Afgelopen zondag nam Glenn deel aan het BK dat dit jaar georganiseerd werd te Pollare, Ninove. Reeds enkel weken op voorhand deden de wildste verhalen over het parcour de ronde en Glenn kon dan ook niet wachtten bij aankomst om het rondje eens te gaan verkennen. Na deze verkenningsronde wist Glenn te vertellen dat het zwaar zou worden.
Omstreeks 16u15 startten de 2de jaarsnieuwelingen hun jacht op de driekleur. Van bij het vertrek gaat een moedige vluchter op pad. Glenn plaats zich daarentegen in de buik van het peleton en weet dan al dat de koers lang en zwaar zal worden. Na 2 verkenningsronden zien we Glenn een 1ste maal in de kop van het peleton waar hij op die moment probeert om mee te glippen met een groepje bergop Spijtig genoeg zit iedereen nog fris en op de lange steenweg bergaf komt alles steeds weer samen. Ondertussen vallen er achteraan al enkele slachtoffers te noteren. Ondertussen gaat de wedstrijd natuurlijk onverminderd door en Glenn lijkt zich zonder al te veel moeite te handhaven in het 1ste deel van het peleton. 3 ronden voor het einde ontploft de wedstrijd en Glenn ziet nu sterretjes Volgen lukt nog net maar van aanvallen is al lang geen sprake meer. Toch plaats t hij zich ook nu nog steeds in de 1ste helft van het peleton waaruit ondertussen 11 renners ontsnapt zijn. De laatste ronde horen we dan via de wedstrijdradio dat het peleton er nog alles aan doet om de vluchters te grijpen. Dit lukt juist niet en het peleton spurt dan ook voor de verre ereplaatsen. Glenn eindigd zo zijn BK met een 68ste plaats.
Uiteraard is Glenn nadien even teleurgesteld. Doch als je de wedstrijduitslag bekijkt en het wedstrijdbeeld dan mag hij stellen dat hij wel degelijk dicht aanleunt tot de subtop. Velen winnen dan wel eens een race, vandaag stapten ze reeds voor halweg af. Renner worden is een werk van lange duur. Zulkse wedstrijden geven een jeugdrenner 10x meer ervaring dan het winnen van een "kleine" koers en ook al gelooft niet iedereen in deze aanpak, ikzelf geloof ten stelligste dat het de juiste is