Parents hold their children's hands for a while and their hearts forever...
Zoeken in blog
Een blijvende herinnering aan Thibo
29-03-2009
Verlanglijstje
Verlanglijstje mama en papa (om even over na te denken)
Wij zouden willen, dat Thibo niet overleden was. Wij zouden willen dat we hem terughadden.
Wij zouden willen, dat je niet zo bang zou zijn om de naam van Thibo uit te spreken. Thibo leefde en was belangrijk voor ons. Het is belangrijk voor ons om te horen dat hij voor jou ook belangrijk was.
Als wij huilen of emotioneel worden als je over Thibo spreekt, weet dan dat het niet is omdat jij ons pijn hebt gedaan. Het overlijden en het moeten missen van Thibo is de oorzaak van onze tranen. Jij hebt over Thibo gesproken en daardoor heb je ons de kans gegeven ons verdriet te delen. Dank je wel!
Het is niet besmettelijk om ouders van een overleden kind te zijn, dus zouden we willen dat je ons niet uit de weg gaat, we hebben je nu meer dan ooit nodig .
We hebben best wel eens afleiding nodig en willen graag horen hoe het met jou is; maar we willen ook graag dat jij weet hoe het met ons is. Het zou kunnen, dat we bedroefd zijn en misschien gaan huilen, maar wij zouden willen, dat je ons over Thibo laat praten. Het is elke dag ons favoriete onderwerp.
We weten, dat je veel aan ons denkt; wij weten dat het overlijden van Thibo je verdriet doet. Wij zouden willen dat je ons die dingen zou laten weten door op te bellen, een kaartje of een brief te sturen, een arm om onze schouder te slaan.
We werken erg hard om te herstellen, maar wij zouden willen dat je begrijpt dat we nooit helemaal weer de oude worden. We zullen Thibo altijd missen en we zullen altijd rouwen om zijn overlijden.
Dingen die voor jullie gewoon zijn, zijn dat voor ons niet meer. Op bezoek gaan, verjaardagen, feestjes, veel mensen bij elkaar, die lol maken, praten over van alles en nog wat, af en toe zijn dit soort zaken moeilijker voor ons. We hopen dat jullie dat kunnen begrijpen.
Weet je niet hoe je met ons om moet gaan, zeg dat dan gewoon, dan kunnen we er over praten.
Als we zeggen "Het gaat goed", dan zouden we willen dat je begrijpt, dat we ons dan niet altijd daadwerkelijk goed voelen.
Wij zouden willen, dat je weet dat alle reacties van verdriet die we hebben, erg normaal zijn. Depressie, kwaadheid, hopeloosheid en overstelpend verdriet, je kunt het allemaal verwachten. Dus vergeef ons alsjeblieft als we rustig en teruggetrokken zijn of prikkelbaar en humeurig.
Vergeef het ons als we onbeleefd zijn, het is absoluut niet onze bedoeling. Soms wordt alles ons teveel en moeten we even alleen zijn. Laat ons dan alsjeblieft even.
Wij zouden het zeer op prijs stellen als je laat merken dat je aan zijn verjaardag en zijn sterfdag denkt. Dat blijven voor ons de meest bijzondere dagen in ons leven!
Wij zouden heel graag willen, dat je ons zou kunnen begrijpen. Dat je je zou kunnen indenken hoe het voelt: ons verlies en ons verdriet, onze stilte en onze tranen, onze leegte en onze pijn.
Maar we hopen dagelijks, dat je het nooit zal begrijpen
Reacties op bericht (4)
09-05-2014
waw...
Waw, Emmy, wat zijn jullie moedige mensen! Ik word er heel erg stil van en heb er veel tranen maar weinig woorden voor... Chapeau!
Vee liefs,
Els Denoulet
X
09-05-2014 om 22:14
geschreven door Els Denoulet
16-03-2010
proficiat met kleine broer
Dag Emmy en David,
van harte proficiat met de geboorte van Wout. Thibo zou supertrots zijn geweest op dit kleine kabouterbroertje ! Ik weet zeker dat Wout een goede beschermengel zal hebben, want Thibo kijkt vanop z'n wolkje toe... Gemengde gevoelens en emoties zullen jullie momenteel wellicht overspoelen maar geniet zeker met volle teugen van dit kleine mensje!
Groetjes,
Manuela, Ronny Chelsea, Sydney, Shawnee, Kimberley, Dayton van de Wynckel Sint-Margriete (vrienden van Kristien en Alex)
16-03-2010 om 17:01
geschreven door Manuela Geirland
03-04-2009
een pracht van een zoon
Hoi mama en papa van Thibo
wat een pracht van een zoon. Thibo zal het daarboven, bij al die andere sterretjes, zeker naar zijn zin hebben. Het is hij die samen met die andere sterretjes zorgt voor die mooie zonnestralen.
De foto's zijn echt mooi, en geloof me, niemand zal jullie lief zoontje vergeten.
Thibo*, zorg je van daarboven goed voor je mama en papa die het nog vaak heel moeilijk zullen hebben.
03-04-2009 om 13:53
geschreven door Nancy
31-03-2009
wat een lieve jongen
Hallo mama en papa van Thibo Spijtig genoeg begrijpen wij wat jullie meemaken. Wat een schat van een zoontje. We wensen jullie heel veel sterkte toe Ann (mama Dorien* en Bram)
31-03-2009 om 21:35
geschreven door Ann (mama Dorien* en Bram))
Thibo's speelkameraadjes in de kabouterhemel: Rytse, Laura, Emily-Grace, Soetkin, Rune, Lotte, Seppe, Sebbe, Jason, Kyara, Jolien, Willem
Speciale dank-je-wel aan: - oma en opa voor de zorg voor Thibo en voor mama en papa - familie, vrienden en collega's voor de blijvende steun - dokters, verplegers en Koester van 3k6 van het UZ Gent voor de medische hulp - psychologe Nathalie voor de ondersteuning - spelbegeleidster Charlotte voor het entertainment - kinderarts Dr Demeerster voor de goede zorgen voor Thibo en voor de blijvende steun aan mama en papa - juf Ulrike voor de leuke knutselwerkjes - kinesisten Anja en Kimberly voor de leuke klimoefeningen
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek