Inhoud blog
  • Y ya está!
  • Valencia
  • La Línea Y Gibraltar
  • Corrida
  • Despedida Marco
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Un año Sevilla

    28-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.No tiempo para aburrirme
    Lunes: Eerste dag van de week waar ik zowaar ook last heb van 6 uur springuren. Die hebben sinds vorige week een casi nuttig doeleinde gevonden. Samen met mijn Spaanse casacompañeros hielden we een casa-vergadering. Blijkbaar één heikel punt op de agenda: Kuisen. U moet weten, aandachtige lezer, na het eventueel bekijken van de sfeerfoto's van mijn huis, dat mijn woonst zich in een niet al te kraaknette staat bevindt. Het dateert volgens mij uit een andere eeuw of zelfs kolonisatieperiode. En met 4 mannen in huis was er weinig beterschap in zicht. Zelf maak ik daar niet zo een probleem van, maar tussen alle rommel en stof door een proper plekje is altijd aangenaam. Nu had mijn oudste medebewoner er niets beters op gevonden 2 verplichte kuisshiften per week de man in te lassen. Mijn twee jongere kompanen stemden ietwat gedwee in en ik, als niet-Spanjaard en semi-buitenbeentje, tuitte mijn lippen en zei kort maar bondig: "Vale!". Best niet te veel uw mening laten blijken, Thomas, laat staan dat je die al feilloos kan uitdrukken om een been te hebben om op te staan. Sindsdien besteed ik elke maandag een dik uur aan het dweilen van de bovenbadkamer en één week op twee de keuken of het salon. Que nuevo hombre!

    Martes: De dag waar ik wekelijks verplicht een practicum van twee uur moet uitzitten. Niet dat het zo moeilijk is, maar de Spaanse noot kruidt het practicum momenteel toch wat extra. Onze groep bestaat uit 8 man en meer zit er ook niet in de les. In Leuven mag je je toch meestal aan een veelvoud verwachten. Nu, blijkbaar hanteren we een beurtrol en zit ik elke week naast iemand anders vóór een rek elektrische toestellen. Meestal wel een gezellig onderonsje, waar al eens gelachen kan worden en ideaal voor mijn Spaans. 's Avonds trek ik dan naar de taalles, waarna ik me volledig geef in mijn verplichte nieuwe passie Taekwandoo. Wat een mens niet allemaal doet om Spaans te leren! Ik weet niet hoe lang dit grapje nog gaat duren, aangezien de Maestro mij steeds nadrukkelijker aanmaant zo een pak te kopen. Volgende keer moet ik niet meer binnenkomen in mijn short en T-shirt, heb ik mogen verstaan.

    Miercoles: Eens dringend tijd een stapje in de wereld te zetten! Deze week mijn kotgenoot Manuel eens vergezeld. Heel leuke peer, een kruising tussen Jochen Theelen en Johan Hawinkel, beide oud-kotgenoten uit Leuven. Jochen Theelen zegt ook altijd dat hij niet uitgaat, maar eens je aan zijn deur staat, staat hij binnen de minuut naast u. En Johan Hawinkel, gezien zijn kamer aan een verluchtingsprobleem lijdt. Eens op een dansbare plek stijgt zijn Don Juan-gehalte ten top en haalt hij zijn best wel te pruimen dansmanoeuvres boven. Oordeelt u zelf maar!

    Jueves: Voorlopig doorgaans een kopie van dinsdag. Al kan er eens een variant opduiken. Deze week, bijvoorbeeld, ben ik eens langsgegaan bij mijn Italiaanse vrienden: Vito en vrouwelijke achterban. Ik had het hen al lang beloofd eens langs te komen. El maffioso kon het niet laten zijn gitaar boven te halen en de ene Calzone na de andere uit te kramen. Volgende week waarschijnlijk een ander donderdagavondscenario! Leven doe je hier van dag tot dag.

    Viernes: Zoals u bij Tom kan lezen, pakte hij deze week uit met een hels kotfeest. Hels, zeg dat wel, een avond vol nieuwe mensen, sangria, Roemeense keuzeplaten en ga zo maar door. Een leuk initiatief dat al enkele weken aan de gang is onder Erasmussers en Spaanse aanhang. Calle Prosperidad 34 kan niet uitblijven en de interne onderhandelingen zijn volop aan de gang. Wordt beslist vervolgd!

    Sabado: Sevilla was deze week de gastheer van WOMEX, World Music Exposition, iets buiten de stad. Je bent maar één keer op Erasmus, waarom er niet heen trekken. Hoewel het eerder een beurs is, waar muzikanten van het alternatievere soort elkaar opzoeken of leren kennen, kan je er 's avonds ook van optredens genieten. En dat hebben we gedaan. Van Algerijnse hoe-noem-je-die-muziek over Spaanse Rumba tot verse klanken uit Trinidad en Tobago. En passant, ben ik ook aan de praat geraakt met, ik vermoed, een Siberische krijger. Hij zat daar wat verweesd voor zich uit te staren in een, bij nader toezien, aanzienlijke alcoholwalm. Vlot was de conversatie alleszins niet, maar het was de eerste keer dat ík eens niet naar woorden moest zoeken.

    Domingo: Wat ik al lang van plan was, is er eindelijk van gekomen. Vrijdag ben ik tickets gaan kopen voor Betis Sevilla - Mallorca. Voetbal voor de outsiders. Samen met de boomlange Chris, hardnekkige fan van de Duitse joker Odonkor, nestelden we ons rond een uur of 17 in het aardig gevuld Estadio Manuel Ruiz de Lopera. Spannend was de wedstrijd allerminst en sfeer viel er ook niet echt te bespeuren. In de tweede helft begon de spionkop aan de kar te trekken, maar dat leverde weinig resultaat op het veld. Betis raakte niet uit zijn negatieve spiraal en blijft voorlopig onderaan het klassement slingeren. Resultaat: 0-1, domme tegengoal 20 minuten voor het einde. Voetbal: altijd een dubbeltje op zijn kant, volgende keer beter!

    28-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    22-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Calle Prosperidad 34 - 41010 Sevilla - España
    Here you can see some atmosphere pictures of my house and neighbourhoud! As you can see, there are no pictures of mi compañeros de casa. They are coming up soon, but in what follows I'll try to describe them. On the first floor you can find dos Españoles de Cadiz, del Sur. El primero, Jonnie, studies Informatica and, although his studies, he is always up for a good laugh or a simple help. He's fixed my Internet, showed me some bus lines and every week I try to convince him how bad Real Madrid is. Manuel, el Party Animal annex Don Juan, is the literal translation of Tranquillo. During the day you'll find him in bed or on Messenger and at night his door is always locked. Then you can find him where you won't expect him. The third compañero, Jacob + o = Jacobo, is from Valladolid and a bit older. He shares the second floor with me. He's got the most house experience, so most of the time he's setting out the lines. For the rest, he's quite quiet. Perhaps later we'll see another Jacobo. Last but least, the Belgian of the company is the fourth in the row. Every day he becomes a bigger Spanish part of the casa. And who knows where he'll end up?

    Mi Casa

    22-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    15-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Menu
    Om het vierdaagse viergangenmenu compleet te maken kregen we bezoek vanuit westelijke richting. Kasper, die eveneens een jaar op Erasmus zit in Lisboa, kwam met een volle gehuurde auto over om hier het weekend door te brengen. Samen met een Duitse, een Belgische en een Italiaan trok hij de grens over om zich hier in Calle Prosperidad 34 tijdig te nestelen. Na een namiddag de stad en vooral de Giralda te verkennen, toverden we het dakterras even om tot een oase van matrassen, gespijsde tafel en gloeiende bbq, omhuld door een straaltje avondzon. Ideaal om wat bij te praten en onze gasten te leren kennen. Het buikje goed rondgegeten en elke lichaamscel goed bevochtigd trokken we richting Calle Betis, een gezellig straatje naast de Guadalquivir waar altijd wat te beleven valt. Even onze versie van "Feliz Cumpleaños" uit de doeken doen voor een kersverse jarige tot onze Flamencoritmes tentoon spreiden aan een lokaal jammend groepje Sevillanen. Vervolgens begaven we ons met ons bezoek naar Plaza Alfalfa waar onze Portugese strandgenotes en aanhang ons warm ontvingen. Leuk om zien dat iedereen met iedereen aan de praat raakte ondanks de zogezegde taalbarrière. Vito kon natuurlijk niet op de afspraak ontbreken en zijn telefoon bleef niet uit. Binnen de tien minuten maakten onze gasten kennis met deze druk gesticulerende Siciliaan. Als kers op de taart kropen we gezamenlijk als sardines de auto in richting een nieuwe discoteca. Een mooie afsluiter van de avond of eerder nacht! Na een korte nacht onder de blote sterrenhemel, bracht een korte tapamaaltijd wat beterschap aan de gemoedshorizon. Dit betekende ook het einde van een fantastisch weekeinde en viergangenmenu! Bedankt aan de koks die wat in de pap de brokken hadden voor hun bijdrage en aanwezigheid! Check ook Kaspers blog: http://orgasmuslisboa.blogspot.com/

    15-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    13-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.A la playa en Portugal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Noteer donderdag 12 november 2006. Nationale feestdag of iets dergelijks in Spanje. Mijn klas was zo vriendelijk om me te melden dat ik over vrijdag eveneens een kruis mocht maken. Onverwacht, ideaal, dus let's plan de vierdaagse! Misschien eens tijd om de playa's hier in de buurt op te snuiven en eens gebruik te maken van onze contacten die we op de esmoquienfiesta's hebben opgebouwd. Na vakkundig gelobby was de playatrip snel geboekt. Twee Sevillaanses stelden ons voor een kijkje te gaan nemen op de stranden over de grens heen in Portugal. Waarom niet? Misschien best beginnen met je buurland vooraleer je je eigen kust aansnijdt. Na een cocherit van anderhalf uur arriveerden we aan een immens strand net over de grens in Monte Gordo. Geen kat te bespeuren. Geen nationale feestdag in Portugal. De zee lag er als een blauwe biljarttafel bij en het strand was net geboend. Het water was ideaal om af en toe wat verfrissing te bieden aan de nog altijd uit de pan swingende temperaturen. Een deugddoend dagje uit in aangenaam gezelschap om even uit te rusten van de leerrijke, avontuurlijke, maar vermoeiende eerste weken. Ook dit is Erasmus. En dit terwijl de meesten in België achter hun bureau of werktafel zaten...

    13-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    07-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Photos

    Hier vindt u enkele foto's terug van onze eerste aangename feestjes van het net iets nettere soort. Het eerste feestje vond plaats in een hacienda iets buiten de stad alwaar we in smoking heen moesten. Om te bedanken heb ik me een pot mayonaise aangeschaft van papa's bedrijf. Een week later waren we uitgenodigd op een ander verjaardagsfeestje in "casual" kledij. Later de foto's voor zich spreken!

    07-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Las Fiestas
    Zoals u ook bij Tom kan lezen, hier mijn relaas van de voorbije twee weekenden. Via via heb ik België wat contacten verzameld, o.a. van een Sevillaanse, Maria, die mij heel wat op voorhand heeft geholpen. In het tweede bericht leest u hoe warm de ontvangst was. Nu bleek deze jongedame onlangs 18 te zijn geworden. Een feestje was op zijn plaats en we waren terstond uitgenodigd. "Esmoquien" bleek noodzakelijk te zijn en fancy uitgedost, enigszins nerveus, begaven we ons, jawel, richting een stoet privébussen met eindbestemming: een "hacienda" buiten de stad. Van de juiste mensen getroffen te hebben, gesproken! Foto's zeggen veel meer en die komen er zeker aan! Aldaar aangekomen begroette ons een erehaag aan opdiensters. Wij maar doen alsof we dat elke week meemaakten. Na een kleine verkenningsronde besloten we ons ergens in een groepje te infiltreren. Tom had het niet beter kunnen verwoorden. Vrij hilarisch! Stilaan maar zeker raakten we overal een beetje aan de praat. Een kort, maar stevig avondmaal, nachtmaal eigenlijk al ondertussen, leidde het slot van de avond in: la fiesta. Een geïmproviseerde discoteca in een patio draaide non stop zwoele Spaanse ritmes. Een uitgebreide cocktailbar mocht niet ontbreken en was op de afspraak. Iedereen had de smaak goed te pakken en ging zonder probleem door tot een uur of zeven. Ondertussen deden wij onze ronde verder en legden we de nodige contacten. Een weekendje Madrid volgend semester is geregeld. En het voorbije weekend was ook ineens gepland. Vrijdag heeft een Sevillaanse ons op sleeptouw genomen door het nachtleven alhier. En voor zaterdag hadden we een uitnodiging op zak voor een nieuw verjaardagsfeest.

     

    03-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    02-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het serieuzere werk
    Sinds een goede week zijn de lessen ook hier begonnen. Diegenen die zich minder interesseren in het schoolgebeuren, verwijs ik graag door naar een ander bericht. Mijn werk begon eigenlijk in Leuven al. Zonder ooit één letter Spaans gelezen te hebben, moest ik gelijkaardige vakken zien te vinden op de website van de universiteit alhier. Nu heb ik hier mijn lessenrooster uitgepluisd en na wat verder geschrap volg ik hier een tiental vakken. In het tweede, vierde en vijfde jaar samen, met als gevolg dat overlap onoverkomelijk is. Maar dat valt bij mij, vind ik, goed mee. De eerste lessen waren op verschillende vlakken een vernieuwing. In de lessen van vier van de zes vakken van dit semester zitten we hooguit met acht. En telkens een ander zevental. Van een viertal chica's uit Cordoba, die blijkbaar elke letter grappig vinden dat ik uitkraam, in de ene les tot een hoopje typische burgielui uit ik-weet-niet-waar in de andere les. Mijn klasgenoten uit tweede kan zijn met iets meer en van alle slag. Aanhang(st)ers van Avril Lavigne, typische beachboys of sollicitantes voor de nieuwste reclamespot van Dior vind je er terug. Net een set van een Amerikaanse "High School"-reeks. Mijn collega's uit het laatste jaar zien er dan ineens immens veel ouder uit en sommigen zijn dat ook. Het is hier doodnormaal je vijf jaar in zes, zeven of acht jaar af te werken. 1ste zit is hier een uitzondering. Ik heb uitslagen van een vak van mij zien uithangen; hooguit een achtal van de vijftig hadden meer dan de helft. Dat belooft! Ligt het niveau zo hoog of ligt het gemiddeld Sevillaans IQ zo laag: dat weet geen mens! En ik meen het momenteel ook niet te weten, mede omdat ik na een week enkel de namen van de proffen en een paar lidwoorden heb verstaan. Met wat er op het bord staat, speel ik altijd een variant van "Wie is Het?", "Wat is Het?" of eerder "Wat zou het kunnen zijn?". Nee oma, geen nood, mijn Spaans betert met de dag.
    De allereerste les was ook verschieten. Een zeer vriendelijke, welgevoede professor, blijkbaar, wandelde rustig binnen met een XL-T-shirt met een prent op van een octopus in een glazen pot. Volgens mij was hij ook wat laat opgestaan, want hij zat nog blootvoets in zijn insteekschoenen. Maar die draagt hij nu toch al een week, dus ik vermoed dat hij zich trendy probeert te kleden. Bij een andere prof heb ik ook wat meegemaakt. Blijkbaar zit ik dit semester opgezadeld met een programmeervak. Niet direct my piece of cake. De eerste les strompelt er een zwaar zuchtende alsook zwetende heer binnen, die naar mijn mening lichte vormen van autisme vertoont. Zijn broeksriem zou twee keer om zijn middel kunnen met als gevolg dat zijn riemuiteinde tot onder zijn kniën hangt; zijn brilglazen, eigenlijk lenzen, plakken tegen zijn ogen; en zijn haardos heeft iets weg van de branding in Tarifa. Hoe kan het anders met zo'n vak. Mijn buurman staafde meteen mijn vermoeden, toen hij na twee minuten "LOCO" op zijn bank schreef. Hij begreep er al even veel van als mij. Tijdens de pauze besloot ik mij te gaan voorstellen en te gaan vragen achter iets leesbaars annex studeerbaars. Net toen ik mijn vraag wou stellen, niesde hij zijn cursus vol. Even stap naar achteren, bekomen, en terug een poging wagen. Dit keer liet hij mij uitspreken. Maar hij bekeek mij alsof ik een alien was en uit zijn zwaar Andalusisch antwoord raakte ik geen wegwijs. Ok, Thomas, doen alsof je het begrijpt en opkrassen. Dat heb ik zoveel aan de hand. Dat ze me iets vragen of uitleggen en dat ik er geen snars van begrijp. En ik kan toch ook niet blijven vragen om het te herhalen. Dan zeg je maar Si of No, als ze raar kijken, of nog iets anders, als het toch geen ja-nee-vraag blijkt te zijn. Maar altijd met de glimlach, want ik ben gewoon tevreden dat ik hier ben!  

    02-10-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Back in town

    Beste vrienden,

    Na een aangename en deugddoende rondreis met de familie ben ik gisteren weer neergestreken in het eeuwig bruisende Sevilla. Rond de middag stond de eerste Erasmus infosessie annex drink op het programma. Op al de administratieve paperassen na was het vooral indrukwekkend om al die Erasmussers samen in de aula te zien zitten. 3000 man naar verluid. Gisteren heb ik Tom eveneens aangetroffen, een blij weerzien. Hij is een week later opgekomen. Het was vooral amusant elkaars eerste avonturen in Sevilla te aanhoren. Achteraf gezien waren de eerste dagen en vooral het zoeken van een kot zwaarder dan eerst gedacht. Maar we zijn er geraakt, elk op zijn manier en met zijn verhaal. Hij is nu ook een blog begonnen. Zijn verhaal vind je op www.bloggen.be/tom_in_sevilla. Ongetwijfeld boeiender dan wat u nu leest. Meer nieuwtjes en speciale topics als daar zijn: fotos, kotwegwijs, biercommentaar zijn voor later als mijn eigen internet werkt of als ik eens op een deftige computer raak. Nu is het tijd om het paperassenbad in te duiken. Vakken in elkaar puzzelen, blijkbaar een niet zo eenvoudige opdracht. Hasta luego!

    21-09-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    09-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Encontrado una habitación!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Beste geïnteresseerden,

    Dag vier zit er bijna op en ik mag terugkijken op een vermoeiende, maar geslaagde vierdaagse! Na mijn vorig bericht ben ik aan de slag gegaan: nieuwe gsmkaart aangeschaft en bellen tot je erbij doodvalt. Donderdagmorgen heb ik bij een soort huisvestingsdienst een twintigtal adressen aan de haak geslaan. Maar na die allemaal te hebben afgebeld, bleken ze allemaal bezet of heb ik simpelweg afgelegd omdat we elkaar simpelweg niet verstonden. Daar ging mijn eerste hoop. Tegen beter weten in trok ik de straat op op zoek naar "annoncekes". Aan bushaltes van elke faculteit, in het Erasmuscentrum of aan een doodgewone lantaarnpaal. Uiteindelijk heb ik tot vrijdagavond heel de stad afgecrost en bij mensen van alle slag over de vloer geweest. Een achtal in totaal: een Spaanse die dacht dat ze een vijfsterrenhotel uitbaatte, twee ErasmusItalianen die nog een compagnon zochten, een oud dametje die fier was op haar stofloos kot, 2 typische burgies klaar om aan hun studiejaar te beginnen, een oud heertje dat mij speciaal ergens is komen halen en mij met een krot vol Chinese stank wou opzadelen. Deze morgen ben ik eens gaan kijken bij un chico muy sympatico. Deze vermoedelijk homofiele jongeheer verhuurde zeer modern gedecoreerde kamers en zijn hond "Blakki", op zijn Spaans uitgesproken, kregen we er gratis bij. De prijs en de reeds inwonende Duitser bevielen me niet echt. Daarbij komt nog dat ik al ergens anders had getekend. Vrijdagavond laat ben ik nog binnengevallen in een typisch Spaanse casa met dakterras en een soort overdekte patio. Het beviel me onmiddellijk na alles wat ik al had gezien. De kamer is lichtjes antiek, maar gezien mijn blijkbaar late zoektocht, vriendelijke jonge kotbaas, kotgenoten en prijs was de zaak snel beklonken. Voor eventuele bezoekers: Calle Prosperidad 34 in de Triana wijk over de rivier Guadalquivir. Juist, de Welvaartstraat, niet slecht om het jaar in te zetten. Aanvankelijk had in mijn zinnen wel op una habitacion in la Calle Feria, de Feeststraat, gezet. Maar die kon ik pas maandag bezichtigen. Onderweg en op de bus ben ik nog met een Spaanse kunstenares, een stel hippieDuitsers in VWbus en een viertal Italianen aan de praat geraakt. Dit allemaal zeer bevorderlijk voor mijn Spaans. De laatste telefoongesprekken liepen al vlotter met hier en daar een niet bedoelde grappige uitspraak van mijnen 't wege. Het weer hier is zeer laxerend voor de zweetklieren. 's Nachts is het makkelijk boven 30 graden. Maar het blijft aangenaam. Geen betere uitnodiging om eens af te reizen en samen een "tinto" op ons dakterras te komen drinken!

    Hasta Luego!

    09-09-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    07-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste bewogen dag

    Buenos dias,

    Ik ben nu bijna een volledige dag hier in het zeer warme Andalusië. 's Nachts blijft het makkelijk boven de 25 graden. Rond de middag ben ik geland in Malaga en begon het echte werk. Zeker informatie vragen of simpelweg een kamer vastleggen in een jeugdherberg is een theaterstuk op zich, maar zorgt altijd wel voor een glimlach langs beide zijden. Vriendelijk zijn ze hier zeker, maar een woordje Engels of Frans is niet altijd in de aanbieding. Na een hectische rit met de bus muy animado eindelijk de trein opgestapt. Zeker met 35 kilo en een iets te behulpzame type rond u. Aangekomen in Sevilla stond Maria, een kwieke jongedame, me op te wachten en bracht el padre me totaal overbodig naar de jeugdherberg. Van de slag mocht ik 's avonds la cena bij hen komen nuttigen en werd ik prompt verwacht om met haar vriendinnetjes de bloemetjes te gaan buitenzetten. Zo aangeboden, zo aangenomen. Haar familie was zeer gastvrij, alsof we elkaar al jaren kenden. Nog nooit meegemaakt in België. Samen met el hermano y el padre naar de voetbal gekeken, juist alsof ik daar kwam inwonen. Daarna zijn we nog iets gaan drinken met haar vriendinnetjesclub in een typische openluchtbar ergens in een park. Goed gelachen!
    Vandaag ben ik samen met mijn Spaanse kamergenoot op pad vertrokken: una búsqueda de una habitación. De derde van ons kamertrio, een Welshman, lag nog vredig te slapen. Via een soort huisvestingsdienst ben ik aan een 20tal adresjes geraakt, die ik straks eens ga afbellen in mijn ratelend Spaans. Daarvoor is het blijkbaar voordeliger mij een nieuwe gsm kaart aan te schaffen. Dat gaan we dan ook maar eens doen! Hasta luego!

    07-09-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    29-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste bericht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Beste vrienden,

    Met deze blog zal ik jullie op de hoogte proberen te houden van mijn belevenissen in Sevilla. Geniet ervan en reageer waar nodig.
    Bedankt aan iedereen die is langsgekomen op het Sevillavat.

    Hasta luego!

    29-08-2006 om 00:00 geschreven door Thomas  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)


    Archief per week
  • 25/06-01/07 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 26/09-02/10 2005

    Hoofdpunten blog tom_in_sevilla
  • Despedida
  • Y por esto que hoy vengo a verte, Sevillista seré hasta la muerte.
  • Vamos a la feria
  • Información
  • Quedamos boquiabierto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs