Inhoud blog
  • CIAO !!!
  • Allerlaatste dagje in Recanati !!!
  • Valiezen maken !!!!
  • Kookdag 2 + afscheidsfeestje !!!
  • Kookdag 1+ San Vito
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    My Italian Adventure
    By Evelien
    05-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blog dagje

    Vandaag heel ander weer dan gistere ze. Da wordt een dagje binnen zitte, ni veel later is het hier zelf beginne regene (ma twas meer zever dan regen ze)
    En dan kan het blog werk beginne want ik had heel veel in te halen ze !!

    Das hetgeen dak dus ook heel den dag gedaan heb, mijnen blog ligge schrijve, den tekst is eindelijk af nu alles nog online zette en da ga ook nog wa tijd in beslag neme ze…
    Af en toe bennek is gaan springtouwe (me dees weer ganek ni lope en ik was wa stijf in mijn bovenbene van gistere.)

    Sebiet mijn bedje in en voor morge, nog geen idee. Voorlopig blijvek in mijn bed ligge totdak bericht krijg da ze een oplossing hebbe (vanaf morge sta ik in het middelbaar, maar ik weet ni wie mijne contactpersoon daar is (is al een heel weekend ni bereikbaar) en in welke klasse ik dus kan staan voor observatie. Het is ook maar voor 4 ochtende dak daar sta (als morge ni doorga, nog maar 3) en het is ook observatie, tis ni dak daar les moet geve, ma dan hebbek hun systeem daar is gezien.

    Ik zal het morge wel zien wa het ga worde zeker…

    xXx

    05-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op stap met de kleine Lucilla ;-)

    Deze morge hebbek mijn goede voornemens nog is bovengehaald en gaan lope, ma da moetek de volgende keer toch wa vroeger doen of ’s avonds als de zon begint onder te gaan. Het was nu amper 10u en da was al veel te warm ze. Ik heb den 2den helft dan maar uitgewandeld en onderweg hebbek gezien da het amper om half 11 al 26 grade was !!

    Ik heb mij nadien dan ook buiten gezet me de laptop op mijne schoot om zo toch wa aan mijnen blog te kunnen werke. Na een halfuur enkel nog maar mijn benen in de zon en na een uur zattek al terug binne, het werd me toch iets te warm daar. Het was middag, dus ik dacht ik ga iets ete en nadien terug wa buite zitte. Da eerste das vlot gegaan, da 2de was minder. Er kwame wolke opzette, dus das dan bennek maar binnengebleve.

    Ni veel later stond Sara (de zus) hier om te vrage of dak mee naar ne kinderwinkel reed, tuurlijk da. Blogje gij moet maar wachte, ik ga eerst shoppe !!
    Ook hier hebbe we weer veel pret met Lucila gehad ze.

    Tege dak terug thuis was en iets gegete had wast al 22u gepasseerd. Den tijd vloog nogal.
    Mijnen blog moest dan ook maar wachte tot morge.

    xXx

    04-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Back to school !!

    Zalig geslape, eindelijk wa slaap kunnen inhale, en wa kunne uitslape, ik ben pas om 11u naar school gegaan (enkel kleuterschool vandaag en de eerste school vinnek ni zo leuk, dus die moete maar een weekje langer op mij wachte)

    In de andere kleuterschool ware ze blij mij terug te zien en hebbek de leerkracht wa geholpe (ze hadde hier vandaag geen Engels, raar)
    ’s Middags vroege enkele kleuters of dak bleef ete, ze ware het nog ni vergete dak op vrijdag in de school blijf ete.

    Na de middag nog even binnengespeeld en dan eindelijk naar buiten (das den eerste keer sinds dak hier sta dak weet da ze me de kleuters buiten gaan) Zalig in da zonnetje.
    Tege 4u naar huis gegaan, ik had vandaag geen bijlessers dus ik dacht, een rustig avondje in de zetel door te brenge en aan mijnen blog te werken.

    Maar daar kwam al snel verandering in, de mama en zus gingen same me de kleine Lucilla naar den Ikea en vroege of dak mee ging. Maar daar zegge kik gene nee tege ze, beter dan nen avond achter de pc en tijd me Lucilla doorbrenge is goe om ons Elise ni zo hard te misse...
     
    ’s Avonds heb ik mogen blijve ete, ze gingen pizza’s bestelle, nog effe op de pc en dan bedtijd.

    xXx

    03-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde van de tripjes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Uitgecheckt, naar het station gegaan, een flesje drank en 2 croissants gekocht en mijn ontbijt in den trein opweg naar Ancona opgegete.

    Het is ni waar he, den trein heeft vertraging, hierdoor hebbek dus juist mijn bus naar Recanati gemist en konnek 2u in het station van Ancona wachte op mijn bus.

    Om 18u bennek dan eindelijk aangekome en een halfuur later haddek hier al 2 leerlinge voor de deur staan (normaal gezien haddek hier al om 16u geweest) en haddek eerst wa rust gehad. Maar het zei zo.

    Ik heb nadien nog een lang en vlot gesprek gehad me de mama hier en een kom cornflakes gegete (eens iets anders dan restaurant ete)
    Nog wa dingen opruime en terug op zijn plaats legge en dan zienek pas wa voor ne stapel stadplannen ik wel ni heb verzameld de afgelope weke !!
    %%%FOTO1%%%
    En dan mijne nest in, eindelijk terug een goe bed en rust !! Ik ga goe slape ze !!

    xXx


    02-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 3, deel 4

    Het weer was goe, ik heb mij terug op het marktplein neergezet want daar begonnen ook enkele optreden, dus ik kon me wel bezighouden

    En opeens zie kik een bekend gezicht en nog één en nog één. Het Vlaamse gezin was hier ook samen met vrienden. De kindjes ware blij mij terug te zien. Das toch wel straf ze, erges helemaal anders zitte een masse volk en ik kom bekend volk tege !!

    Ze zijn verder gegaan, ik heb nog wa naar de muziek geluisterd en tege den avond iets gezocht om te ete zodak optijd naar mijn hotel kon gaan en gaan slapen.
    Salade caprese

    Tortelini met ham en roomsaus

    Maar ni veel later merktek al dak beter nen aperitief besteld had op dees uur (twas wel al bijna half 7) ma dan kreegde der nen hoop lekkere hapjes bij en moeste eigelijk al geen ete meer bestelle. Das weer wel goe om te wete ze (is enkel bij alcoholische dranken)

    Terug naar mijn hotel gegaan, wasse kik blij en gaan slapen. Morge hebbek nog een lange reis voor de boeg.

    xXx


    01-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 3, deel 3

    Nog iets voor de middag, eerst terug kere naar die ene kerk, want deze middag sluit da daar terug.

    Er was ook nog een kleine kapel binnenin

    Een maquette, wa voor iets groot is da hier, ge kon in verschillende ruimtes binne, ma ni overal was er iets interessant te zien.

    Geen idee wa dees juist is, ma da was precies wel iets belangrijks en bekend bij de andere mensen.

    Tis toch maar ne speciale fontein ze !!

    Vandaag 1 mei en op het marktplein was er vanalles te doen, een markt met typische buitenlandse producten (vooral handgemaakt) hier hebbek ook mijn souvenirtje tussen gevonde (ni gemakkelijk hier, want veel winkeltjes zijn hier ni)
     
    Der ware ook verschillende kraampjes voor het goede doel en één kraam dat een soort van opstand hield, ma na een tijdje was da daar allemaal opgedoekt ze, de politie had het grote geschud bovengehaald, sensatie alom

    Ik had hier alles wel gezien en besloot dan ook om met een aperitiefje van het weer te geniete en de passerende mense int oog te houde

    Om 15u begon er ook animatie voor kinderen, ze mochte het verhaal van pinokio schildere (en voor de allerkleinste was er speelgoed voorzien) en nadien werd het verhaal voorgeleze en werde de verschillende prente van de kindere getoond.

    Ik ben eerst nog een muziekmuseum gaan bezoeke en dan kannek mijn bezoekronde afsluiten (ik kan ondertusse ook nimeer, moet voete dede echt veel te zeer om nog iets te bezoeke, enkel rust nu nog en de noodzakelijke afstand.

    01-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 3, deel 2

    Nog wa verder rond geneuds daar
       
    Hoe cool is dees!!!!

    Er was ook een 3D cinemazaaltje aanwezig (kheb er wel ni alles van verstaan, ma twas wel grappig)
     
    Na het filmpje gaan we verder naar de volgende ruimtes.
     
    Als da ni origineel is, eens iets anders dan nen book.

    Wa is da voor nen auto !!


    01-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 3, deel 1

    Van de nacht vant zelfde, verschillende kere wakker geworde van die domme ventilatie (licht en lawaai, 2 rampe voor mij ’s nachts ze…)
    Maja, we moete verder, niks aan te doen.
    Da zit er ni slecht uit hé??

    En daar is het eerste museum van de dag al, eentje rond sprookjes, maar de ruimte zelf was al een museum op zich.

    Next

    Next, ma dees zag er wel iets groot uit ze, hier liepek wel wa langer dan een kwartier rond denk (langs den buitenkant zijn da gewoon gebouwe, ge zie amper da het een museum is vandaar geen foto’s van de gebouwe)
    Zo leuk

    Ooooh

    Da was hier wel heel speciaal ingericht, ma ni saai om rond te lope ze.

    En schoon schilderijen
       

    01-05-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 2, deel 4

    En dan hebbek enkele straatjes ingeslage en dit allemaal tegengekomen
         
    En nu haddek het wel effe gehad, terug naar mijn hotel gegaan voor wa rust want dezen avond sta Bologna by night op de planning.
    Maar na mijne rust eerst een hapje gaan eten. Hierse een aperitiefje van huis, da komde hier ook ni gemakkelijk tegen.

    Pasta met scampi’s in een zelfgemaakte pestosaus.

    En een superlekker dessertje, een trio van panna cota (pistache, hazelnoot en gewone)

    Gezellige hier hé

    En dan Bologna by night
             
    Ik heb er weer een flinke wandeling opzitte en kruip moe in mijn bedje.

    xXx

    30-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 2, deel 3

    Ik zet mijnen  tocht verder, ik had nog veel te zien vandaag en ik kwam onderweg nog is een kerk tege

    Terug op het marktplein aangekome en ook hier was er straatanimatie te zien.

    De fontein van Neptunus

    Het volgende museum (hier ware er zoveel dak zelfs al nimeer weet waarover dees juist ging)

    Een maquette van Bologna hoe het vroeger was, heel veel torens toen.

    Een soort van ridderzaal (de gebouwe hier op het plein lijken ook wel wa op kastelen, dus zo’n kamer is ni zo vreemd hier)
     
    Vele kamers, met veel te zien

    In de binnenplaats nog een grote waterput

    30-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 2, deel 2

    Next museum, eentje met muziekinstrumenten

    Kheb weeral veel meterkes afgelegd eerst effe halt houde en iets knabbelen, een trio van de dagschotels. Njam !!

    En dan wandele we verder, amai wa een torens, den  ene weggezakt (nen halven tore van Pisa dus) en dan andere kei hoog en dieje konde nog beklimme ook, alé hop naar de top !!

    90 meter hoog en 500 trappe, man man toch (eigelijk was nog een beetje te zeeziek om dees te doen ze, ik heb mij overal goe moete vasthoude want de duizeligheid kwam wel erg hard terug naar boven, khad er heel den dag al veel last van, ma hier was het toch wel heel erg…  )

    Maar het was het wel waard, wa een uitzicht hier !!
       
       

    En dan kwam het zonnetje ook nog piepe, zalig gewoon
     
    En dan de terug weg
       

    30-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 2, deel 1

    Miljaar toch, een doodlopende straat, van niks of niemand last, bleeft der toch heel de nacht in de badkamer een ventilatie draaien zeker en ni af te zette (ik denk zelfs da da van de kamer bove mij kwam…) Daar bennek dus kei dikwijls wakker van geworden, da gaan hier weer 2 vermoeiende dage en nachte worre ze…

    Maar eerst ergens een ontbijtje zoeke, na enkele bars te hebbe gepasseerd was er ééntje da mij helemaal aansprak en daar bennek dan ook gaan ontbijte en twas een goe ontbijtje ze

    Verder gewandeld tot aan het marktplein en daar is gaan zoeke achter info over Bologna.
    Der was hier heel veel te zien, vooral museums, ik heb mij een kortingskaart aangeschaft en opweg gegaan.
    Eerst de kathedraal die zich daar bevond (geen foto’s, dus de kwaliteit is soms ni al te denderend)
                    
    En dan eerst langs een zij straat verder gegaan, ze hebbe hier ook overal schoon en veilige voetpade voorzien

    Volgende kerk
       
    En de volgende  (maar deze ging juist toe, dus die moetek nen andere moment nog is terug kome bezoeke)

    Ik heb mij dan maar buite effe naargezet en is te goei de planning bestudeerd dak heb meegekrege want morge is het ook hier ne feestdag (1 mei) en dan zijn er veel dinge geslote, dus ik moet zien dak vandaag nog de dinge ga bezoeke die morge ni ope zijn. Een heel gepuzzel ze !!
    Eerst naar het antiek museum (foto’s trekke was weer ni makkelijk, want in die kleine musea is ni gemakkelijk volk en dan loopt da personeel u achterna van ruimte naar ruimte, om zot van te worre !!  )

        







    30-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bologna: dag 1

    Daar eindelijk aangekome hebbek nog ferm hard naar mijn hotel moete zoeke en hebbek uiteindelijk van nen bareigenaar ne lift gekrege, want ik was erges een straat verkeerd gegaan en zat een heel eind verwijderd van mijn hotel (ik was echt blij, want die voete konde toch ni veel meer aan ze en ondertusse was het al bijna half 10)
    Mij op mijn kamer geïnstalleerd
     
    en stilaan in mijn bedje gekropen, mijn hotel lag in een doodlopend straat, dus hopelijk ganek hier ne goeie nachtrust hebbe !!

    xXx

    29-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 3

    Laatste dagje Milaan en mijn eerste stop is in een bar om te ontbijten

    Wat verder gelegen was er nog een grote kerk, daar moestek toch ook is gaan zien
     
    Er was een gezellige binnenkoer

    en ook een museum met werk van Leonardo Da Vinci, ge kon een combiticket kope (is goedkoper uiteraard) ma da anders museum was vandaag geslote (op maandag is er hier nogal veel dicht) dus dan hebbek da maar ni gedaan, misschien volgende keer…
    Maar in de kerk kon ik wel binnen

    Nog een eindje verder (ik wil altij graag alles gezien hebbe) een andere kerk. (hebbek nog geluk gehad want ’s middag gaan die voor 2 tot 3 uur toe en om terug te kome da zaggek toch ni zitte ze.
         
    En da bleef maar regenen en me momente echt wel hard ze… Maar ik zou verder gaan en toch nog enkele dingen bezoeke (ook als begonnen mijn voete ferm te protestere, die hadde de laatste dage weer heel veel kilometers afgelegd en deden steeds meer zeer)
         
    Ik passeerde de duomo nog eens (ik moest nog een souvenirtje hebbe) ma eerst effe rust, het was half 4 en eindelijk over me regenen (tege dak bijna was weg)

    Ik ben nog eens een McDonaldske gaan ete (was ineens middag en avond) en dan mijn valies gaan hale en de trein op richting Bologna !!

    29-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 2,deel 5

    Gelukkige was het af en toe over en hebbek toch enkele foto’s kunnen trekke
       
    Bijna geen mensen en duive meer te bespeuren.

    Tis hier wel mooi als da allemaal verlicht is ze
    Bijna middernacht, hoogtijd dak mijn bedje in kruip dan !!

    xXx

    28-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 2, deel 4

    Vooral veel standbeelden

    Schoon plafonds
       
    Poorten

    En ridders met hun attributen
     
    Ook hier was een hele collectie van Egyptische dingen te vinde (wa dak wel raar vind, ik snap ni goe wa da in Italië doe)
       
    En toen was het gedaan me bezoeke, benne kik blij da het gratis was, den helft van de dinge da ge normaal ook kon bezoeke was geslote wegen verbouwing.

    Onderweg naar mijn hotel (effe rust om nadien Milaan by night te gaan doen) nog een schoon binnenplein tegen gekome van een universiteit of zo iets.

    Die hebbe hier wel een indrukwekkend station ze !!

    Nog een schattig kerkje in een straat naast mijn hotel

    Een dik uurtje gerust en dan eerst halt gehoude in een restaurantje een beetje verder op en een lekker vegetarische pizza gegeten en kaartjes geschreven.

    Ondertusse was het beginnen regenen, ma Milaan by night konnek ni uitstelle want morgenavond wassek hier al terug weg…



    28-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 2, deel 3

    Onderweg op straat deze meneer tegen gekome, als da ni schoon is

    Het kasteel van Milaan

    Met achteraan een groot park

    De binnenkant van het kasteel moest nog even wacht elke dag het laatste uur was het gratis inkome, da koste hier al genoeg dus dan hebbek daar opgewacht. En bennek eerstiets andere dingen gaan bezoeken.

    La Rinascent

    hier ganek volges mij nog ogen trekke binne (kheb wel geen foto’s getrokke van de verkoopwaar, want da stond daar vol security en verkopers die u direct aanspraken)
    Helemaal boven ben ik wel deze tegen gekome, uit chocolade wel is waar

    En ontdekt da er een terras is waar ge een hapje kunt ete, dan hebbek dan gedaan ook, zo vlak naast de duoma, das nogal een uitzicht da ge dan hebt ze !!

    Een soort van risotto met paddenstoelen en buffel mozzarella

    Nog even kijken naar de duomo en alles dat errond gebeurt

    en dan terug naar het kasteel om de binnenkant te bezichtigen

    28-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 2, deel 2

    La galleria
     
    en zijn bekende stier
     
    Het scala theater
             
    Met museum
               
    Het standbeeld op het duomo plein


    Bijlagen:
    MVI_7993.mkv (2.7 MB)   

    28-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 2, deel 1

    Ja watte ze, tis er aan te merke da het zaterdagnacht was, wa nen hoop lawaai op de gang en da om 5u ’s morges nog, djeezes toch, der zijn  ook mense in het hotel da wille slape ze !!

    Er was geen ontbijt bij mijn hotel dus ik ben zelf naar iets moete gaan zoeken (ma das hier zo moeilijk ni) Ne lekkere chocolade croissant, vers fruitsap en ne cappucino.

    Ik heb ineens maar een metro ticket genoeme (mijn voete hadde weer al veel kilometers afgelegd en ik moest zien dak ze wa spaarde of ze haalde het einde van mijn week ni ze) eerste metro stop: de duomo !! Het was weer wauw ze !!

    Buiten op het plein zate ook kei veel duive en voor dak het wist zate ze op mijnen arm (ne neger had maïs in mijn hand gelegd en op die duive geflote, ondertusse was dieje een armbandje aant aandoen bij mij en voor dak het wist stond der daar me zijn hand voor geld, ne euro heeft te gekrege, ik heb achter die duive en da armbandje ni gevraagd, was da nu !!) Ik weet wel voor volgende keer (ik wil de duomo nog wel is bezoeke want ook hier ware ze volop aan het restaureren) dak zelf wa brood of zo meepak voor die duive te lokke ze (en da lappe die buitenlanders daar me bijna al de toeriste, ge bent foto’s aant trekke en voor da ge het weet staan ze daar en hebde duive op u zitte)

    En dan binnen eens een kijkje gaan neme (natuurlijk mochte weer geen foto’s trekke, ma het is mij toch gelukt om er enkele te trekke  )

    ‘K vin da toch maar vies zo al die lijken in die kerke ze (da ziede hier echt wel da den ene of dan andere priester in de kerk opgeborge ligt en dan late ze dieje zijn hande en voete meestal zien.

    Het was zondagvoormiddag en er was mis bezig (‘k von het straf da we binne mochte)

    Een schone grote kerk, maar ik vin den buite kant een stuk mooier dan den binnenkant ze !!

    Ge kon ook bovenop den duomo een kijkje gaan neme, maar ze ware daar zo aan aant werke, dak da toch maar ni gedaan heb, 7€ betale voor dan maar den helft te kunne bezoeke en nog geen schoon foto’s te kunnen trekke, laat dan maar ze, das voor de volgende keer als ze helemaal af is !!

    Het is inderdaad de schoonste kathedraal langs buite da kik hier al gezien heb ze

    Bijlagen:
    MVI_7963.mkv (2.4 MB)   

    28-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milaan: dag 1

    Weer een lange treinrit achter de rug en in het station van Milaan nog snel een wokske meegepikt voordak mijn hotel ging opzoeke.

    Da ziet er ni slecht uit, hopelijk slaapt het ook goe.
     
    xXx

    27-04-2013 om 00:00 geschreven door Evelien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Laatste commentaren
  • jij blij, ik blij :) (sarah)
        op If you're a monster and you know it...
  • al da italiaans eten (wendy geentjens)
        op Het is zover !!!
  • :) (Joke)
        op De zee !!
  • wow knappe bink (wendy geentjens)
        op Bezoek
  • c (Joke)
        op Bezoek
  • agenda

    Belangrijke data in mijn agenda


    forum
  • Dag 1

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs