Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    27-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Werk aan de winkel
    Na een leuke vakantie aan het Gardameer heb ik kunnen constateren dat er weer deftig gewerkt moet worden. De conditie heeft er een beetje onder geleden, al moet ik zeggen dat ik daarvoor ook al een tijdje stillag wegens de beenblessure. Die is echter verleden tijd nu (al sinds een week voor de reis, maar toen wegens tijdsgebrek enkel de clubtraining gedaan toen) zodat we er terug kunnen invliegen. Dit jaar zijn de loopschoenen thuis gebleven. Kreeg ik toch de vraag waarom ik mijn schoenen thuis had gelaten.:roll: Ik heb daarom twee dingen besloten : volgend jaar gaan de schoenen weer mee en ten tweede hou ik er mee op om nog te proberen vrouwenlogica te volgen, laat staan te begrijpen:wink:. De dag na aankomst ben ik uit nieuwsgierigheid op de weegschaal gaan staan om te zien wat de gevolgen van het goede leven in Italiƫ waren. Hoewel ik het een beetje had verwacht, keek ik er toch een beetje van op : bijna 1,5 kg bijgekomen :-o. Hier moet dus serieus gewerkt worden om de conditie en gewicht weer op niveau te krijgen.:oops:

    Deze week was de bedoeling om twee rustige trainingen in te lassen om te beginnen. Vrijdag besloot ik omwille van het onweer dat het veiliger was om binnen te blijven. Je moet het weer niet uitdagen. Donderdagavond is de training wel doorgegaan. Het werd een rustige jogging van 40 minuten. Ik had meteen het goede ritme vast. Met een gemiddelde van 5'42"/km werd de training vlot afgewerkt. Het was wel redelijk warm. Het is dus tegelijk een goede zweetkuur geworden. Tijdens het lopen op geen enkel moment last gehad van de onderbenen. Alleen de vrijdagmorgen had ik wat last van stijfheid van de dijspieren. Daarom dat ik vrijdag ook nog een training had gepland. Geen nood, maandag zal dit weer onder controle zijn en kunnen we weer gaan opbouwen. Ik ben er gerust in.

    7km - 0:40:00 - 10,5 km/u - 05:42 /km - HS na : 121 bpm


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    29-08-2011
    Basis
    Je had een brede basisconditie dus die zla niet direct we zijn. Niet forceren en rustig opnieuw opbouwen

    29-08-2011 om 08:55 geschreven door danny


    27-08-2011
    Je bent terug gestart.
    Je kan er terug rustig aan beginnen Eric, de conditie en het gewicht komen dan ook terug in orde !! Succes


    27-08-2011 om 22:17 geschreven door conny braekman en Ronny Eeckhout



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs