Inhoud blog
  • Een blijvertje
  • Nieuw bericht
  • Beste wensen voor 2016!
  • Pop up winkel Roeselare
  • Mooie keukenkranen
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    CreaDesign

    28-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag van de Ambachten 07/02/2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De vierde editie van de Dag van de Ambachten vindt plaats op 7 februari 2010 en is een organisatie van de FOD Economie, K.M.O., Middenstand en Energie op initiatief van de minister van KMO’s, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid.

    Honderden ambachtslieden openen de deuren van hun ateliers om u te laten delen in hun passie: chocolatiers, meubelmakers, hoedenmakers, beeldhouwers, stylisten, juweelontwerpers …

    Ook wij (Crea Design Melanedreef 18 A te 8650 Houthulst) nemen deel en stellen ons atelier open. U kan er zien hoe fiineer er uitziet, hoe het gelezen, gesneden en genaaid wordt, wat Hi-Macs (corian) is en wat je er allemaal mee kan doen, .... Ook de pas opgerichtte Unizo afdeling Houthulst zal aanwezig zijn met een drankgelegenheid.

    U bent welkom bij ons vanaf 10 uur tot 18 uur.


    28-01-2010 om 12:55 geschreven door Rosanne  


    21-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Nieuwe Keuken En De Man
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik hoor het de laatste tijd van alle kanten; een nieuwe keuken wordt meer en meer een zaak van de man. Hola, net zoals een vrouw een auto gaat kopen, mag een man toch ook een keuken kopen zeker ?
    De argumentatie is ; doordat er nu meer en meer kooklessen zijn voor mannen, is hun interesse in de keuken opzich ook meer toegenomen.  Het gaat hun niet enkel meer om de kostprijs.  Nee, ook zij hebben nu bepaalde wensen.  Ze willen bv een multifunctionele oven die ook op lage temperatuur bakt (hebben we van De Dietrich).  Ze gebruiken vlugger de vaatwas, ook voor kleine hoeveelheden.  Dus de quatro vaatwas waar je bovenmand en ondermand apart kan laten afwassen is ideaal (eveneens van De Dietrich en zit ook in ons assortement).  Ze willen spelen met de kookplaat, niet meer die beperking van ronde platen waar alleen die soeppot op past.  Nee, zij wensen een full continum, 1 plaat waar je verschillende potten (en potjes) kan op plaatsen, waar je kan meespelen - funcooking heet zoiets.  Demeyere biedt de potjes aan en wij de plaat !
    Het is zelfs Batibouw opgevallen.  Zij hebben een peiling gedaan op de beurs verleden jaar en daaruit blijkt dat - door de komst van de man in de keuken - de keuken nog meer een leefruimte wordt.  60 % heeft een kookeiland.  38 % van de ondervraagden heeft een radio of andere geluidsinstallatie in de keuken. 17 % heeft een televisie in de keuken staan.  40 % brengt meer dan 15 uur per week door in zijn keuken, wat meer is dan de gemiddelde tijd om te ontbijten en te dineren.
    Leuk toch, al die cijfertjes.  En als vrouw is het nog aangenamer werken in de keuken die haar man gekozen heeft.  Hij beoefent er zijn hobby, 1 maal per week, maar zij geniet dagelijks van alle luxe die zijn hobby meebrengt.  Goed gezien toch.

    21-01-2010 om 15:15 geschreven door Rosanne  


    24-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opening Steenstraete
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het is gelukt.  Maandagavond was de opening van café bistro Steenstraete.  En we zijn er geraakt.  Iedereen trouwens.  Dat was nu eens echt aangenaam werken.  Met een goede ploeg.  Van architect, brouwer, metser, schrijnwerker, electricien, verwarmingsinstallateur, meubelmaker tot schilder; iedereen wou er het mooiste resultaat uithalen en verstond de noden van de andere stielman.  Is het de tijd van het jaar (Vrede aan iedereen !) of is het omdat het allemaal kennissen, dorpsgenoten,... waren ? Kwam het door de sympathieke bouwheer en dame ? Het was een toffe bende en ze hebben er allemaal meer dan één opgedronken maandagavond bij de opening.  Proficiat aan de uitbaters Bart en Ann.

    24-12-2009 om 12:39 geschreven door Rosanne  


    17-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindejaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het is alweer eindejaar. Wat gaat een jaar toch vlug.  Die laatste weken moet er ook steeds maar vlugger en vlugger gewerkt worden.  Zo zijn we nu bezig met de inrichting van bistro "Steenstraete".  En vrijdag moet dat 'af' zijn.  Momenteel werken er dus zo'n 15 man.  Wij, de schilders, de chauffagist, de electricien, de brouwer, nog een schrijnwerker met zijn ploeg en de vloerder is daar ook nog ergens bezig, en dat terwijl de serveestertjes aan het kuisen zijn.   En dan niet vergeten de klanten die nu en dan nog eens binnenwippen om de vorderingen in hun stamcafé te keuren.  Het wordt prachtig, dat is zeker.  En stress ? Daar heeft niemand last van.  Alleen jammer dat ze allemaal wat gespannen zijn.  Is vrijdag haalbaar ? (wordt vervolgd)


    17-12-2009 om 13:49 geschreven door Rosanne  


    26-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Unizo
    Ook in onze gemeente komt er een Unizo afdeling.  En daar mag ik aan meehelpen.  Nog werk bij.  Maar we willen er iets goeds van maken, iets bruikbaars voor de zelfstandigen in de gemeente.  Onze afdeling moet een aangenaam werkinstrument zijn die de zelfstandige kan bijstaan.  Daar zijn we het allemaal over eens.  We hebben zelfs al een hele planning opgesteld.  Het is echt een grote boterham voor een pas opgerichte vereniging.  Zo zal er op 7 februari 2010 een bedrijf in de kijker worden geplaatst. En ja moeilijk is het niet welk bedrijf dit wordt; Crea Design natuurlijk.  Dankzij de ervaring op de dag van de ambachten verleden jaar, moet het lukken in 2010 opnieuw zoiets op poten te zetten.  De grote lijnen van die dag zijn al uitgezet.  De details worden in een volgende vergadering besproken.  Neem gerust een kijkje op www.unizo.be/houthulst.  Dar zal je alle verdere informatie kunnen vinden.

    26-11-2009 om 11:17 geschreven door Rosanne  


    30-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Elise
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze maand deed Elise stage bij ons.  Elise volgt de opleiding industrieel productontwerpen in Kortrijk en kwam bij ons proeven van alle facetten van het productontwerpen.  Zo hielp ze mee ontwerpen, tekenen, gaf ze haar mening bij het onderhandelen met de klant (kleuren kiezen, materialen vergelijken en beoordelen in functie van de klant, enz), uitvoeren in het atelier en plaatsen.  Een hele brok dus.  We hadden zelf nog niet eens door hoe gevarieerd onze job wel is.  Wij zijn  zeer tevreden over de samenwerking met onze stagaire en hopen haar op het einde van het schooljaar terug te zien voor het maken van haar eindwerk.  Benieuwd wat dat gaat worden ? Volg deze blog en misschien kom je het te weten !

    30-10-2009 om 17:32 geschreven door Rosanne  


    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geslaagde opendeur 2009
    Niettegenstaande het prachtig weer was, hebben we toch heel wat mensen mogen verwelkomen op onze opendeur.
    De kookdemo was geslaagd en ook interieurarchitect Filip Deslee genoot van de lekkere hapjes en de deskundige uitleg over de De Dietrich apparaten door meesterkok Carl Vandekerckhove.  Carl deed zijn uiterste best alle vragen van het talrijke publiek in de praktijk te beantwoorden.
    Ah, mevrouw wil scampis klaarmaken en de roomsaus schift ? Geen probleem, ik heb scampis, look en room en op 1,2,3 zag mevrouw hoe Carl deze perfect klaarmaakte.  Als dat geen service is.
    Bedankt aan allen die meegeholpen hebben er een succes van te maken.




    09-10-2009 om 11:47 geschreven door Rosanne  


    25-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Open Deur 2009
    Klik op de afbeelding om de link te volgen En het nadert.... de opendeurdagen.  Hoewel het weer voor ons niet mee zit (veel te mooi), belooft het zondag vreselijk druk te worden.  Niet alleen is er een kookdemo om 14 uur, de interieurarchitect Filip Deslee heeft ook laten weten langs te komen.  En  aan de reacties van klanten te horen, zal het hier dus druk worden.  Allen zijn natuurlijk hartelijk welkom.  Hoe meer zielen, hoe meer vreugd, zoals men zegt.
    Zaterdag is het ook dag van de klant.  Het is de eerste maal dat we ook hieraan deel nemen.  Tja, het is ook de eerste maal dat dit evenement samen valt met onze opendeurdagen.  Dus, we zullen zien wat dat geeft.  De bloemetjes zijn besteld en zullen morgenochtend geleverd worden.  Dus zetten we morgen onze bezoekers extra in de bloemen. 

    25-09-2009 om 18:46 geschreven door Rosanne  


    03-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voor en Na
    Zonder woorden.




    03-09-2009 om 10:02 geschreven door Rosanne  


    28-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Open Deur 2009
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We zijn terug.  En hoe.  Er breken drukke tijden aan.  Op vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 september zijn er open deurdagen bij ons in de toonzaal.  En dus worden er nu zoveel mogelijk foto's genomen van de gerealiseerde interieurs van het afgelopen jaar.  De website moet aangepast worden, een nieuwe folder voor de opendeurdag moet worden gemaakt en nieuwe bedrijfsborden moeten er ook komen.
    Dus werk, werk, werk,....

    28-08-2009 om 09:00 geschreven door Rosanne  


    13-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlof 2009
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wij zijn aan een welverdiende rust toe.  En daarom gaan we in verlof van vrijdag 18 juli tot en met zondag 16 augustus.
    Een prettig verlof aan allen die dit lezen.

    13-07-2009 om 16:03 geschreven door Rosanne  


    29-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Solden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Nu overal de soldentijd aanbreekt, bieden ook wij 2 toonzaalkeukens aan die met een grote korting de deur uit mogen.

    De prijzen zijn zeker nog te bespreken.  Ook met of zonder apparaten, je hebt de keus.   De bruine keuken in Italiaanse notelaar staat opgeslagen als bouwpakket in het atelier.  De witte keuken in volkern kan je nog bezichtigen in de toonzaal.

    Promotie : toonzaalkeuken

    Keuken in Italiaanse notelaar + lakdeurtjes

    3x2 pottenladen onderaan (90-90 & 45 cm)

    1 hoekonderkast met 1 opendraaiende deur (45 cm + 45 cm in de hoek)

    1 onderkast met 1 opendraaiende deur (60 cm event. voor vaatwas)

    Onderkast met 2 pottenladen op de zijkant (1m)

    2 x 4 hangkasten (45 cm) in lakwerk Ral 1013 buiten – binnen; notelaar

    Tablet in Quartz Bianco chiaro type M met uitzaging spoelbak Franke 1 + ¾ bak + uitzaging kookplaat

    Prijs : met inbegrip van dampkap, kraan, spoelbak (zonder kookplaat)

    € 3.490 zonder BTW (zelf te plaatsen)

    Of overeen te komen


    29-06-2009 om 15:14 geschreven door Rosanne  


    26-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filip Deslee

     
    ZIN IN EEN SPECTACULAIRE
    3D-RESTYLING VAN UW WONING?
     
    Aarzel niet en schakel de hulp in van het Huizenjacht-team!
     
     
    Heb je eindelijk je droomwoning gevonden, maar moeten er nog flink wat renovatiewerken gebeuren?  Of heeft de keuken van je huis dringend een opknapbeurt nodig?  Of zit je al jaren met een praktisch probleem wat de indeling van de bovenverdieping betreft? 
     
    Doe dan een beroep op Huizenjacht en wij sturen onze interieurarchitect, Filip Deslee, op je af met een antwoord op al je vragen, de beste interieurtips en vooral schitterende 3D-ontwerpen die je woning een totaal nieuwe look geven!
     
     
    Hoe inschrijven?
    Stuur snel een mail met een beschrijving en een foto van jouw huis naar huizenjacht@VT4.be.  Of schrijf naar VT4 – Huizenjacht, Postbus 200, 1930 Zaventem.  Vertel ons wie je bent, laat ons weten welke ruimte in je huis je zou willen aanpakken en waarom, voeg een foto van jezelf toe en laat zeker je telefoonnummer achter!
     
    LOGO VT4
     
     
     
    cid:3317647996_1837414
     
    Wie weet tot binnenkort!
     

    26-06-2009 om 13:51 geschreven door Rosanne  


    18-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Teppanyaki


    produktfoto
    De Dietrich
    Dominos 38cm - Inbouw
     
    DTE768X
     
    - NIEUW 38 cm
     
    - Domino Teppan Yaki inox

    Kenmerken:

    - Totaal vermogen 2500 W
    - Bediening met knoppen vooraan
    - Controlelampje spanning en restwarmte indicatie

    Technische kenmerken:

    - Midden: 2500W
    - 
    - Nis (mm) H 82 x B 340 x D 490
    Ik wil jullie graag de teppanyaki plaat van De Dietrich voorstellen.  Volgens Geert Van Ecke van De Karmeliet is dit iets wat hij zeker niet kan missen in zijn keuken. "Die Japanse plaat wordt enorm warm en schroeit alles meteen dicht, zodat je de gaartijd tot een minimum beperkt.  Toch wordt het erboven niet warm en kun je comfortabel werken."  stond er in Proeven van april 2009 te lezen.  We hebben zo'n teppanyaki als mono-plaat in de toonzaal liggen.  Nu kan je wel al een model van 60 cm bij de Dietrich verkrijgen.
    De uitleg van teppanyaki volgens wikipedia :

    Teppanyaki (鉄板焼き) is een type voedselbereiding uit de Japanse keuken waarbij een ijzeren plaat (teppan) wordt gebruikt om voedsel te bakken. Het is niet zo populair in Japan zelf, maar maakt de laatste jaren meer en meer opgang in Europa en de Verenigde Staten.In Japan kan teppanyaki staan voor verschillende schotels die op een teppan gebakken zijn, waarbij de hete plaat dikwijls in het midden van de tafel wordt geplaatst.

    Het woord "teppanyaki" is afgeleid van teppan, dat ijzeren plaat betekent, en yaki dat gebakken betekent.


    18-05-2009 om 10:58 geschreven door Rosanne  


    15-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ijsbloemen
    Buiten de verlaging van het BTW tarief van 21 % naar 6 % heeft de regering nog tal van andere subsidie's in het leven geroepen.
    Eentje ervan is de toelage voor hoogrendementsglas.  Naar aanleiding daarvan dacht ik aan het volgend stukje poëzie :

    Winterbloei

     

    de ijsbloemen bloeien

    niet meer op de ruiten

    het is dubbel-glas en

    dat houdt de kou buiten

     

    maar soms wou ik dat het

    weer als vroeger was

    de winter was mooier

    met bloemen op ’t glas

     

                                                                        Walter W. Krijthe


    15-05-2009 om 16:10 geschreven door Rosanne  


    24-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlaagde btw in de bouwsector
    De verlaagde btw tarief van 21 % naar 6 % in de bouw komt echt wel op een goed moment.  En we merken dat het succes kent.  Bouwers zijn er heel tevreden mee want nu kunnen ze iets meer inrichten dan ze zich voor genomen hadden.  En daar zijn wij dan terug gelukkig mee.
    Wat houdt die regeling nu eigenlijk in ?
    Wie dit jaar een nieuwe woning bouwt of aankoopt (dus onafhankelijk of er nu eerst een oude woning stond of niet), kan dus genieten van een tijdelijke btw-verlaging van 21 % naar 6 % op een willekeurige schijf van € 50.000 excl. BTW.  Deze regeling is geldig van 1 januari 2009 tot 31 december 2009 op het hele Belgische grondgebied voor alle woningen die de bouwheer gedurende 5 jaar als domicilie aanhoudt.
    Er komt wel wat paperasserij bij kijken, maar dat nemen we er graag bij. 

    24-04-2009 om 11:53 geschreven door Rosanne  


    27-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filip Deslee
    Wij zijn fier,trots, kortom we stralen als een pauw.  We mogen voor niemand minder dan Filip Deslee een ganse loft uitvoeren.  DE Filip Deslee.  Ja inderdaad, die van VT4 van huizenjacht. En ook die van het boek "Haal de sleur uit je interieur".
    Worden we nu ook beroemd ?



    BESCHRIJVING
    Interieurarchitect Filip Deslee was een opmerkelijke aanwinst in de laatste reeks van het populaire programma Huizenjacht. Elke aflevering verraste hij de deelnemende koppels telkens opnieuw met originele, frisse en vernieuwende 3D-foto's die toonden hoe je een huis kan renoveren in vergelijking met de bestaande situatie. De reacties van deelnemers en kijkers hierop waren zo positief dat uitgeverij 2voor5 deze beelden, gecombineerd met nog andere voorbeelden in boekvorm goot. Het resultaat is een visueel sterk boek geworden met prachtige "voor en na"-foto's, interessante toelichtingen en nuttige tips.



    27-03-2009 om 00:00 geschreven door Rosanne  


    23-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag Van de Ambachten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Dag van de Ambachten was een succes.  Zeer grote opkomst van volk, mensen die we anders waarschijnlijk nooit zouden bereikt hebben.  Van overal kwamen ze (Veurne, Brugge, Roeselare, ...) en ze waren oprecht geïnteresseerd.  Het was aangenaam, zowel voor het personeel, die fier aan hun ouders en hun kinderen eindelijk hun atelier konden laten zien, als voor ons.  Zeker voor herhaling vatbaar dus.

    23-02-2009 om 00:00 geschreven door Rosanne  


    28-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag van de Ambachten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit jaar doen we voor de eerste maal mee aan De dag van de Ambachten.  Op zondag 8 februari 2009 staat ons atelier en toonzaal open voor iedereen.  De organisatie van deze dag is in handen van een Waalse organisatie.  Maandag laatst waren we op een bijeenkomst ter voorbereiding van deze dag in Brugge.  Alles ging er nogal los aan toe.  In grote lijnen werd via powerpoint uitgelegd hoe je zo'n dag kan organiseren, zo op z'n Frans Vlaams.  Maar eigenlijk kwam ik het meest te weten van mensen die vorig jaar meegedaan hadden.  Voor ons is het natuurlijk een groot vraagteken wat zo'n dag zal geven.  Het merendeel van de deelnemers kwam wel uit een artistieke richting; pottenbakkers, beeldhouwers, juwelenontwerpers, glaskunstenaars,...  Ze stelden ook voor een kunstroute samen te stellen.  Maar dat lijkt me nu toch moeilijk.  In West Vlaanderen zijn we maar met een 20-tal deelnemers en allemaal zeer verspreid gelokaliseerd.  De 2 dichtsbijzijnde andere deelnemers zijn chocolatiers in Diksmuide, Poperinge en Beveren Roeselare.  Dan kan je toch geen route samenstellen.  Die afstand is veel te groot.  We gaan het dus op ons eentje proberen, met de steun van onze gasten natuurlijk.  Iedereen was gewoon enthousiast om eens zijn kunnen te tonen.  Fier zijn ze wel op hun werk, onze mannen.  Ze kijken er al naar uit hun werkbank, hun werkplek en hetgeen waar ze zo meebegaan zijn momenteel, nl. hun werk te kunnen tonen aan familie, vrienden en ook aan u, als u langskomt.

    28-01-2009 om 14:02 geschreven door Rosanne  


    16-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarswensen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De beste wensen voor 2009 !
    Overal waar je komt weerklinken ze, die wensen.  Veel werk, weinig miserie, genoeg verdienen, ... deze wensen hebben meestal met het werk te maken en komen van de leveranciers, de vertegenwoordigers, klanten, enz.  Ik voelde me er toch soms niet goed bij.  Menen die dat nu ? Veel werk, toegewenst krijgen van een concurrent.  Hopelijk heeft die dan ook veel werk.  Dus hebben we hem maar hetzelfde toegewenst.
    Een goede gezondheid ! Dat is een goede wens.  Alleen komt die meestal van mensen die het voorbije jaar nogal gesukkeld hebben met hun gezondheid.  Tje, dan wens je hen natuurlijk hetzelfde.  En dat wordt gewaardeerd !
    Veel geluk ! dat wil ik iedereen toewensen.  Of dat nu thuis is, in de familie, op het werk, of waar dan ook, een mens heeft geluk nodig. 
    Een goede samenwerking ! Dat wenste ik onze gasten.  Want zeg nu zelf, als je elkaar verstaat, gaat alles toch beter.  Vandaar.

    16-01-2009 om 15:57 geschreven door Rosanne  




    Webtips
  • Crea Design
  • Unizo Houthulst
  • Interieurideeën
  • Handmade in Belgium
  • Facebook Crea Design

  • Archief per maand
  • 09-2016
  • 04-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 06-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 07-2014
  • 05-2014
  • 03-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 08-2013
  • 06-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 10-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 07-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 09-2005

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs