Ik ben wie ik ben
Ik ben een vrouw en woon in (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 24/10/1964 en ben nu dus 60 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
eindelijk
volhouden nu
16-04-2009
hoi iedereen,
dit is dan een hele tijd geleden he, vindt je ook niet. maar ik ben er eventjes tussen uit geweest, had tijd nodig. voor mezelf, hoop dat jullie het me niet kwadelijk nemen.
t'ja het gaat nog maar zus en zo met mij, maar ik moet. ondertussen weeg ik nu reeds 100kilo,ja juist je hoort het goed. ik heb de kaap van honderd bereikt.
weet je dat dit ondertussen men hele doen en laten beheerst. kan niet zo goed met mezelf overweg, dik zijn is niet niets weet je. heb ontzettend veel lichamelijke klachten, omdat ik zo dik ben. ja ja ik hoor jullie het wel zeggen, val dan toch af.
maar dat is niet gemakkelijk weet je, door de medicatie die ik moet nemen voor mijn ziekte ben ik ontzettend veel bijgekomen. en mijn arts vertelde dat ik door die medicatie ook niet gemakkelijk zal kunnen afvallen, leuk he.
heb het al verschillende keren geprobeert en geprobeert ma het lukt niet. ben het gewoon kotsbeu,ik walg gewoon van mezelf, ik wordt er echt depresief van (geloof me). en toch zal ik een manier moeten vinden, want zo kan het niet verder. ookal heb ik er gene moed meer voor,toch zal ik ergens een manier moeten vinden.
als er iemand is onder jullie, die mij kan helpen,of raad weet (laat maar iets weten he). zo voorlopig ga ik het hierbij laten, want als ik er teveel over praat wordt ik deprie (sorry).
Weet je wat ik raar vind, wel men oudste dochter doet heel raar de laatste tijd. Als we op bezoek willen komen,stuurt ze een paar uur later met een excuus van dat ze zich ziekjes voelt een berichtje om ons te laten weten dat we liever niet moeten komen. Ze stuurt meestal geen berichtjes terug, en als ik bel neemt ze meestal niet op. al het geen er nu nog voor haar telt is joeri joeri joeri( dat is haar vriend). Niet dat wij iets tegen hem hebben ofzo,neen in tegendeel zelfs het is een hele sympatieke jongen. Tja het zullen weer haar keuren zijn zeker,we zullen maar afwachten zeker(zoals meestal hé).
Over mezelf zal ik maar zwijgen, want daar veranderd er toch niets momenteel(we blijven even vet of nee we worden vetter en vetter).
Met mijn jongste hondje mirry, gaat het goed(alleen heeft ze een probleempje met een paar tanden). Sommige melktandjes willen niet uitvallen, het gevolg is dat ze op verschillende plaatsen nu echt dubbele tanden heeft staan. Echt raar hoor heb ik nog nooit gezien bij een hond.
Weet je ik denk dat ik begin ziek te worden,helemaal niet leuk. Maar is ook niet moeilijk met dit koude slechte weer van tegenwoordig.
Allee goed dat was het zo een beetje voor nu,ja ik weet dat het niet veel is. Maar toch beter dan helemaal niets of niet dan saluuuukesssssssssssss.
Weet je hoe meer ik erover lees, hoe meer ik er van overtuigd ben. Ik heb gewoon een suikerverslaving,ik eet gewoon vanalles waar teveel suiker inzit. Ben daar nu een boek over aan't lezen en al de symtonen die men daarvan kan hebben, tja die heb ik in grote maten. Bij de geringste kleine beweging zie ik ontzettend af. Maar toch blijf ik gewoon eten en eten,alles is dan ook zo lekker he. En als ik moet eten zoals in het boek,nauw dan mag je niets meer eten wat lekker is. En men leeft maar één keer,maar ja ik zal toch eens iets moeten doen. Want zo blijft het zeker niet goed gaan dat weet ik ook wel.
Och weet je ik kan maar beter ophouden met schrijven want anders voel ik mij weer door en door slecht vandaag. Als al niet telaat is, want anders schrijf ik er ook niet over he. Maarja als je je de godganse dag slecht en elendig voelt dan denk je ook over niets anders dan hetzelfde he. Dus tot de volgende dan maar weer he bey beyyyyyyyyyyyyyy
Met mij gaat het maar zus en zo, tja wat wil je al dat overgewicht meesleuren (t'is gene zever senne). Gisteren na het schrijven van mijn vorig berichtje ging het heel slecht met me, en omdat ik me zo slecht voelde ben ik gewoon beginnen freten en freten. Och wat voor nut heeft het voel me gewoon een dikke vette opgeblazen ballon. Kan gewoon niet op dieet gaan omdat ik er de kracht en moed nog niet voor vindt. Ben het godverdomme beu beu beu, ja voor jullie ben ik gewoon maar wat aan't zagen.(maar voor mij is het wel de pure realiteit hoor) Als ik nog maar eventjes moet stappen nauw dat is een echte kwelling, nauwelijks nog te doen.
Oja met mijn twee dochters gaat het ook ma zus en zo,en met mijn twee chiwawa's gaat het redelijk goed.
Zo dat was het van deze kant voorlopig weer, en tot de volgende keer maar weer hé. Doeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
En hier ben ik weer eens, lang geleden vindt je ook niet. Weet je ik voel me de laatste weken niet zo denderend. Omdat ik veel te dik ben, weeg nu 95kilo (das zeker 35kilo teveel). Das niet zo goed he,en aan sport of enige beweging doe ik ook al niets. Omdat ik zo dik ben heb ik heel veel lichaamelijke klachten. Kan mijn uriene niet meer ophouden,daarom draag ik nu tja pampers. Heb ook problemen met mijn stoelgang,meestal diaree door de druk van mijn dikke buik op mijn darmen. Ademhalingsproblemen, uithoudingsvermogenstoornissen,hartslagritmestoornissen,rugklachten en ook met de benen problemen en nog zoveel meer. Maar toch vindt ik niet de nodige krach en inspanning om op dieet te gaan.
Ik weet het zo kan het niet doorgaan ma echt het intereseert me nu momenteel gene bal.( erg he) Ik kots helemaal van men eigen lichaam en leven, ma kan die stomme stap niet zetten( het lukt me niet). En ik weet dat ik het echt wel moet doen voor men eigen gezondheid, maar het lukt me godverdomme niet.
Het intreseert me gewoon niet,ben het beu om op dieet te moeten gaan. Heb het al altijd moeten doen,ben het nu beu beu beu en nog eens beu. Herkent er iemand zich hier in, of kan iemand mij helpen. steun of goede raad is altijd welkom,want ik kan gewoon niet meer. Alles is nu dubbel zo moeilijk,ik moed godverdomme 95kilo mee zeulen en dat is geen lachertje. Mensen die ook lichaamsproblemen hebben weten waarover ik praat. Och ik heb denk ik ergens al de moed opgegeven,krijg er niets meer vanaf ookal eet ik minder. Nee de kilo's komen er gewoon sneller bij dan af stom he( om zot van te worden geloof me).
Och ik ga stoppen met schrijven,krijg het er van op mijn heupen als ik er nog maar aan denk.
en hoe gaat het er mee, met mij gaat het stilletjes aan. de ene dag wa beter dan de andere dag hé, maar dat is bij iedereen wel zo neem ik aan.
Met mijn dochters gaat het tja hoe gaat het met ze, van de oudste weet ik niets, en met de jongste gaat het ma zus en zo. weet je ik maak mij best wel zorgen om hen, vooral om de jongste want die is er niet graag waar ze nu is. hebben woensdag heel veel problemen gehad om haar terug te doen.
Met mijn twee chiwawakes gaat het redelijk goed moet je weten. heb onlangs een stikker voor op de auto van hen laten maken(mooi).
Veel weet ik momenteel niet te vertellen want ik moet zo vertrekken, want ik moet de jongste dochter gqaan halen ze is dit weekend bij ons.
Zo dus tot de volgende keer voor meer nieuws.(best wel saai vind je niet) daaaaaaaaaaaaaaaaaaaag
Ja ja t'zal wel fout geschreven zijn ma kan't toch proberen niet dan.
Met ons hier gaat het stilletjes aan, heb gisteren een kies laten trekken. Man o man die heeft me verschillende maanden pijn bezorgd zeg. Jaja ben geen spuitenliefhebber vandaar zie je. Maar nu ging het echt nie meer,teveel pijn( dus tata kiesje).
Met mijn twee dochters gaat het ma zus en zo,even iets beter en dan weer slecht( meer slecht dan goed). Nog heel veel werk aan de winkel voor hen,jaja das zeker.
Hebben eergisteren de living heringericht, was nodig nu toont ie vele groter en is er plaats genoeg om de kerstboom er terug in te zetten.
Mag als alles goed gaat morgen eindelijk mijn auto gaan halen, allee als vandaag alles goed gaat op de keuring in alken.
Oja de nieuwe medicatie die ik neem doet zen werk, k'voel mij beter echt. Alleen sinds 2 dagen hoodpijnen,maar dat komt door de spanningen van begin deze week. Niet zo'n goed nieuws ontvangen, in verband met de jongste dochter (ging toen heel slecht met haar).
Zo das da weer voor nu, en tot wederhoren hé.( wanneer wie weet da jong) Saluuuukessssssssssssss
Daar ben ikke, en hoe gaat het zoal met jullie. Met mij gaat het redelijk goed, de nieuwe medicatie slaat aan. k'Voel me redelijk goed,maar ik zeg het niet al te hard anders horen ze me nog (hihihi).
Mijn twee dochters zijn sinds begin deze week allebei in therapie voor onbebaalde duur. Nu kunnen ze eindelijk een goed aan hun problemen werken, en hopelijk geraken ze er ook vanaf. Want ze zijn nog zo jong he.(19j en 14j).
Met mijn twee chiwawake's gaat het ook heel goed moet je weten. Ze spelen altijd met elkaar,en van de vijandigheid is niets meer te bekennen (goed hé). Zo had ik het altijd gehoopt, ons mirryke das echt een heel klein schattig dingetje. 2x zo klein als ons prutske moet je weten.
Het ouderlijk huis van mijn grootouders en moeder is verkocht, en voor de bouwgrond daar hebben ze gisteren een bod opgedaan. Maar spijtig genoeg was het te weinig,och het staat nog maar net 1weekje op internet hé. Dat komt wel goed,gewoon effe wat wachten zeker. We zien wel hé,je weet ma nooit.
Zo dit was het weer voor nu en tot wederhoren he bey beyyyyyyyyyy
Wel het is dan ook zo ontzettend druk geweest dat ik echt niet de tijd meer heb gevonden om nog eens te kunnen schrijven. Maar nu eventjes wel,zo zie je maar he. Wel wel wel er is heel veel gebeurdt, mijn twee dochters waren alletwee opgenomen in het ziekenhuis zoals je nogwel weet. Wel een weekje geleden waren ze allebei terug thuis, en tja da ging dus helemaal niet he. Ze hadden meer problemen met hun gevoelensenz... en wisten zich echt geen raad meer. Man oh man wat was dat een hektische week zeg. Maar geen nood heb vandaag ook goed nieuws gekregen voor mijn jongste dochter. En namelijk maandegmorgen wordt mijn oudste dochter,opgenomen voor verschillende maanden en dinsdag wordt mijn jongste dochter ook opgenomen voor onbepaalde tijd. Goed he nu worden ze dan eindelijk toch opgenomen en kan de behandeling om beter te worden eindelijk beginnen. eindelijk eindelijk eindelijk.
Weet je dat ik zo ontzettend blij ben,daarom want ze zijn nog zo jong en hebben nog een hele toekomst.
Vanaf nu kan ik ook terug gaan praten omzelf beter te worden. Zo dit was het weer voor eventjes en nu ga ik verder doen.
Oja moet je weten ik neem nu andere en minder medicatie in omdat ikzelf niets meer sliep. Voelde mij niet goed meer en ben naar mijn arts geweest omdat ik andere en mindere medicatie wou innemen.
Zo da weten jullie ook weer goed he, het gaat ook goed momenteel.
Dus nog een fijne tijd en tot wederhoren he,groetjes
Ondanks al de problemen,moeten we toch nog vanalles zien te regelen. Want de oudste dochter zou heel graag stoppen met naar school te gaan,en daar inplaats van wil ze thuis verder studeren. En daarbij ook nog een beetje gaan werken, want gewoon thuis niets doen da gaat echt niet he. Nu is ze gisteren ergens gaan eten met haar vriend en gevraagd of ze daar wellicht kan beginnen met werken. Een half jaar geleden of pakweg 1 jaar geleden hebben ze het daar verschillende keren gevraagd of ze niet bij hen wilde werken. Dus je weet maar nooit he,ma ik vindt het wel raar dat ze alleen gevraagd heeft voor vrijdag en zondag te werken. Zal nog eens met haar moeten praten, ze kan beter ook wat meer werken. Dan verdiendt ze iets en kan ze proberen terug te sparen, want haar kenende komt dat er meestal nie van (zie je vandaar).
Mijn jongste dochter voelde zich gisterenavond klote slecht,en volgens haar kwam dat door mijn reaktie van gisteren bij de arts. Heb haar gerust gesteld en gezegt dat ze daar niet te veel mee in moet zitten. Dat ik er me wel zal doorslagen,maar alles komt ook zo in een sneltrien op me af ( wa wil je).
Om het nu eventjes eens over iets totaals anders te hebben, zodat ik eventjes mijn gedachten op iets anders kan zetten. Wel met ons klein chiwawake mirry gaat het redelijk goed,ze heeft terug al haar haartjes en ze is een mooie prinses (echt lief). Tussen de twee chiwawakes gaat het ook pikobelo,ze verstaan zich heel goed (en ravotten wild door het huis). Zalig en schattig om te zien echt.
Onze jonge zwarte duitse herder hebben we alleen in een hok moeten zetten want zij nam regelmatig de andere honden er heel gemeen tussen. Daarom zit ze nu appart in een ren ernaast,en weet je wat nu kan ze opeens heel goed waken (ze ziet nu ook vele meer en bij het minste blaffen als de beste). Ja ja zo zie je maar waar het nogal goed voor kan zijn he.
Zo dat was het weer voor nu, en tot wederhoren oke bey beyyyyyyyyyyyy
Ben ik weer, we zijn daarstrax weer naar de arts van mijn jongste dochter geweest en het gaat niet zo goed met haar.
Ze heeft het enorm moeilijk om met hen te praten, over wat er zoal met haar aan de hand is. Ze neemt niemand in vertrouwen zelfs hier thuis niet. Weet je toen ze hier in't weekeind thuis was heeft ze het zelfs zo slim gespeeld en toch een mesje mee te nemen naar het kinderspichiatrisch centrum waar ze nu is, gelukkig hebben ze haar onderzocht en zijn ze erop uit gekomen. Want stel je voor zeg, zo zie je maar dat ze vanalles probeert.
Ook mijn andere dochter heeft het ontzettend moeilijk, zij heeft nood aan een therapie maar overal is er een wachttijd. Maar toch blijf ik zoeken, want ik wil echt geen enkele van mijn dochters missen. Zij zijn het enige dat ik heb,het zijn mijn vlees en bloed, en voor je kids moet je blijven vechten. Hoe moeilijk ze het ook hebben we slaan ons er door heen, en met de nodige help moet het gewoon lukken. Het verschil tussen mijn twee dochters is de oudste die praat met mij maar de jongste praat niet,toch niet met mij (ze wil mij er niet mee belasten,zegt ze).
Waarom niet weet ik ook niet maar ik moet volhouden en dan moet het wel lukken, hopen maar. Heb het daarstrax ook redelijk moeilijk gehad, ben gewoon in tranen uitgebarsten bij de arts. Ja zeg als je dat allemaal te horen krijgt, das nie niks zenne.
Zo hier ga ik het weer bij laten want ik moet nog het een en ander zien te regelen voor mijn dochters, wel tot binnenkort dan maar doeiiiiiiiiiiiii
Eerst en vooral wil ik de personen hartelijk bedanken die een berichtje in mijn gastenboekje hebben geschreven,dat is heel lief van jullie.
Zo gisteren heb ik vernomen dat mijn oudste dochter ook niet meer wil leven, maar dat ik de enige persoon ben die haar tegenhou om geen zelfmoord te plegen. Ze wil mij dat niet aandoen zegt ze, fijn om te weten vindt je niet. Ik weet momenteel gewoon nietmeer waar ik moet beginnen,mijn hootd draait op volle toeren. Mijn twee dochters willen gewoon niet meer leven, kan er ingodsnaam nog iets ergers gebeuren ( laat me hopen van niet). Zoals mijn dochter nu bezig is kan het ook niet meer verder,ze doet niets anders meer dan slapen en slapen. Heeft geen fut meer en niets intereseerd haar, ze weet zich zelf geen raad meer ( en dat voor iemand van bijna 20 j). Wij praten en praten hierover, maar ze moeten haar opnemen en dat gebeurdt zomaar niet ( ik ben vanplan om haar naar een dagcentrum te laten gaan, daar waar ik ook geweest ben) Je weet maar nooit dat het helpt voor haar hé, laat het me hopen.
Met men andere dochter hoe het daarmee is, wel eerlijk gezegd weet ik het niet ( want de artsen zeggen nooit iets) Zo gaat dat maar door, weet je het verdomde zwijgplicht (maar het gaat toch over mijn dochter niet dan).
met mij gaat het maar zus en zo,want wat ik de laatste weken allemaal heb moeten vernemen daar ben je als moeder niet zo goed van. mijn twee geliefde dochters zitten met zeer grote vragen, over het leven. ze zien het nut er niet van in wat ze hier eigenlijk op deze wereld moeten komen doen, welk nut heeft het voor hen om nog te leven vragen ze zich af. weet je door al de ellende die wij hebben moeten doormaken samen, is het voor hen heel moeilijk geworden om het nut van het leven nog in te zien. Hun eigen vaders hebben hen alletwee laten vallen en willen niets meer met hen temakken hebben, als je zoiets moet verwerken als jong kind. geloof me dat is erg,ik weet waar ik het over heb mijn ouders moesten ook niets van mij hebben ik was ook niet welkom. maar mijn meisjes weten dat ik er altijd voor hen ben en geweest ben,en ik zal er ook altijd voor hen blijven zijn (het zijn toch mijn lieve dochters,dat laat je toch niet links liggen hé). zo als altijd moeten wij ook nu samen door deze beproeving gaan, en met vallen en opstaan komen we er nu ook (neem dat maar van mij aan). want mijn dochters hebben nog een heel leven voor hen, de een is bijna 20j en de ander is bijna 15j.
Met mij gaat het zus en zo, ga alle dagen naar mijn jongste dochter in het ziekenhuis. Met mijn oudste dochter ben ik deze morgen naar de arts geweest, bij haar is het ook al erg gesteld want nu heeft ze antiedepresivia's gekregen. En ook moet ze tot 3 oktober thuis blijven, om eens goed tot rust te komen ( ja ja zo zie je maar het kan snel gaan hé). De problemen blijven maar komen, het stopt niet (nu zijn we alle drie rijp voor't gesticht hé, grapje).
Waar zal het eindigen wie weet dat. Enzo gaan we maar weer verder en verder met het leven.
Oja op 3 oktober komt eindelijk mijn lang verwachte loopband thuis aan,dat kan ik stilletjes aan beginnen met bewegen. Heb ook via internet het één en ander besteld om aan mijn gewicht te werken, tja nu alleen nog veel moed en zin en kracht vinden. Om te starten met alles,de goede voornemens zijn er maar de eigelijke stap zetten (laat me hopen det het me zal lukken). Ondanks al de problemen die ik nu heb met mijn kinderen, ik jaag me er veel te veel in op. Nergens goed voor dat weet ik ma toch doe ik het,dat is de ziekte in mij.
Allee straks moeten we gaan praten met de jongste dochter haar behandelende arts,ben eens benieuwd wat we zoal te horen gaan krijgen. Want echt heel veel weet ik nu niet, mijn dochter verteld me helemaal niets, erg vindt ik dat (dat deed ze een paar jaar geleden wel nog). Allee swat ik ga nu stoppen want ik moet me gaan klaar maken voor het gesprek, toeteloe
sorry dat ik nu pas terug iets schrijf,maar er is teveel gebeurt. Mijn jongste dochter hebben ze dringen van school naar het kinderpsygatrisch centrum moeten brengen. En ze hebben haar daar direct voor 4 weken opgenomen,ze wouw uit een raam of van een hoog gebouw springen. Ook had ze haar weer gesneden en verbrand, zonder dat wij er iets van weten. Want als ik nog maar iets over deze hele situati vraag zwijgt ze, of zegt ze dat er helemaal niets gebeurd is.
Waarom waarom liegt ze toch tegen mij daarover, waarom heeft ze nu in eenkeer zo'n schrik. Wij hebben samen toch zoveel meegemaakt,misschien te veel zo te zien. Mijn twee dochters krijgen het allemaal niet verwerkt, omdat ze gewoon teveel hebben meegemaakt.
Ze volgen therapie, en nu is het al zo erg dat de jongste met spoed is moeten opgenomen worden. Houdt de elende dan nooit op voor ons.
Zo dit was het voor nu,want ik heb nog duizende dingen te doen. Wees niet te erg ontgoochelt als ik eventjes niets laat horen hé,maar het is hier een hekseketel.
Hier ben ik weer eens,weet je dat ik eigenlijk niet weet wa ik moet schrijven. Oja mijn oudste dochter heeft weer eens een ander lief,de zoveelste in de rij(ben benieuwd hoelang deze zal blijven). Vanaf nu gaan mijn twee dochters naar de gitaarles,voor elektrische gitaar te leren spelen. Ben stilletjes opzoek voor de oudste een klein autotje te kopen,zo kan zij dan tenminste hare plan trekken(dacht aan een tweedehands smart,of een ford ka). Zal nog zien wat het wordt,zo kan zij mij na verloop in stukken terug betalen,anders geraakt ze nooit aan een tutuutje(begrijp je). Maar ik moet er wel rekening mee houden dat ik geld opzij hou,zodat ik dat voor de jondste ook kan doen he(eerlijk is eerlijkhe). Ze zijn zoal jaloers op elkaar,weet je en eerlijk das wreed ambetand.
Mijn chiwawake heeft terug haartjes,en is ook al een ferm stukje gegroeit. Voorlopig gaat alles vele beter met haar,en ze speelt ook al heel goed met prutske. Maar mij kan ze echt geen minuut missen,dat zeggen mijn kinderen en mijn man dikwijls.
Oja daar ik weer ettelijke kilo's ben bijgekomen,ga ik wellicht maandag op dieet(want nu kan ik nog minder dan minder). Zelfs mijn man klaagt ook dat hij weer teveel weegt,dus besluit we gaan weer samen op dieet. Maarja we wonen nu eenmaal met 6volwassen personen in dit huis dus ik moet nog eten maken voor de rest. En de kids die snoepen veel te graag, maar pasop he mijn man en ik kunnen daar ook heel slecht vanaf blijven.
Binnenkort zal mijn loopband wel gaan aankomen,en dan kan ik ook beginnen met sporten enzo. Hoop echt van ganzer harte dat ik alles goed ga kunnen volhouden,want de zin en het volhouden das bij mij niet zo denderend(snappie snap). Maar allee we beginnen volle moet oke,hou jullie wel op de hoogte hoe alles zoal verloopt goed.
Zo dat was het voorlopig want ik moet zorgen dat er straks eten op tafel staat,en ja stoofvlees moet nu eenmaal een tijdje koken. Dus ai zie jou soon oké beyyyyyyyyyyyyyy bloggertjes
t'Is lang geleden he,wel ik weet ook niet hoe het komt. Geen tijd zeker of wie weet gene zin meer in iets te vertellen zeker. t'Ja wie zal het zeggen,alle t'is maar om je te laten weten dat er nog gene sikkepit veranderd is(kwa gezondheid en zo). En oja ik heb maandag dus eindelijk ne loopband besteld,zo kan ik toch onopvallend beginnen met e lopen. t'Ja ik moet toch ergens eens beginnen vindt je ook niet. Want zoals ik me nu voel,t'ja zo kan het niet blijven. k'Moet alleen opletten dat ik mijn voeten niet teveel opsla als ik begin met lopen. Want dat heb ik gisteren ook al gedaan gewoon maar met stappen,t'ja zo rap gaat dat als je zwakke enkels hebt. En nu heb ik dus weer een gat in mijn linkerknie en twee schaafwonden. De verpleegsters die hier alle dagen moeten komen voor mijn gehandicapte schoonbroer,gaan mijn wonde nu ook verzorgen.
Gisteren zijn we voor mij een fiets met een benzienemotor gaan kopen tweedehands hé. Nieuw is dat niet te betalen,allee hier in belgie niet. Ik heb deze fiets gekocht omdat dat voor mij gemakkelijker is want met mijn rugklachten enzo. Eerst moeten we de nodige papierenkraam inorde brengen en dan pas mag ik erop fietsen,want het valt onder de benaming van een snorfiets zie je.
Dan maak ik daarachter zo'n hondenkarretje aanvast en dan kan ik ook mijn twee chiwawa'skes meenemen(goed he). Jaja ik heb alles goed bedacht zoals je kan zien hé,nu alleen maar hopen dat we nog een beetje beter weer krijgen om te kunnen fietsen.
Allee matekes da was het voor dit moment dan toch,of jullie mij iets sturen dat vraag ik al niet meer want dat doet er toch niemand. Echt saai vindt ik dat maar ja mensen zijn nu eenmaal zo moet je toegeven. Dus saluukes en tot weldra beyyyyyyyyyyyyyyyyy
Ben er weer,dus zoals belooft ben ik dinsdag naar de huisarts geweest en mijn huidprobleem heeft weeral met mijn verdomde stress situatie te maken(erg hé vindt je niet,die verdomde stress die verbrod men hele leven). En eraf geraken noppes jam'e dat lukt godverdomme niet. Men geraakt er heel gemakkelijk aan zonder dat je er om vraagt maar het terug kwijt spelen,k'zou echt niet weten hoe het moet. Door mijn ziekte de borderline zal ik er voor de rest van mijn leven mee zitten,zo zie je maar weer weer verdoemd voor het leven(erg erg erg vindt ik dat).
Heb vandaag ook met de arts gesproken die hier elke week komt voor mijn gehandicapte schoonbroer,heb haar haarfijn uitgelegt hoe ik mij voelde en waar ik mee zat enzo. Maar niets hé nee ze zei gewoon niets daarover,gene uitleg of iets in dieje aard nee helemaal niets. Zelfs mijn man verschoot er van,dus ik zal maar weer naar mijn vertrouwde huisarts moeten zeker. Want deze die hier elke week komt nee sorry maar ik heb ondervonden dat ze mij niet serieus neemt,en zo iemand nee dat wil ik niet. Mijn vertrouwde arts kent me door en door en heeft dan ook alles van in het begin meegemaakt, op haar kan ik rekenen(zij helpt me als ze kan). Zij neemt me tenminste serieus als ik ergens last van heb,maar spijtig genoeg zijn het meestal de gevolgen van die godverdomme elendige stress.
Weet je ik wil echt vooruit enzo,maar deschrik is ook enorm groot(schrik om erbij neer te vallen,en dood zijn). Maar niemand geloofd me zo voel ik me meestal,en zo wil ik gewoon niet verder. WAAROM IS ER NIET 1 PERSOON ONDER JULLIE DIE MIJ HELPT OF BEN IK NIET TE HELPEN IS DAT HET Of is het niet gepast om dit te vragen op deze site,ik weet het niet hé(t'is allemaal ook nieuw weet je zolang doe ik dit nog niet he). Er moet toch iemand zijn of iets dat mij kan helpen denken jullie ook niet,of ben ik dan verdoemd voor altijd.
Gohhhh ik hoop echt van niet zenne,want stel je voor als ik nog lang zo moet leven. Sorry ma nee dank u dan maak ik er liever zelf een eind aan,da kan ik je nu al zeggen zwart op wit. Zo'n leven met al het afzien,zoals ik da doe neen dat wens ik zelfs mijn ergste vijand nog niet toe.
Plies laat iemand tot mij spreken,of hoe zegt men zoiets. Ik geef het op,t'ja ik hou het voor vandaag voor bekeken. Ik zal je wel eens zien wanneer ik terug kom zeker,allee bayyyyyy bloggertjes tot de volgende zeker doeiiiiiiiii
Zo ik ben er weer eens maar ik kan je nu al zeggen dat ik mij niet al te vrolijk voel, t'ja heb weer eens niet kunnen slapen (vandaar zie je,wel heel veel gepiekerd en enorm veel geprakiseerd). Kan niet anders dat ik mij niet zo denderend voel hé, ik ben helemaal niet tevreden over mijn leven en over mijn lichaam. Jaja je zal wel zeggen doe er dan iets aan godverdomme,wel das niet zo evidend hoor. Ik heb geen moed meer,zie het gewoon niet meer zitten(alles is me godverdomme teveel). Ben gewoon helemaal op,er zit geen enkele pit meer in mijn lijf(dat komt zeker van toen ik geen zin meer had in het leven). Denk dat ik toen echt teveel van mijn lichaam heb gevraagd,en nu moet ik daar nog steeds voor boeten(één keer loopt de emmer over). Ik heb gewoon verschillende jaren en jaren teveel van mijn lichaam geeist,niet moeilijk als je weet dat ik hier oven zeker 15à20jaar spreek hé. In die tijd ben ik gezegend geworden met depressie,burnouts,borderline,invalide en levensmoeheid(niet mis he vind je ook niet).
Weet je ik zou echt eens een pepmiddel moeten vinden waarmee ik terug nieuwe moed en zin krijg in het leven. Weet iemand niet waar je dit kan krijgen,echt het zou iets moeten zijn dat echt heel lang blijft werken. Niets zoiets wat maar voor een paar uurtjes werkt of zo,daar ben ik niets mee(nee nee ik bedoel ook geen drugs hé). IK WIL GEWOON TERUG KUNNEN LEVEN. Meer vraag ik niet. Ben het nu gewoon heel moe om zo te moeten leven,ja de meeste artsen zeiden me dat ik mijn ziektes moet leren aanvaarden. Maar wie kan dat nu, ik heb altijd zoveel kunnen doen(heus deed gewoon alles was gewoon een sterke,ik geef het toe). Draaide er niet voor om om frigo's of zetel's enz...enz... op te tillen(echt waar was ne sterke ondanks dat ik een vrouw ben). Maarja nu zit ik met de gebakke peren zoals dat heet he,t'ja en daarom kan ik het niet aanvaarden dat ik nu moet leren leven met mijn ziektes.
Ik hoop dat je me nu al een beetje beter kan begrijpen waarom ik over dit alles nogal t'ja zal ik zeggen klaag. Kan het gewoon niet aanvaarden,dat ik nu niets meer kan(zelfs stappen is moeilijk en pijnlijk,en geloof me ik overdrijf hier echt niet). k'Zit meestal op mijn kamer en verdoe de tijd met t'ja met vanalles en niets,toch niets belangrijks. Tijdens de schooltijden doe ik s'morgens de kids naar school,om daarna terug op de kamer tekomen om te slapen of te rusten. Tegen dat de school ten einde is ga ik de kids terug halen,en meestal maak ik dan het eten maar als het echt niet gaat doet mijn man het. Daarna terug naar de kamer om mijn tijd te verdoen zal ik maar zeggen, en ja soms kan het eens zijn dar ik eens strijk of ga winkelen. Dat was het zowat,saai he vindt je ook niet(dat is niets tegen mijn leven van vroeger) De meesten zouden springen voor dit leven maar geloof me als je dit dag in dag uit moet meemaken (sorry neen dank u).
Och weet je ik stop gewoon met schrijven want het haalt toch niets uit,tenzij er nu iemand eens iets wist wat me echt zou kunnen helpen. Maarja dat zal wel een droom blijven denk ik,dus bloggertjes wellicht tot nog eens en beyyyyyyyyyyy
Ik ben er weer,hoe vindt je dat. Wel met ons chiwawahondje mirryke gaat het goed,ze krijgt haar haartjes terug en verdraagt zich met haar stiefzusje de chiwawa prutske. Dus dat is al heel goed nieuws vindt je ook niet.
En hoe het met mij zoal gaat wel weet je het zweten is nog niet weg,maar ik slaap terug beter(en dat was een hele maand niet het geval). En voor de rest sorry nog steeds geen veranderingen,nu dinsdag heb ik een afspraak bij een huidspecialist(omdat ik nogal een heel gevoelige huid heb,en ook om te weten wat er mis mee is met mijn huid hé). Laat je wel weten hoe het vorderd maar dat wisten jullie wel zeker. Weet je ik zou eigenlijk best wel eens iets meer in beweging kommen want nu,sorry ik doe niets maar dan ook helemaal niets van sport ofzo. Laat staan dat ik nog maar iets beweging heb,oja ik zou liegen ik ga naar het toilet,en naar de keuken om te eten en daarna terug naar de kamer en dat is het. Ja soms doe ik eens ietsjes meer maar dets all foks,sorry ik heb geen enkel grientje fisiek. En eerlijk gezegt het is reeds ook al zover dat ik er gene zin moed en kracht meer voor heb om nog maar iets te doen,tja het interseert me niet. En toch moet je weten walg en kots ik gewoon van men eigen leven en lichaam,t'is erg gesteld he vindt je niet. Weet je ik droom over vanalles en nogwat en ik wil dit en dat,ma het gebeurt niet de stap om het te doen ontbreekt(ik kan en durf hem niet te zetten) Hoe is het toch ingodsnaam zover met mij kunnen komen,dat ik godverdomme zo diep ben gevallen hoe hoe hoe ingodsnaam hoe hoe hoe. Het heeft geen zin,kan er iemand of iets mij dan niet helpen om terug zin en moed en kracht te krijgen in dit leven. Heeft er dan niemand een wondermiddel,of is er dan niemand die mij kan helpen.
HELP HELP HELP HELP WIE HELPT ER MIJ A.U.B
Ik kom er niet alleen uit,weet me gewoon geen raad meer. Is er dan echt niemand die helpt of raad weet a.u.b. Yep ja het zit weer god deze keer,en het wordt maar erger en erger.