Nog 6 weken en de viering van 50 jaar keurploeg is al achter de rug! Maar eerst dus het zware werk... Om te beginnen komen wij woensdag met enkele vrijwilligers naar de cafetaria om de fototentoonstelling voor te bereiden. vanaf 13.30 uur starten wij met het opprikken van een fotografisch overzicht van de geschiedenis van onze keurploeg. Wij beginnen in 1962 en vullen aan tot 2012. Niet alleen de geschiedenis van de keurploeg maar tegelijk ook de geschiedenis van 50 jaar college, een evolutie van onze maatschappij van kort na de tweede wereldoorlog tot nu. Zaterdagvoormiddag worden al deze fotopanelen op de juiste plaats gezet in de sporthal. Bovendien worden nog andere items getoond, herinneringen, aandenkens, trofeeën en documenten die weergeven wat er zich al die tijd afspeelde binnen de muren van Groenendaal. Een aantal foto's die dubbel werden afgedrukt, liggen vrij ter beschikking. Elke oud-keurturner die de tentoonstelling bezoekt, mag vrij een foto uitkiezen en meenemen als aandenken!
Vorige donderdag werden Steve en ik al uitvoerig bevraagd door Bob Peeters, een redacteur van de Nieuwe Antwerpenaar. In de maand mei, twee weken voor het optreden, zal er een artikel gewijd worden aan onze keurploeg. Verdere info volgt nog in de loop van de komende dagen.
Deze week worden ook de affiches en de inkomkaarten afgedrukt. Dat betekent dat je zaterdag, 27 april, tijdens de fototentoonstelling van de opendeurdag, al kaarten kan kopen!