De teksten op dit blog zijn geschreven door Bert en meestal nagezien en gekeurd door Mieke. Mieke is hélaas niet meer. Vroeger veel reisverslagen, nu foto's uit mijn omgeving. Tof dat u even langskomt! Kijk maar even rusti
Bij het openen van de verduistering van ons nachtverblijf zien we zonnestralen en hele stukken blauwe lucht. Tegen de bergwanden van de Sierra Bernia hangen nog lage wolken. Hopelijk gaan die vrij snel oplossen. Vele mensen komen samen op de parking. Er is leven in de brouwerij. Van het mooie weertje geprofiteerd om de andere helft van de camper te kuisen.
Na de middag zijn we op de fiets gesprongen en richting Altea gereden. Na een flinke klim zitten we op het kerkpleintje. Lekkere koffie!
Altea is een stadje, gelegen op zo'n 50 kilometer ten noordoosten van de stad Alicante. Altea heeft een oppervlakte van 34,43 km² en is gebouwd op een heuvel. Altea telt 22.648 inwoners (per 1 januari 2007). De kust ten zuiden van Calp zou een microklimaat hebben waardoor de winters duidelijk warmer (zouden) zijn dan ten Noorden van Calp. Dat maakt Altea en de hele omgeving, inclusief buurtstadje Alfáz del Pi zeer aantrekkelijk voor overwinteraars. Tot op heden nog niet zoveel van gemerkt. Een van de toeristische trekpleisters is de kerk "Virgen del Consuelo" of ook wel genoemd "Nuestra Senora del Consuelo" , welke eenvoudig te herkennen is aan de pittoreske blauwe koepels.
Al bij al een fijne namiddag met een temperatuur van om en bij de 16°C.