Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    18-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustig verder doen
    Vrijdag tijdens de nachtdienst zo veel gebabbeld dat ik gewoon ben vergeten mijn verslag van de vrijdagtraining neer te pennen.:oops:. Dat had normaal een rustige duurloop moeten worden. De wind zorgde er voor dat het een variant op een intervaltraing is geworden. Door enkele malen van richting te veranderen, had ik beurtelings de wind op kop, opzij en in de rug. Op zich niet zo erg. Daar word je sterk van.
    Maandag heb ik het wel wat rustiger kunnen doen. Het tempo lag toch niet zo veel lager dan vrijdag. Alleen kon ik er nu een mooi constant tempo op na houden. Af en toe had ik precies een trekkend gevoel in mijn linker onderbeen. Dat zal volgens mij toch altijd een zwakke plek blijven. Dit moet ik toch extra verzorgen. Misschien ga ik een keertje extra op de piste lopen en van zodra de omstandigheden het toelaten, weer het park intrekken, kwestie van een betere ondergrond te hebben. Dat is ook beter voor de beentjes. Maar voorlopig zijn er geen problemen.
    Dinsdag is het weer de intervaltraining op de club. Dan ga ik ondervinden op het dipje van vorige week al voorbij is. Deze keer moeten we 4 x 1600m verwerken. Vorige week heb ik deze zonder te kunnen versnellen afgewerkt. Benieuwd of ik dit nu zal kunnen, want ik heb een beetje last van een verkoudheid. Maar ik zal niet de enige zijn die daar last van heeft.

    8,7 km - 0:45:00 - 11,60 km/u - 05:10 /km - HS na : 123 bpm

    Noezeman


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs