De herondekking van de wereld
Gedragen door de zuidelijke winden der wanhoop
29-07-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verschillen
Steven en ik zijn verdeeld. Onze nieuwe Lodge is eigenlijk een hotel met allemaal uit elkaar staande bungalows. Terwijl het vorige echt een huiselijke sfeer had, ook met de eigenaars ( 70 en 65 jaar) die ons op en top in de watten legde met hun eigen gekweekte fruit en kruiden.  Homemade voedsel. Hier is het ook wel lekker maar krijg je ook de gewone dingen bij het ontbijt bijvoorbeeld. Brood hebben we 5 dagen lang slechts 1 keer gekregen, hier is het toastbrood met spek en ei! 

Ik vind dit leuker omdat het huisje midden tussen de bomen ligt. Lezen lukt niet, omdat ik constant wil rondstaren. Juist toen we een discussie hadden over het aantal vogels die je wel in de vorige zag, kwam er een groep squirrel monkeys voorbij! Op twee of drie meter afstand stonden wij met open mond te kijken! Springend van tak tot tak, eerst de groten dan de jaarlingen. Toen we dachten dat we ze allemaal gezien hadden, waren de extra jongelingen daar. Zo ongelooflijk schattig! Ze gingen naar hun slaapplaats, een grote palm aan de ingang, dicht bij mensen, ver van roofdieren. 

Gisterenavond kregen we een nachtwandeling: een groene leaf- frog met knal, grote rode ogen, een schorpio- spider, een bruine spider zo groot als een handpalm die op beweging afkwam, een leguaan die deed alsof hij een boom was, een hourglas frog, zo klein maar schitterend.

Deze morgen een birdwatching tour: toucans, Scarlet Macaws, groene parrots en parkieten, vliegenvangers en allerlei andere kleine vogeltjes. 

Dadelijk gaan we opnieuw rustig de trails doen, we zijn keigoed geworden in stealth te wandelen. ;-) Ben ook blij dat ik een goede wandel conditie heb opgebouwd en dat we de terril zijn op gewandeld anders zou ik het echt wel zwaar gehad hebben. Het tempo van de gids is niet te onderschatten. Met korte mouwen is zweten fijn, dat koelt lekker af. Met lange mouwen en broek een hel. Dan loopt het zweet van je af. 


Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Inhoud blog
  • Voorbereiding Colombia juli 2025
  • Eindelijk richting belgenlandje
  • Vlucht overboekt
  • River crossing lodge
  • Miauw...
    Archief per maand
  • 05-2025
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 01-2017
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
    Zoeken in blog

    uw onzinnige bijdrage ter bevestiging
  • Goedemiddag medebloggers
  • Goedemiddag blogmaatje

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in het gastenboek

    stuur een onzinnige e-mail!

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    interessante links ...
  • Els'blog
  • Rita's blog
  • T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs