Hallo,de groeten uit Canada,alles valt hier best mee,buiten onze job doen kan ik hier toch ook nog trainen 5à6 keer per week lopen op een mooi parcour,fietsen zit er niet in,geen fiets Het weer is zoals in Belgie,we zitten hier op ongeveer 900meter.
Zondag 04/07/2010 BK ploegen duatlon in Wevelgem we stonden met 3 ploegen van ETZ aan de start. Ik zat in de 2de ploeg met Jesse,Koen,Stefaan,Sam en Rinus waarmee we uiteindelijk 8ste zijn geworden. rste ploeg ,en de vrouwen ploeg werden allebei 2de. http://vtdl.triathlon.be/upload/resultaten/20100704-wevelgem.pdf
Hallo,vandaag 29/06/10 was het de 2de Memorial Tom Compernolle in het kamp van Lombardsijde een wedstrijd over 9km maar wel zware kilometers,20% beton en de rest zand,duinen en verharde paden met enkele stevige hellingen .Er stonden enkele lopers van de militaire ploeg aan de start dus wist ik al van het zal er hier hard aan toe gaan,met in mijn achter hoofd van die pijne benen van zaterdag. De start verliep eigenlijk vrij rustig en ik kon me direct in de top 10 nestelen,mijn benen gingen goed mee en ik werd uiteindelijk 9de en 3de veteraan,met een goed gevoel kan ik vooruit kijken naar zondag voor het BK ploegen duatlon in Wevelgem waar ik alles zal geven voor onze toffe club ETZ. 1.Depoorter Dries 30m59 2.Vangeyte Gino 31m08 3.Barbier Benjamin 31m09 9.D'haene Olivier 32m55
Gisteren was het de 7de wedstrijd van het houtlandcriterium in Egem 11,6km. Een week na de marathon en een dagje na BK wielrennen voor militairen was het afwachten wat het ging zijn.Het parcour is er niet vlak en de temperatuur was voor mij te hoog.In de derde ronde van vier moest ik een gaatje laten vallen in het groepje,en werd zo naar het einde toe nog bij gehaald door drie achter volgers,mijn benen deden pijn en ik moest ze in de laatste 200meters laten gaan en werd uiteindelijk 11de en 4de veteraan in 40m03 toch nog 20sec sneller dan vorig jaar dus eindelijk toch niet zo slecht. Grtz Olivier
Een week na de marathon is het de beurt voor het Belgisch miltair kampioenschap in Florennes,ik zit dit jaar ook voor het eerst bij de veteranen(130dln) en we starten hier samen met de dames waar onder Grace Verbeke (Belgisch kampioene). Wij moesten 8 ronden(50km) afleggen die op zich niet veel is maar als je de streek kent weet je genoeg,geen meter vlak. De bedoeling voor mij was mee zijn in de kopgroep winnen zat er zekers niet in want de meeste koersen enkel en als duatleet is dat niet zo simpel,de aankomst was dan ook nog eens bergop,heb een hele goeie wedstrijd gereden en werd uiteindelijk ergens rond de 20ste plaats,de juiste uitslag was nog niet beschikbaar het gemiddelde was iets meer dan 39 km/h. Morgen start ik in Egem(11,6km) 7de wedstrijd van het houtlandcriterium.
Hier aan de start bij Grace Verbeke Hier in 2de pos,even doortrekken.
Gisteren in Torhout de 19 de Renault marathon gelopen,het weer was niet zo schitterend vooral de wind was zoals de hele week van de partij.Ik had maar één doel mijn PR verbeteren die op 2h52m37s stond. Droom was eens een marathon lopen in 2h48m en dit jaar was het moment om het te doen op dit ogenblik mijn beste jaar,had afgesproken met Serge De Blauwe en Christ Vandenbroucke twee sterke collega's lopers om samen te starten zij wilden ook die 2h48 halen,we gingen aan een gemiddelde van 16km/h starten en die zolang mogelijk vasthouden om zo het maximum uit ons te halen,alles of niets.Uiteindelijk ging het voor Serge te snel(slechte dag) en moest hij opgeven na 23km,Christ haalde het wel in2h47m52 17de en ik zelf in 2h45m45 14de en 4de in cat 35j-39j.Voor mij is mijn jaar dus zekers al geslaagd. Uitslag http://www.chronorace.be/web2/Classements/Classement.aspx?eventId=6545530159107&mode=large&IdClassement=5602 Foto's volgen nog.
Memorial Benny Vansteelant Powerman Torhout 06/06/2010
Gisteren vond de Memorial Benny Vansteelant Powerman in Torhout plaats. Het was een zware wedstrijd,voor mij een nieuwe uitdaging het was eerst 10km lopen dan 30km fietsen terug 5km lopen terug 30km fietsen en nog eens 5km lopen. In de 2de run kreeg ik last van mijn milt,ik kon bijna niet meer lopen en verloor toch wel 3min en twee plaatsen,gelukkig ging het over tijdens mijn fietsen maar moest dan nog eens 5km lopen met het gedacht van wat zal het worden,uiteindelijk geen last meer ondervonden enkel vandaag voel ik het terug,de vraag is wat is de oorzaak,bij mij was het de eerste keer.uiteindelijk mag ik toch content zijn met mijn uitslag 15de algemeen en 2de veteraan in 2hr48m38s. Link voor de uitslag. http://www.3athlon.be/timing/pdffiles/2010/torhout2010/Torhout_Memorial2010_elite_scratch.pdf http://www.focus-wtv.tv/programma/focus/memorial-benny-vansteelant
Gisteren ben ik 8ste geworden maar uit eindelijk 4de veteraan, Emmanuel Dubreuil uit Duinkerke hadden we over het hoofd gezien hij werd 4de algemeen. We liepen bijna de ganse wedstrijd met drie veteranen samen met de gedachte van dit is het veteranen podium,in de laatste rechte lijn liet ik ze gaan geen sprint voor mij met de powerman in Torhout nu zondag in het vooruit zicht,maar al bij al een goeie wedstrijd met een goed gevoel. Mijn tijd was 33m44s op 9,860 km
20 km van Brussel waar ik liep als tempomaker voor 1h15m en aankwam in 1h13m59s het was een hele goeie training voor mij en heb er een heel goed gevoel aan over. Foto één-met een deel van het tempomakers team.Toffe bende Foto twee- ik met Serge De Blauwe in de laatste kilometer. Met deze tijd werd ik 131ste .
Vandaag heb ik de maasmarathon gelopen in Visé als tempomaker voor 3h15 mijn tijd was 3h14m26s. Voor mij een goeie training voor de nacht van westvlaanderen,ik had een goed gevoel aan de aankomst voor mij dus een geslaagde dag.
Marathon van Antwerpen waar ik voor tempomaker liep(3h15m blauwe ballon),een goeie training voor mijn voorbereiding op de nacht van westvlaanderen.Was binnen in 3h14m40.
De koers in Bovekerke(Koekelare)die op 02/05/2010 door ging heb ik voor genomen op de 1/8 duatlon in Ruddervoorde om dat het in mijn thuis front was,met toch wat pijne benen van de dag voordien het ik al bij al een goeie wedstrijd gereden en werd er 4de in een sprint van zes.
Op 01/05/2010 was er terug een wedstrijd van het houtlandcriterium die plaats vond in Gistel,met de dag er na een koers in Bovekerke(Koekelare) had ik toch maar gekozen voor deze wedstrijd door te lopen en werd er 1st veteraan en 9 algemeen in 34m21s.
Ik ben D haene Olivier
Ik ben een man en woon in (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 20/11/1970 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lopen,fietsen,zwemmen .
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek