Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum. Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman. Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
07-06-2011
Beetje bij beetje
Maandag terug een training van 40 minuten gedaan. Volgens het schema moeten het er 50 zijn, maar ik wil nog niets forceren. Ik ben weer gaan loslopen in het park langs het wandelpad van 4 km. Ditmaal verliep het zonder problemen wat betreft parcourskennis. Verleden week was het de eerste keer dat ik deze ronde liep en moest daarom een paar keer op mijn stappen terugkeren. De gekleurde paaltjes vielen toen nog niet zo goed op. Maar ik heb het voordeel dat ik ergens maar één keer moet zijn geweest om daarna de weg te kennen. Dat zal de natuurlijke coördinatie van de man ergens voor tussen zitten, denk ik:roll:. De laatste tien minuten kon ik niet op de piste lopen, aangezien er twee scholen blijkbaar hun sportdag hadden. Dan maar de parklaan eventjes heen en terug gelopen, wat hetzelfde resultaat gaf. Dus al bij al was de opdracht ietwat geslaagd.
Het was minder warm dan vorige week. Het liep veel aangenamer. Ook had ik geen last van het been tijdens het lopen. Zelfs enkele uren nadien was er nauwelijks hinder te merken. Enkel 's avonds laat zeurde mijn been een wat. Ook de hartslag was al een stuk lager. Beetje bij beetje krijgen we weer zicht op een normale trainingsarbeid. Het is nu enkel nog geduld oefenen. Maar het goede gevoel heeft toch de bovenhand.
Normaal gezien ga ik nu dinsdag naar de clubtraining. Er staat 4x1600m op het programma. Maar ik ga deze proberen op mijn eigen tempo af te werken. Misschien sla ik een sessie over, maar dat beslis is wel op het moment zelf. Zeker niet mee doortrekken met de anderen. Anders zitten we weer in de prullenmand en daar moeten we zo lang mogelijk uitblijven.
6,9 km - 0:40:00 - 10,35 km/u - 5:47 /km - HS na : 130 bpm
Noezeman
Reacties op bericht (2)
07-06-2011
Met die hartslag ..
...trainen is ideaal zowel voor conditieopbouw als naar het vermijden van blessures
07-06-2011 om 15:51
geschreven door danny
Gelijk heb je
Eric,
Uit die prullenmand moeten we blijven !!!
veel succes met de trainingen.
Groetjes, Conny en ronny
07-06-2011 om 11:22
geschreven door conny braekman en Ronny Eeckhout