2 dagen na het Vlaams kampioenschap verzamelde de aspiranten alweer om te strijden voor een o zo felbegeerde zegepalm. Vorig jaar was Glenn ook reeds afgezakt naar Zomergem en aan zijn 9de plaats hield hij toen een goed gevoel aan over. Hij wist dus op voorhand dat het parcour hem zou liggen en dan kan een renner al eens wat meer.
De wedstrijd werd aangevangen met 44 deelnemers met daarbij de nieuwe Vlaamse kampioen Nico Houteman. De eerste ronden werden afgelegd aan een niet al te hoog tempo en zo kan Glenn die als een van de laatse start al snel opschuiven naar de voorste regionen van het peleton . Na enkele rondjes vond de nieuwe Vlaamse kampioen het tijd om zijn trui eens te showen en ging het tempo met een ruk omhoog. Enkele rondjes na elkaar zien we Nico fors doorijden op de strook bergop. Gevolg hiervan is dat nog slechts een 25 tal renners mee kunnen en de rest van het pak in verspreid over het parcours verder koerst. Glenn volgd deze versnellingen goed en even later zien we Glenn zelf aanvallen op de strook bergop aan de finisch Glenn neemt enkele meters maar word al snel terug gevat door de groep. Alles dan maar op een spurt bergop zetten en Glenn weet zich hier knap naar een 7de plaats te spurten.
Na een moeilijke meimaand begint Glenn stilaan zijn niveau van 2010 terug te vinden en dit doet het beste verhopen voor de rest van het seizoen.
Na een knap provenciaal kampioenschap eerder deze maand werd Glenn door de provenciale afdeling van Wielerbond Vlaanderen geselecteerd voor het Vlaams Kampioenschap dat traditie getrouw gereden werd op de nationale feestdag
Op dit kampioenschap moesten de renners 's morgens een tijdritje rijden over 2.4Km en na de middag werd er een wedstrijd voorzien over 43Km. Reeds na verkenning van het parcour op woensdag werd duidelijk dat dit een parcour zou worden voor de snelle mannen. 2.4Km lang en geen noemenswaardige hindernissen.
Om 12u58 zette Glenn aan voor zijn tijdrit en deze verliep deze maal iets minder snel dan te Haaltert. Na 3'48s kwam Glenn dan ook over de meet met een voorlopige 6de tijd. Met nog 35 renners te vertrekken werd dit een 35ste tijd op 16" van winnaar GHYS ROBBE .
Om18u zette het 80 koppige peleton zich in gang om de wegrit te betwisten. Glenn startte goed vooraan en dat was maar goed ook. De eertse ronden werden afgelegd met een zeer grote snelheid en scheuren werden dan ook zichtbaar in het peleton. Na een 5 tal ronden ging de snelheid dan toch wat omlaag waardoor de renners die achteraan reden toch terug konden aansluiten en zo reed men naar de op voorhand aangekondigde massaspurt. Dit was echter zonder Nico Houtteman gerekend die in de laatste Km's een alles of niets poging waagde en met klein verschil de titel won. Glenn wist zich in het daaropvolgend peleton nog te plaatsen op een 47ste plaats en reed al bij al deze zeer snelle wedstrijd gemakkelijk uit. De iets wat langere afstand verteerde hij ook goed zodat we nu al vol vertrouwen uitkijken naar zijn overgang naar de nieuwelingen.