Welkom op mijn blog! Ik ben Kirsten, gehuwd met Jimmy en mama van Finn en Tijl. Ik ben momenteel zwanger van ons nummertje 3 en hij of zij wordt eind april verwacht. Oorspronkelijk ging nummertje 3 er eentje uit een ver land zijn, maar ons adoptieavontuur is even uitgesteld.
Ik ga trachten hier wat te komen vertellen wat er in ons dagelijks leven en in mijn hoofdje omgaat.
Veel leesplezier

Foto
Foto
Mijn favorieten
  • Mijn kindjes
  • Ina' site (paswoord: wondertje)
  • Margo's site (paswoord: ukkie)
  • Inge Haveman site
  • Sanne Haveman site
  • Noa's site
  • Karolien blogt
  • Inge blogt
  • Annouk blogt
    Kirsten en co

    31-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tijl wordt groter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ja het is zover, onze Tijl onderneemt diverse pogingen om alleen te blijven staan en moet zeggen dat na een halve dag oefenen, het stilaan begint te lukken. Hij laat zich (heel voorzichtig) los, wiebelt wat en vindt dan zijn evenwicht om zich daarna mooi op zijn poepje te laten vallen en dan in een lachbui uit te barsten. Leuk om te zien, maar zodra ik met de camera afkom, vindt hij het niet meer zo interessant en begint direct met wat anders te spelen.
    Finn stimuleert hem dan ook enorm: ze doet hem voor hoe hij moet stappen, maar als hij het dan niet nadoet, vindt ze het maar irritant en kijkt ze mij hulpeloos aan van: "mama, waarom luistert Tijl nu niet!".
    In andere dingen heeft ons Finn ook altijd een antwoordje klaar, wat op zich wel grappig is, maar toch sta je er dan mooi als ouder. Zo wou ik gisteren wat uit een keukenkast nemen en klom ik op haar stoeltje (wat deels ook fungeert als opstapje in mijn keuken), wat zij uiteraard gezien had met als gevolg een "preekje" van mijn dochtertje van 2 jaar: "magge nie, mama, oppe toel taan, dan boem patat vallen". Hihi en gelijk heeft ze, want ik heb haar al 100x verteld dat stoeltjes dienen om op te zitten.

    Tijl slaapt ook sinds kort flink alleen op zijn kamertje, maar ik moet er wel voor zorgen dat hij mij niet te horen of te zien krijgt want dan krijgt hij een serieus brulmoment tot ik uit de buurt ben. Ik denk dat hij in zijn binnenste weet dat ik na verloop van tijd wel zou toegeven en hem aan de borst zou leggen. Bij Jimmy is hij dan wel direct stil en slaapt hij mooi in. Wat op zich wel vertederend is, te weten dat Jimmy zijn zoontje zo kan troosten, maar langs de andere kant voel ik zo ook wel een beetje een leegte want tot voor kort was ik de enige die hem troost kon bieden. Gelukkig is dat wel veranderd, maar zo zie je weer een periode van je leven zich afsluiten en dat voelt wat raar aan, want dat is immers een tijd die nooit meer terugkomt. De nachten gaan goed en omdat Tijl mij dus niet mag zien, is het Jimmy die eruit moet als Tijltje wakker wordt 's nachts. Meestal laten we hem wat huilen, maar als het te erg (te lang) wordt, gaat Jimmy even kijken en legt zich dan op het logeerbed wat op Tijltjes kamer staat. Meestal valt hij dan ook in slaap en vind ik mijn 2 ventjes een verdieping hoger.
    Sinds kort hebben Jimmy en ik ons bed en onze kamer dan ook terug voor ons eigen en wat lijkt die kamer groot zonder dat extra bedje en speelgoed bij ons. Wat een ruimte hebben wij 's nachts, maar van doorslapen is er nog geen sprake, ik vind het nogal wat onwennig en akelig te weten dat Tijl een verdieping hoger ligt dan wij en ons Finn ligt dan tegenover onze kamer, maar haar hoor ik ook bij het minste.

    Dat hoort immers bij het "mama"zijn!

    Groetjes

    31-08-2006 om 00:00 geschreven door Kirsten  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik doe het ook!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag iedereen

    Zoals jullie al kunnen merken, start ik dus ook met bloggen, of in simpelere mensentaal gezegd: bijhouden van een dagboek.
    Ik heb ook wel al de website van de kinderen waar ik verschillende keren per week verslag kom uitbrengen over het reilen en zeilen in ons gezinnetje, maar daar gaat het dan uitsluitend over de kinderen en wordt er gesproken uit naam van Finn en Tijl en nu wil ik wel eens spreken in mijn eigen naam!
    Ik zal me even in het kort voorstellen: ik ben Kirsten, getrouwd met Jimmy en mama van een prinsesje Finn en een prinsje Tijl. Weldra start ik als onthaalmoeder maar voorlopig spendeer ik al mijn tijd aan mijn eigen kapoenen. Hobby's heb ik niet echt, maar ik lees wel eens een boek en ga graag op uitstap met het hele gezin.
    Ik ga proberen regelmatig wat te komen schrijven, maar of het dagelijks zal zijn, betwijfel ik!

    Groetjes
    Kirsten

    31-08-2006 om 00:00 geschreven door Kirsten  





    Archief per maand
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 09-2005

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tg90
    www.bloggen.be/tg90
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jennyenwill_2
    www.bloggen.be/jennyen


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs