eddytomatkrevet
Inhoud blog
  • 't laatste
  • wablief ???
  • waar zat ze ???
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    10-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn buren
    beste


    dit zijn 2 buren van op de Veemarkt in Kortrijk




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-03-2014, 17:18 geschreven door eddyreddy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.experimenten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste, 


    Waarschijnlijk denken jullie... wat is hij daar aan het uitspoken op die blog.
    Wel ... ik probeer om er tekst én foto's op te krijgen.
    Allée ... daar gaan we weer.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    10-03-2014, 12:54 geschreven door eddyreddy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen nog ne keer
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-03-2014, 12:14 geschreven door eddyreddy  
    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    oranje boven in kuurne
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-03-2014, 18:57 geschreven door eddyreddy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    ne keer proberen met "nen hollander" uit Kuurne.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-03-2014, 18:21 geschreven door eddyreddy  
    26-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog één maand
    Dag iedereen, 

    Jaja, ik zie er nog "doen" aan.
    'k Heb al van alles geprobeerd. Gewandeld mét en zonder rugzak, bij regen en zonneschijn, met regenjasje of poncho enz.
    In de garage heb ik eens alles klaargelegd wat mee moet en dan geprobeerd om alles in de rugzak te krijgen. Tevergeefs !
    Er zal nog een serieuze selectie moeten gebeuren.
    Nu moet ik nog leren om foto's op de blog te zetten.  Dus 't kan gebeuren dat er eerstdaags rare experimenten op het scherm verschijnen.
    Op mijn volgend verslagje is het nog eventjes wachten.  't Komt eraan zo rond halverwege maart.
    mvg
    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-02-2014, 16:15 geschreven door eddyreddy  
    12-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe ik me voorbereid ...
    Dag iedereen,

    Precies één jaar geleden, toen de "Camino-goeste" de kop weer opstak, had ik geen wandelconditie en woog ik te veel.
    Toen dacht ik : begin maart begin ik met de voorbereiding. Maar begin maart was het hier nog écht winter. Dé reden bij uitstek om er nog wat mee te wachten. En in april was er amper verbetering zichtbaar.  En zo was het iedere maand wel iets.
    In augustus was het zover. Het consulteren van de personenweegschaal was eventjes verschieten, serieus verschieten. Er moesten 20kg af en ik moest wandelen. Véél wandelen. Alléén of met enkele vrienden. De eerste tocht van 6km was al een kleine marteling. Nu kan ik al een trip van 18km aan. Dit wordt in de eerstvolgende weken opgetrokken tot 24km.
    Wat het gewicht betrekt : ik zal die 20kg niet halen. Maar 'k ben er toch al 13 kwijt. 't Is toch al iets !

    Volgende week woensdag komt er geen "blog-bericht". Ik ga nl. volgende week gaan trainen in de Belgische (d)Ardennen.

    mvg

    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    12-02-2014, 16:41 geschreven door eddyreddy  
    05-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog 7 weken
    Dag iedereen,


    Nog ruim 7 weken voor het vertrek.
    Vooreerst ; dank aan allen die verleden week zijn ingegaan op mijn verzoek om te reageren op mijn schrijven. Ik heb het bijna helemaal onder de knie. Wat ik me echter afvraag : jullie lezen nu mijn laatste berichtje van (vandaag) woensdag 5 februari. Maar kunnen jullie ook de voorgaande berichten nog herbekijken ? Staan ze er nog op ? Wat mij betreft : ik kan nog alle reacties van jullie zien.
    In het volgend blog-bericht, van volgende week woensdag, zal ik het hebben over de voorbereiding/training. Of... hoe ik het aanpak in de aanloop naar 1 april.
    mvg
    Eddy


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-02-2014, 17:48 geschreven door eddyreddy  
    29-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.waarom een blog en waarom "tomatkrevet" ?
    Dag iedereen,


    Zoals eerder beloofd … 't is woensdag en dan moet er iets nieuws op "de blog".
    Waarom heb ik een blog aangemaakt ? Omdat ik op 1 april vertrek naar Santiago de Compostela. En dat ik mijn dagboek wil delen met de rest van de wereld. Er zullen geen geheimen in staan. Dus iedereen mag meelezen. Het is voor de tweede keer dat ik aan de Camino (zo heet de tocht) begin. De eerste keer was met de fiets (in 1999) en nu te voet. Vanuit Saint Jean Pied de Port (aan de Frans-Spaanse grens) tot in Compostela. Als 't lukt. We zien wel.
    Tomatkrevet ?  Ik moest een naam geven aan die blog.Tijdens een treinreis naar Brussel zat ik erover na te denken en nét voor het binnenrijden van het station van Brussel-Zuid zag ik een kleurrijk-beschilderde muur (graffiti). En wat stond er in grote letters op ? KREVET
    Ik heb dan maar beslist om er tomatkrevet van te maken en 't probleem was opgelost.
    Allée … tot volgende woensdag, hé. Dan volgt er een verslag van de voorbereidingen van afgelopen week.

    Nog iets :  op uw huidig scherm zie je rechts "gastenboek" staan. Klik daar eens op en stuur me een korte reactie. Zo weet ik dan hoe de antwoorden verwerkt worden. Dank bij voorbaat.
    mvg
    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    29-01-2014, 18:23 geschreven door eddyreddy  
    27-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.blijven oefenen
    Dag allemaal,

    Aan allen die reeds reageerden op mijn blog en die ik niet ken … aangename kennismaking.
    In ben me aan het voorbereiden op mijn tweede Camino. De eerste was in 1999 met de fiets. En nu te voet.
    Ik heb heel wat ervaring kunnen opdoen tijdens mijn jarenlang engagement in Spanje … als hospitalero in Los Arcos(Navarra).
    Vanaf nu tot aan de startdatum (30 maart) zal ik wekelijks, op woensdag, iets op deze blog plaatsen teneinde het bloggebruik volledig onder de knie te krijgen. En ook om te zien hoe er reacties gepost worden.

    mvg


    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    27-01-2014, 21:13 geschreven door eddyreddy  
    22-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag iedereen (?)

    Nogmaals geprobeerd. Tot ik het goed ken.

    Wil er iemand een reactie schrijven. Zo kan ik dan zien hoe het verder werkt.

    Bedankt op voorhand.

    mvg


    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-01-2014, 18:05 geschreven door eddyreddy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste test
    Beste lezer,

    Het heeft al een beetje zweet en bloed gekost om een eigen "blog" op te starten.

    Waarom heb ik een blog geopend ?

    Dat vertel ik later wel eens.

    Doeiiii

    Eddy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-01-2014, 17:55 geschreven door eddyreddy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/tomatkrevet

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    22-01-2014, 17:39 geschreven door  
    Archief per week
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs