Foto

Piepeloe nieuwsgierige mama's, stoere papa's, knorrige opa's, lieve mammie's,...veel tantes en de man van de tantes,...onze kapoenen, oud- leerlingen,..KORTOM iedereen!

 

Hier vind je een beetje van mezelf terug...de activiteiten van onze Hunnegemmertjes,...ons leefwereldje!

 

Fijn dat je komt piepeloeren....welkom!

Juf Tamara, juf Stefanie, juf Marijke en juf Valerie

Inhoud blog
  • Facebook- Feestboek!
  • Kangoeroeklas terug van start!
  • LEERLINGENRAADNIEUWS
  • Vernieuwend zorgnieuws! CO-TEACHING!
  • Welkom! Een fijn schooljaar gewenst!
    Onze Hunnegemertjes! Welkom...

    Hé rups, Ja, jij daar… Kom maar,kom maar bij ons… Neem maar de tijd die je nodig hebt om een vlinder te worden, Doe maar , op je gemakje. Zoals je zelf wilt. Dag vlinder, Wees maar een vlinder, een vlinder zoals er maar eentje op de hele wereld is. Toon je mooiste kleuren en fladder,fladder maar. Vlieg met je vleugels daar waar je heen wil. Wil je samen vliegen,dan vliegen wij met je mee. Wil je sneller vliegen,dan vliegen we met je mee. Of doe je het liever op je eigen tempo? Wij vliegen naast jou… Wij zullen je steeds toefluisteren: “Leef je leven zoals een vlinder Neem op tijd eventjes rust Maar vergeet nooit te blijven vliegen”
    26-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vernieuwend zorgnieuws! CO-TEACHING!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    En we zijn al bijna een maandje verder...wat vliegt de tijd toch snel!

    Doorheen de veranderingen in het onderwijslandschap hebben juf Dorien ( 6LO) en ik ( juf Valerie) ervoor gekozen om co-teaching te organiseren in de klas van het zesde leerjaar! Pro vernieuwing en vooruitgaan in het onderwijs. Elke dinsdag en donderdag ( voormiddag ) staan juf Dorien en ik samen voor de klas. Dat willen zeggen dat er twee juffen op hetzelfde ogenblik in de klas zijn. De ene leerkracht kan instructie opnemen, de andere leerkracht kan de andere leerlingen corrigeren, woordje uitleg geven, ondersteunen...of het omgekeerde kan ook gebeuren. De leerkrachten vullen elkaar aan, en dit ten goede van de kinderen. We verrijken de kinderen, en onszelf! We doen dit ook in het vijfde leerjaar: juf Ellen en ik, op maandagvoormiddag. Ook juf Marijke en juf Maria ( derde leerjaar) passen deze vernieuwing toe op vrijdagvoormiddag. Een is maar alleen, dus staan we als gelijkwaardige partners samen voor de klas om zoveel mogelijk tegemoet te komen aan de vraag ' wat heeft het kind nodig? '

    Dank aan de leerkrachten en de kinderen om me steeds in hun klasje warm te onthalen...hehe...jullie kijken al niet meer op als ik het deurtje opendoe en ik mee start, tof!

    Een blije juf...die zin heeft in de vernieuwing, lol!

    26-09-2016 om 19:17 geschreven door Zorgteam


    01-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom! Een fijn schooljaar gewenst!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Jij bent....

    Een noot in onze muziek,

    Een stem in ons koor,

    Een instrument in ons orkest,

    Een woord in ons verhaal,

    Een letter in ons woord,

    Een foto in ons album,

    Een parel in ons snoer,

    Een blaadje in onze bloem,

    Een bloem in ons boeket.

    Al ben je maar een heel klein stukje van ons geheel, jij maakt mee het verschil!

    Samen school maken..elke dag opnieuw! Een fijn boeketschooljaar gewenst!

    01-09-2016 om 19:20 geschreven door Zorgteam




    Gastenboek
  • oudercontact
  • Mevr

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs