Foto
Kennel Van't Haeghelant ------>>>> enkel bereikbaar via facebook
Avonturen mét en van onze Drenten, Hadise, Jago, Maral, Nadezja én Roxanne
12-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Acrobaten?
Het drinken bij mama Hadise neemt dagelijks rare vormen aan.
Er zijn er nu al bij die op hun rug drinken.
En mama is er dadelijk bij want wanneer er "iets" in de buikjes gaat dan komt er achteraan dadelijk "iets" tevoorschijn en dat, dat kan Hadise niet hebben.  In de zin:  aan tafel moet je uw manieren houden.







12-06-2013 om 12:19 geschreven door Jiepie


11-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zonder commentaar...
Of toch commentaar...
neen hij hangt niet aan de bar...
neen hij heeft niet teveel gedronken...

Het is gewoon een geweldig "snap shot" door Ute gemaakt.



11-06-2013 om 21:34 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Knutselen...
Knutselen kun je op verschillende manieren en met verschillend materiaal... 
of noemen jullie het bijknippen van de nageltjes van kleine puppies soms niet knutselen...







11-06-2013 om 21:30 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wist je dit?
De Clubmatch 2013 in Nederland werd gewonnen door Luc Van Den Heyning (Kennelhouder " the Gloucester"), met zijn teef Asya the Gloucester.
Van harte gefeliciteerd!!!
Dit even aan de rand: Luc werd in februari verkozen als bestuursmedewerker in de Belgische Vereniging.
We hopen nog veel van hem te horen!



11-06-2013 om 21:25 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewichtheffen!
Dagelijks...
onder het waakzame oog van "Hawkeye"Hadise!!!



11-06-2013 om 19:47 geschreven door Jiepie


10-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Pasfotootjes" met een fier baasje.
Over nacht kunnen er wel eens veranderingen plaats vinden...
Kunnen jullie ze ook zien?
Neen, bekijk dan de hoofdjes heel aandachtig en verglijk ze met de foto's vorige sessie (vijf = vier + één van 7 jun) dan vinden jullie het wel.
En nu maar reacties schrijven... wij zijn benieuwd wie het als eerste opmerkt.









10-06-2013 om 11:20 geschreven door Jiepie


09-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 week later!
Vandaag of morgen zouden ons puppies geboren worden (63ste dag 10 juni).
Hadise dacht hier, zoals steeds, heel anders over en bezorgde ons een helse week met haar "prematuurkes"!
Maar dit is geschiedenis vanaf vandaag hebben wij, zoals andere kennels, een normaal nestje van 5 pups.
Het voorbeeld van ons "survival" werk is natuurlijk ons prinsesje.
Hebben wij niet goed gewerkt? Kijk maar!




09-06-2013 om 09:34 geschreven door Jiepie


08-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raar...
De mimiek en de houdingen van onze puppies nemen soms rare proporties aan zelfs Hadise doet mee. 
Of zou het een vorm van honden yoga zijn?











08-06-2013 om 12:00 geschreven door Jiepie


07-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vijf = vier plus één
We hebben weer een woelige nacht achter de rug.
"Numero cuatro" kon de slaap niet vatten en zette de keet op stelten. Hij vond dat Hadise en haar baasjes dan ook maar wakker moesten blijven. 
Een reden? Daar hebben we het raden naar, de temperatuur was goed, de buik was vol en op de vraag wat scheelt er dan kregen we géén antwoord.
Tegen de vroege morgen uurtjes was alles dan eindelijk rustig en bij het aflopen van de wekker schoten de baasjes wakker uit een heel diepe slaap.
Als onze puppies nu dicht naast elkaar liggen kunnen we spreken van: vier "rattekes" en één "moizeke" (vier ratjes en een muisje).
Onze tweede kaap: we hebben voorop gesteld dat op dag 63 (de "normale deadline voor de bevalling) zouden we ze graag rond de 350 g gemiddeld zien hebben we heden (dag 60) al bereikt.
Met de 211g zijn wij niet ontevreden voor ons prinsesje. 









07-06-2013 om 10:28 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waterspelletjes.
Heerlijk, eindelijk een beetje zomer.
Hoe ik mag niet bij Hadise en haar pupjes komen? Geen nood Papi geef me eens een emmer fris water dan kan ik Jago nat maken.
Zo gezegd zo gedaan... de sloeber van een Jago laat zich ook niet onbetuigd en pikt nog snel een kussen van de stoel en crossen maar . Hij lijkt wel te willen zeggen: Kom Lina pak me dan als je kan.
En ze gingen maar door, Lina volledig nat en poedelnaakt en Jago zonder één spat ... maar die foto's mag ik natuurlijk niet op het blog zetten van onze meid.



07-06-2013 om 09:10 geschreven door Jiepie


06-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hadise en Cartouche, Dek- en Geboorteaangifte
Vanmorgen hebben we contact opgenomen met de KMSH om het Hadise & Cartouche nestje aan te melden, heel officieel de Dek- en Geboorteaangifte.
Na een telefoontje, voor leesbevestiging, kregen we vanmiddag om 12u23 al een antwoord van de KMSH van niet minder dan de Pedigree Manager Mevr. Danielle Steenackers persoonlijk.
Wauw, Hadise & Cartouche wat zijn wij fier op jullie! Wat een eer, het eerste "aent Grotenhoutbosch" nestje. 
Daarbij wil ik ook onze compagnons Simonne & Jan feliciteren want uiteindelijk kwamen zij met de idee van gezamelijk de kennel naam "aent Grotenhoutbosch"aan te vragen.
Jeanny & Chris, Jan & Simonne, Ute & JiePie zijn fier op het samen tot stand brengen van dit eerste nestje!!!
Een echte reden voor een feest!!!





06-06-2013 om 20:53 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Visite...
Door de vele positieve en enthousiaste reacties op de foto's van Hadise's nestje willen wij toch even laten weten dat er een quarantaine van zeker 14 dagen is ingesteld. 
Dat betekent dat iedereen daarna, na telefonisch contact, van harte welkom is.
Dit om het gevaar op infecties bij de "prematuurtjes" zo veel mogelijk uit te sluiten, maar ook voor de rust van Hadise en haar "boelekes".





06-06-2013 om 12:34 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plus! Plus! Plus! Plus! Plus!
Oef vijf keer plus. Alle puppies hebben in gewicht goed toegenomen.
Ook ons prinsesje, het weegt nu 176g en dat is 25g meer dan gisteren avond.
Daar zijn vier goede redenen voor, ten eerste bij het zogen letten wij op dat ze één van de "betere" tepels krijgt, ten tweede dikwijls wordt zij nog eens extra aangelegd, ten derde wanner de "sloekers" haar verdrengen wordt ze geholpen en ten vierde en dit siert haar, als de kans groot is "spurt" zij zelf naar de "poleposition".







06-06-2013 om 10:19 geschreven door Jiepie


05-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een eerste cadeautje!
Na de Pinksterwandeling kregen wij van Karin, Jan, Siebe & Lobke een cadeautje.
We moesten stellig beloven het eerst te openen nadat de puppies waren geboren. Dus daar hebben wij ons streng aan gehouden...
Na onze "survival dagen" kregen we het pakje, dat netjes op de piano in de leefkamer stond, in het oog. We hebben er een plechtig moment van gemaakt, voor de werpkist, en waren aangenaam verrast.
Mooie speeltjes en zeer nuttig, wij leggen ze iets later in de kist en geven ze dan aan de nieuwe baasjes mee. 
Heel hartelijk dank in naam van heel de bende van Bunge (Budingen in het Vlaams).









05-06-2013 om 17:09 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste kaap...
De eerste melding van de dag: ALLE puppies hebben hun geboortegewicht opnieuw bereikt.
Dus, de eerste kaap is bereikt. 

 







05-06-2013 om 08:34 geschreven door Jiepie


04-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Te bed of niet te bed...
Oef! Eindelijk, nu ik niet meer met Hadise in één bed moet slapen kan ik me eens leggen hoe IK wil!!!
Getekend, Jago de verdraaide Grote Jager die deze nacht niet heeft kunnen doorslapen.



04-06-2013 om 13:41 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woelig... maar toch goed!
Het was een woelige nacht het eerstgeboren pupje (alias Le Wallon) heeft ons piepend wakker gehouden. 
Hadise werd er kriegelig van en sloeg twee maal op de vlucht uit haar nest.
De reden kennen we niet hij is zelfs één van de twee puppen die hun geboortegewicht terug hebben.
Rond 4u30 gaf hij het eindelijk op en liet iedereen slapen.
Fier, ja heel fier, zijn wij op ons boeleke ons zorgenkindje, het is een vechtertje zij krijgt van ons steeds de beste plaats en laat zich dan ook niet onbetoond tegenover de anderen. Haar gewicht gaat ook de goede kant op en we zien haar ribbetjes lichtjes verdwijnen. Zij krijgt blijkbaar ook lange haartjes.
En Jago?  Die troost zich slechts met één ding: hij mag naast de matras bij Ute slapen. Zijn slaapmand staat er wel maar hij kiest de vloer om zo dicht mogelijk bij het baasje te zijn. Hij mag nog steeds niet in de kraamkamer. 









04-06-2013 om 09:30 geschreven door Jiepie


03-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Streberchen
Klik op de afbeelding om de link te volgen Ons geluk kreeg net een knauw: ons "Streberchen" nakomelingske heeft het niet gehaald!

03-06-2013 om 12:17 geschreven door Jiepie


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De dag- en nachtwacht (niet van Rembrandt).
Oef de eerste nacht doorstaan!
En jawel we hebben geslapen, naast de kraamkamer op de matras, maar met onze oren open en de wekker ingesteld.
De eerste dagen zijn er twee opdrachten:
1. alle pupjes terug naar hun geboortegewicht brengen net zoals wij bij onze kinderen moesten doen;
2. de twee MINIS laten bijbenen dwz ze heel regelmatig bij Diesje aanleggen.

Verschillende mensen hebben gemerkt dat de fotograaf een dubbeltje gepubliceerd heeft en het nakomertje vergeten is, vandaar  de huidige correcte versie.
De pups staan in volgorde van geboorte die overigens méér dan 12 uur heeft geduurd.

Onze DA bracht het als volgt onder woorden: een dikke proficiat voor Hadise vooral omdat zij NIETS volgens de boekjes doet, maar uiteindelijk heeft ze het fantastisch gedaan. Zij is na zo'n bevalling in topvorm en haar pups, ook al zijn ze klein zien er super uit!

Tevens willen wij, Ute, Jiepie, fiere Hadise en Jago, die nu nergens naar mag kijken of aankomen, bedanken voor de vele lieve woorden en gelukwensen.











03-06-2013 om 09:39 geschreven door Jiepie


02-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spannend? of een verrassing! of een verlaat cadeautje.

Nu komen wij dan toch uiteindelijk op ons magisch getal van 6 uit.

Bedankt Hadiesje, je hebt je werk goed gedaan en dat tot op het einde. Van 20u30 tot de andere morgen 09u45 om 7 pupjes op de wereld te zetten.

De felicitaties kreeg je al van onze DA Cindy Lepoudre: fantastisch gewerkt, nog fit alsof er niets is gebeurd, en de lichtgewicht-pupjes al goed van ronde buikjes voorzien. Het ziet er allemaal goed uit.

 





02-06-2013 om 18:25 geschreven door Jiepie




Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Archief per week
  • 14/10-20/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 29/11-05/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs