Ik ben wie ik ben
Ik ben een vrouw en woon in (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 24/10/1964 en ben nu dus 60 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
eindelijk
volhouden nu
13-11-2008
buenes notjes,
Ja ja t'zal wel fout geschreven zijn ma kan't toch proberen niet dan.
Met ons hier gaat het stilletjes aan, heb gisteren een kies laten trekken. Man o man die heeft me verschillende maanden pijn bezorgd zeg. Jaja ben geen spuitenliefhebber vandaar zie je. Maar nu ging het echt nie meer,teveel pijn( dus tata kiesje).
Met mijn twee dochters gaat het ma zus en zo,even iets beter en dan weer slecht( meer slecht dan goed). Nog heel veel werk aan de winkel voor hen,jaja das zeker.
Hebben eergisteren de living heringericht, was nodig nu toont ie vele groter en is er plaats genoeg om de kerstboom er terug in te zetten.
Mag als alles goed gaat morgen eindelijk mijn auto gaan halen, allee als vandaag alles goed gaat op de keuring in alken.
Oja de nieuwe medicatie die ik neem doet zen werk, k'voel mij beter echt. Alleen sinds 2 dagen hoodpijnen,maar dat komt door de spanningen van begin deze week. Niet zo'n goed nieuws ontvangen, in verband met de jongste dochter (ging toen heel slecht met haar).
Zo das da weer voor nu, en tot wederhoren hé.( wanneer wie weet da jong) Saluuuukessssssssssssss