi het schema volgen zodat kwetsuren uitblijven. Nu maar hopen dat dit zeker nog een tweetal weken blijft duren. Dan staat er op dinsdag een tempoloop van 5000m op het menu en daar wil ik een stuk van mijn besttijd afdoen (21'59"). Benieuwd hoe dat zal verlopen.
8,9 km - 0:45:00 - 11,87 km/u - 05:03 /km - HS na : 107 bpm
Noezeman
Reacties op bericht (1)
06-12-2011
Bedankt
Beste Eric, Bedankt voor de begripvolle en aanmoedigende reactie(s) !!! Bij jou is het ook af en toe aanpassen en niet altijd even gemakkelijk . Jij houdt er atlijd de moed in en zoekt naar de juiste oplossing !! Ik doe mijn hoedje voor je af !! Nog veel succes met de trainingen en je gezin !!
06-12-2011 om 08:30
geschreven door conny braekman en Ronny Eeckhout