Doordat ik vorige week te ziek was om naar mijn stage te komen heb ik vandaag extra veel taken.
Ik werd direct aan het werk gezet met Polis nummers te linken aan de klanten in het klantenbestand van Zakenkantoor Van Haecke. Als afwisseling kreeg ik de taak om etiketten af te drukken en op briefen te plakken. Deze brieven moet ik dan opplooien en in enveloppen steken. Daarna plak ik een postzegel op de brieven en zend ze mee met de post.
Ook kwamen er weer briefjes binnen met de vraag om een kalender of agenda. Die ik weer in het excel bestand heb gestoken.
Deze 3 taken waren groot genoeg om de hele dag mee door te komen.
Volgende week heb ik een hele week Blokstage. Deze week zie ik enorm zitten. Met de vriendelijke mensen en al de gevarieerde taken maken deze stage mijn beste stage die ik al gelopen heb.
Na een lange tijd zoeken heb ik eindelijk een nieuwe stageplaats gevonden.
Deze stageplaats is een zakenkantoor dicht bij mij in Pittem. Het zakenkantoor heet zakenkantoor Van Haecke.
Het is een klein kantoortje waar ze vanalle verzekeringen regelen zoals pensioenspaarrekening, levensverzekeringen, nieuwe woningen, enzovoort.
Ik kende het kantoor al door mijn mama die hier staat ingeschreven. De mensen zijn hier ook zeer vriendelijk en nemen de tijd om mij alles uit te leggen. mijn eerste dag op 17 november 2014 was zeer goed verlopen. Ik kreeg direct een plaats op het bureau aan de bali.
Ik kreeg diverse taken zoals Iban nummers van klanten oplaan in het gegevensbestand Insusoft, brieven plooien en in eveloppen steken. Daarna de enveloppen dicht doen en adresseren met een postzegel erop. Ook verkopen ze door het nieuwe jaar dat eraan komt grote kalenders en agenda's. De mensen mogen dan een briefje invullen met hetgeen dat ze willen en ik sla dit dan op in 1 excel bestand.
Ik vind deze stageplaats zeer leuk om mijn stage te lopen. De sfeer zit er goed in en ik krijg veel verschillende taken. Als de ene taak te groot wordt mag ik afwisselen met een andere taak.
Ook laten ze mij al de telefoon opnemen en de deur openen voor mensen.
Ik ben al helemaal klaar voor de volgende keer te gaan!
Mijn stage bij Lidl verliep niet zoals ik verwacht had. Het werk was zeer gevarieerd maar door alle zware verpakkingen begeefde mijn rug het. De mensen waren zeer vriendelijk en hielpen me met alles. Ik kreeg ook direct alle taken die we vooraf hadden afgesproken.
Ik mocht de diepvries alleen aanvullen, de kassa, het karton trekken op het einde van de dag, het magazijn op orde brengen, de nieuwe spiegelplanning op orde zetten in de winkel, de manco's aanvullen, en nog veel meer.
Als er iets was waar ik problemen mee had gaven ze me een uitgebreide uitleg waardoor ik alles tot in de puntjes begreep.
Ik vind het jammer dat ik deze mensen heb moeten in de steek laten omdat ze me zeer goed geholpen hebben en altijd vriendelijk zijn gebleven tegen mij.
Ik raad deze stage sterk aan voor mensen zonder rugklachten. Ik leerde wel zeer veel bij.
Ik ben Evi Pypaert. Ik zit in het 6de jaar Office Assistant op de school Erasmus Atheneum te Deinze
Dit jaar kregen ik en mijn klasgenoten de kans om een opleidingsweek te volgen die Lidl ons aanboodt.
Deze week was heel zwaar. We leerden enorm veel bij.
We leerden alles over de veiligheid, hoe we karton moeten snijden en scheuren, hoe we moeten omgaan met klanten, alles over de kassa en ten slotte ook hoe alles gepaatst moet worden in de rekken. Ik had nooit verwacht dat er zoveel bij kwam kijken.
Na deze zeer zware week vol bijleren zijn we klaar om eraan te beginnen!