Inhoud blog
  • Dagje in Breden 2017
  • Wandelen in Borgloon 2017
  • Wandelen in Averbode 2017
  • Nieuwjaar 2016-2017
  • Kerstmis 2016
  • Vakantie Spanje 2016
  • Spanje 2016 (vervolg)
  • Abdij van Villers
  • Parc La Clusure 2016
  • Bredene 2016
  • Valentijn en Verjaardag Danny 2016
  • Nieuwjaar 2015
  • Kerstmis 2015
  • Weer naar Zee
  • Zitha wordt groter
  • Knokke-Heist 2015
  • Parc La Clusure 2015
  • Tractorshow 2015
  • Gezinsuitbreiding '' Welkom Zitha'' !
  • Doopfeest Roos-Marie en Arthur 2015
  • Tuinfoto's zomer 2015
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer ( vervolg )
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer ( vervolg )
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer ( vervolg )
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer ( vervolg )
  • Vakantie 2015 - Italie Gardameer ( vervolg )
  • Lentefeest Semm en Jent 2015
  • Nieuwjaarsbrieven lezen 2015
  • Nieuwjaar 2014 - 2015
  • Kerstmis 2014
  • Vakantie Bad Hohingen 2014
  • Vakantie 2014 - Slovenie
  • Vakantie Slovenie 2014 (vervolg)
  • Vakantie Slovenie 2014 (vervolg)
  • Vakantie Slovenie 2014 (vervolg)
  • Vakantie Slovenie 2014 (vervolg)
  • Vakantie 2014 Frankrijk Chateauneuf sur Isère
  • Vakantie 2014 Frankrijk - Chateauneuf sur Isère (VERVOLG)
  • Vakantie 2014 Frankrijk - Chateauneuf sur Isère (VERVOLG)
  • Vakantie 2014 Frankrijk - Chateauneuf sur Isère (VERVOLG)
  • Vakantie 2014 Frankrijk - Chateauneuf sur Isère (VERVOLG)
  • Vakantie 2014 Frankrijk - Chateauneuf sur Isère (VERVOLG)
  • Weekendje Valkenburg 2014
  • Palmenmarkt 2014
  • Knokke-Heist 2014
  • Ten Aard Verlicht 2014
  • Valentijn 2014
  • De Romeo's
  • Nieuwjaarsviering 2014
  • Nieuwjaar 2013-2014
  • Kerstmis 2013
  • Halloween 2013
  • Taptoe Soeverein Lommel
  • Vakantie 2013 Frankrijk - Du Verdon
  • Vakantie 2013 Frankrijk - Du Verdon ( VERVOLG )
  • Vakantie 2013 Frankrijk - Du Verdon (VERVOLG)
  • Vakantie 2013 Frankrijk - Du Verdon (VERVOLG)
  • Vakantie 2013 Frankrijk - Du Verdon (VERVOLG)
  • Kabouterberg Kasterlee
  • Fietstocht Limburg-Genk
  • Fietstocht met ons moeke
  • Een dagje bij Meter
  • Weekend Esneux Juli 2013
  • Vakantie Karinthie-Ossiachersee 2013
  • Vakantie Karinthie-Ossiachersee 2013 (VERVOLG)
  • Vakantie Karinthie-Ossiachersee 2013 (VERVOLG)
  • Vakantie Karinthie-Ossiachersee 2013 (VERVOLG)
  • Wandeling Natuurpunt Retie - Witte Netevallei
  • Wandeling Natuurpunt Kasterlee - de Tikkebroeken
  • Wandeling Natuurpunt Turnhouts Vennengebied
  • Wandeling Natuurpunt Tielen-Winkelsbroek Olen-Olensbroek
  • Wandeling Natuurpunt " de Liereman" Oud-Turnhout
  • Wandeling Natuurpunt De Maat-Mol Rauw
  • Weekend Duitsland - Adenau 2013
  • Pasen en Palmenmarkt 2013
  • Weekend Rockanje Nederland 2013
  • Eerste bezoekje Roos-Marie
  • Nieuwjaar 2013
  • Nieuwjaar 2012 - 2013
  • Kerstmis 2012
  • Vakantie 2012 Frankrijk-Franse Alpen-Embrun week 1
  • Vakantie 2012 Frankrijk Franse Alpen-Embrun week 2
  • Esneux Juli 2012
  • Esneux Juli 2012
  • Vakantie 2012 Karintie-Ossiachersee week 1
  • Vakantie 2012 Karintie-Ossiachersee week 2
  • Weekend met Rita en Ludo 2012
  • kasteelweekend Waldeck 2012
  • Pasen en Palmenmarkt 2012
  • Danny als Chefkok
  • Wandeling Geel-Bel Ezelspad
  • Weekend Naamse Ardennen Gedinne
  • Happy Valentine
  • Nieuwjaar 2012
  • Nieuwjaar 2012
  • Kerstmis 2011
  • Weekend Dirbach 15 December 2011
  • Verbouwingen vrijdag 4 november
  • Verbouwingen Zaterdag 22 Oktober
  • Vakantie 2011 Gardameer
  • Karinthië - Villach Ossiachersee 2011
  • Verbouwingen Zaterdag 6 augustus
  • Esneux Juni 2011
  • verbouwingen 11 juni
  • Esneux mei 2011
  • Verbouwingen 1 mei
  • Verbouwingen 22 April
  • Fietstocht Twee Netenland
  • Pasen en Palmemarkt 2011
  • Verbouwingen 9 April
  • Reebokwandeling Hallerbos
  • Verbouwingen
  • Verbouwingen
  • Verbouwingen
  • Trekpaarden en Oer-runderen
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Suzy en Danny

    19-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantie 2012 Frankrijk Franse Alpen-Embrun week 2




    Vakantie 2012 Frankrijk
    Franse Alpen - Embrun  week 2



    Zaterdag 8 september

    Vandaag zijn we meteen na ons ontbijt vertrokken om een wandeling te maken naar  "Le Cougnet".  Via een smalle bergweg waarop we eerst nog een paar herders met wel honderd schapen moeten passeren rijden we naar een parking in Les Mèans om daar onze auto achter te laten.  Prachtig weer en prachtige natuur, wij zijn dus weer in ons ellement !





    We wandelen eerst naar de Clot Boffier en daarna naar de wat hoger gelegen  "Le Cougnet".  Mooie wandeling en niet al te zwaar.





    Terug op de camping wandelen we s'avonds nog even tot aan het meer om van een mooie zonsondergang te genieten.





    Nadien gaan we lekker eten in een restaurantje  "le truitte qui parle" vlak aan de camping.


     

    Zondag 9 september


    Daar we morgen van plan zijn om een vrij zware bergtocht te maken willen we vandaag onze beentjes wat rust gunnen.  In de voormiddag genieten we van het zonnetje en het lezen van wat tijdschriften.  In de namiddag brengen we een bezoek aan een Bio-beurs van Genepi.  Héél gezellige sfeer !





    Nadien nog even naar het dorp gewandeld om een ijsje te gaan eten en een frans brood gekocht om morgen mee te nemen op onze wandeling.  Du pain, du vin, boursin......... Ja, we ontdekken hier steeds meer wat het betekend  "leven als God in Frankrijk"
    s'Avonds terug gaan eten in restaurant aan de camping.



    Maandag 10 september


    Vandaag hebben we een wondermooie kamwandeling gemaakt hoog boven Guillestre.  Het Val d'Escrëins is een schitterend klein natuurreservaat in de zuidhoek van de Queyras.  In dit idyllische dal begin de wandeling naar de  "Crête de Vars"  2.580 m.
     









    Het staat hier ook vol met edelweiss en de bergmarmotjes zijn helemaal niet schuw, ze laten zich zelfs van hun beste kant fotograferen.










    Een prachtige wandeling die vol verrassingen en afwisseling zit.  We lopen ook een tijdje over een langerekte graat met rechts een lieflijke groene kant en links wilde rotspartijen.






    s'Avonds heeft Danny een lekkere Spagetti Carbonara met champignons klaargemaakt.  Het was weer een supermooie dag waar we enorm van hebben genoten.



    Dinsdag 11 september


    Vandaag zijn we met de auto naar Crévoux gereden om daar een wandeling te maken naar  "La Cascade de Razis".  Mooie en vrij makkelijke wandeling waarbij we haast de ganse weg het gezelschap hebben van stenen mannetjes of  "Bonne Hommes".  
    Nog nooit hebben wij ze met zoveel op één wandeling gezien !





    Het laatste stukje naar de waterval is nog even flink klimmen en daarna beginnen we terug aan de afdaling langs een heel romantisch bospad.





    s'Avonds zijn we nog wijn gaan bestellen en hebben we overheerlijke quiche gegeten.  Nog iedere avond kunnen we gezellig buiten zitten tot het tijd wordt om in ons bed te kruipen en iedere avond zijn we moe van het wandelen maar wel héél voldaan.




    Woensdag 12 september


    In de bergtoppen blijven donkere wolkenslierten hangen en we weten uit ervaring dat daar flink wat regen kan uitvallen.  Toch laten we ons daar niet door afschrikken en gewapend met een dikke trui en onze regenjasjes vertrekken we voor een wandeling naar het  "Lac du-Crachet.  Het eerste deel van de wandeling valt het weer nog wel mee maar naarmate we hoger klimmen komt er meer en meer mist opzetten.  Wanneer we tot boven aan het meer geklommen zijn blijkt dit volledig opgedroogd te zijn !  We lopen nu ook volledig in de mist en zijn blij dat we onze extra trui hebben meegebracht want er waait hierboven een ijzige wind.




                                                                   "Lac du Crachet"  volledig droog !





    Heel spijtig dat we tijdens deze wandeling zo weinig kunnen zien want je kan aan alles merken dat het hier anders heel erg mooi moet zijn.  We passeren ook een kudde met schapen die ons heel verwonderd aanstaren want voor hen zijn we waarschijnlijk net gorilla's in de mist !





    Achter een dikke rots zoeken we wat beschutting om onze boterhammekes op te eten en maken dan dat we aan de terugweg beginnen want mijn handen beginnen stilaan te verkleumen.  s'Avonds heeft Danny weer heel lekker gekookt en kijken we binnen naar een filmke want deze avond is het echt te koud om nog buiten te zitten.



    Donderdag 13 september


    Als afsluiter van onze wandeling hebben we voor de  "Mont Guillaume" gekozen die we vanaf onze camping stoer en statig hoog boven het meer zien uittorenen.  Het pad loopt door het bos richting Chapelle des Séyères.  Een sfeervolle kapel met overdekte bron en piknikbanken.  Het pad klimt verder omhoog langs een kale, stenige helling tot we op de top van de  "Mont Guillaume"
    2.514 m. zijn.











    We volgen het pad over de graat achter de kapel en klimmen nog wat hoger naar de  "Col de Tempa-Latz" 2.623 m. en naar nog een naamloos topje.  Het is hier een heerlijke plek om een tijdje te blijven zitten want je hebt hier een formidabel uitzicht op het hele  "Lac de Serre Ponçon".









                                                       aan de top van de  "Mont Guillaume"






    Zeer mooie wandeling waarvan het hoofddoel toch wel het weergaloze uitzicht over het hele Lac de serre ponçon is.  s'Avonds hebben we het gemakkelijk want we hoeven enkel de restjes van de dag voordien op te warmen want Danny had gisteren voor de halve camping gekookt !




    Vrijdag 14 september


    Vandaag  onze laatste dag op de camping.  In de voormiddag gaan we de wijn afhalen die Danny een paar dagen voordien besteld had en brengen we nog een bezoek aan het dorpje om een paar cadeautjes te kopen.  Namiddag hebben we het druk om alles een beetje op te ruimen en de voortent af te breken zodat we morgen tijdig aan onze terugreis kunnen beginnen.  s'Avonds zijn we nog lekker gaan eten in een verder gelegen dorpje en hebben nog een paar foto's genomen van de zonsondergang die hier werkelijk prachtig is.  En daarmee nemen we morgen dan afscheid van een zeer mooie vakantie en een land waar we zeker nog vele malen zullen terugkeren !!!!!!!

    .





                                                                                        EINDE


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 17/10-23/10 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 07/09-13/09 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 04/11-10/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 24/10-30/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 31/01-06/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs