Met nog 2 weken te gaan voor de start van het wielerseizoen ging Glenn net als zovelen afgelopen week trainen in het verre zuiden. Net als vorig jaar reisden we mee met de organisatie van Kortweg Cycling Travel. Onder een stralende zon en warme temperaturen legdde Glenn de laatste hand aan zijn conditie om zo vol vertrouwen het seizoen aan te vatten.
Op zondag & maandag stond er een rit geprogrameerd met behoorlijk wat klimwerk. Hierbij werd alweer duidelijk dat Glenn hier zeker aanleg voor heeft. Verscheidene renners en wielertoeristen beten hun tanden stuk op dat fijne smalle mannetje uit beveren. Op dinsdag en Woensdag stonden dan 2 dagen betrekkelijk vlakke ritten gepland. die in groep afgewerkt werden om toch ook een beetje snelheid in de benen te krijgen. Op donderdag en vrijdag wed er terug geklommen waarbij Glenn op donderdag zichzelf eens testte door Km's lang kopwerk te verrichtten tegen de wind in. Ikzelf was content wanneer hij ermee ophield want veel langer mocht het niet duren Op zaterdag werd er nog losgereden om daarna de lange reis naar huis aan te vatten.
Nu dinsdag legt Glenn nog een laatste conditietest af bij dokter Peeters om daarna rustig uit te kijken naar de 1ste wedstrijd op zaterdag te Dottignies.