Foto

Deel op Facebook

Foto
Inhoud blog
  • BLOGGEN.BE IS BINNENKORT NIET MEER BEREIKBAAR
  • SAMANA LISSEWEGE - ZWANKENDAMME ORGANISEERDE EEN BINGO NAMIDDAG
  • MEE MET DE 'ORDE VAN DE PRET' NAAR DE CARNAVALSTOET TE VELDEGEM
  • UITSLAG MAANDELIJKSE VOGELPIK 'HOF DER PRINSEN-LISSEWEGE'
  • WINNAARS BEKEND VAN ' THE HEN HOUSE TROPHY' MET CARNAVAL IN 'DE KIP'
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    birdyfans
    www.bloggen.be/birdyfa
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    EXTERNE LINKS

    Foto

    Klik hieronder

    Foto
    Instagram
    Foto
    Zoeken in blog

    WELKOM BIJ TLISSEWEGENARTJE

    header
    30-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TUSSEN 'D OORTJES MET DE GOUDEN KOOI


    De bibliotheek van Lissewege organiseerde een tussen d'oortje rond het verhaal 'De gouden kooi'. Na het luisteren van een spannend verhaal was er nog een leuke workshop voor de 17 aanwezige kinderen die trots hun werkjes lieten zien. Enkele sfeerbeelden door Hendrika Decuyper...KLIK HIER!

    30-10-2015 om 23:48 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE GEZONDE WEEK IN TER POORTEN

    Sponsorfietsen bij de kleutertjes

    Maandag 26 oktober startte de "Gezonde week" voor de kleuters en leerlingen van "Ter Poorten". Na de schoolbel 's morgens werd direct gestart met opwarmingsoefeningen als inleiding, gevolgd door een zelf meegebracht gezond ontbijt.
    Verder stonden nog op het programma: sponsorfietsen voor de kleutertjes, sponsorloop voor het lagere, waarbij de leerlingen voor iedere ronde die ze liepen, geld verzamelden die ze kregen van hun persoonlijke ingeschreven sponsors!
    Woensdagmorgen werden de grootouders van de kleuters verwend met een lekker ontbijt op school. Verder stond er nog zwemmen, wandelen, sport & spel en natuurlijk ook Zumba met Aiden op agenda van de gezonde week. 

    Sponsorloop van het lagere

    Zumba met Aiden

    Bekijk enkele sfeerbeelden van dit prachtig en gezond schoolinitiatief:

    Sponsorfietsen kleuters......KLIK HIER!
    Sponsorloop lagere.......KLIK HIER!
    Zumba met Aiden......KLIK HIER!

    30-10-2015 om 23:26 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN ULYSSES


    *******************************

    30-10-2015 om 00:11 geschreven door tlissewegenartje  


    28-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Kort nieuws uit Zwankendamme......KLIK HIER!

    28-10-2015 om 22:38 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HALLOWEEN IN 'D OUDE STOASIE TE ZEEBRUGGE


    Vandaag was er volop halloweenfun in het buurtcentrum dÂ’Oude Stoasie. 10 kids gingen aan de slag met fluo, karton, bokalen enzomeer en maakten er griezellichtjes van die oplichten in het donker. Leuk voor de Zeebrugse halloweentocht. Meer info over de knutselnamiddagen: 050 55 01 31.

    28-10-2015 om 22:04 geschreven door tlissewegenartje  


    27-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Bekijk de laatste nieuwsjes en activiteiten uit Zeebrugge....KLIK HIER!

    27-10-2015 om 23:29 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 28 oktober om 8u voor een bijzondere intentie
    - Donderdag 29 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Vrijdag 30 oktober om 8u voor: Niclaeys Aernout en echtgenote
    - Zondag 1 november om 11u voor: de overledenen van de familie Vansteenkiste-Riemaecker
    - Maandag 2 november om 18u:gedachtenis van alle overledenen van het voorbije jaar

    27-10-2015 om 00:14 geschreven door tlissewegenartje  


    26-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN GALERIJ FOTOON


    BESTE KUNSTLIEFHEBBER,

    Naar aanleiding van de dood van Corneille 5 jaar geleden geven we nog tot en met 1 november een prachtige expositie van de Cobra kunstenaar in Galerij Fotoon. 

    CORNEILLE  1922 – 2010
    Corneille werd geboren in Luik, als kind van Nederlandse ouders. Hoewel grotendeels autodidact, volgde hij toch kunstcursussen aan de Amsterdamse academie.
    Aanvankelijk sterk beïnvloed door het werk van Picasso, maakte hij zich in 1948 hiervan los en trad toe tot de Cobra-beweging.
    In 1950 verhuisde hij van Amsterdam naar Parijs. Van daaruit reisde hij meermalen naar andere delen van de wereld. De reizen bepalen in hoge mate de aard van zijn werk.
    Vanaf 1960 viel hij terug op de figuratieve kunst. Corneille is in de greep van een tomeloze erotiek, die zich weerspiegelt in zijn werken waarin vrouwenfiguren, naakten de boventoon voeren. Afbeeldingen van de vrouw in de regel samengaand met die van vogels en poezen.
    Vanaf 1990 verplaatst de “ afgeleide “ van de prent zich naar textiele ondergrond, zoals sjaals, stoffen, wollen tapijten enz… Een zelfde gulzigheid op het gebied van de driedimensionele kunst : sieraden, glaswerk, kamerschermen enz…
    Corneille commercieel kunstenaar, niet iedereen had dat graag, maar hij zelf had zijn antwoord hierop : “ Als ik tijd had zou ik alles beschilderen wat ik aanraak. Dat is inherent aan het creatief zijn “
    Schilderen was zijn leven, zijn ademhaling. Zijn kleurrijk, vrolijk en krachtig werk is niet anders dan de weerspiegeling van zijn ziel en zijn hart van vrije vogel.
    Wat je hier ziet is maar een facet uit het immense oeuvre van Corneille. Hij was bedreven in vrijwel alle technieken : gouaches, tekeningen, lithoÂ’s, zeefdrukken, etsen, aquagravureÂ’s, terragravures, keramiek Â….

    Enkele citaten van Corneille:
    Ce que je dessine
    Je ne l’écris pas,
    Mais ce que j’écris,
    JÂ’aimerais le dessiner
    Le meilleur tableau est celui que la raison ne peut admettre
    (Bron gallerij Fotoon)

    26-10-2015 om 23:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FEMMA VIERT HAAR 70 JARIG BESTAAN


    Femma Lissewege
    KAV Lissewege, nu Femma Lissewege, werd gesticht in de plaatselijke meisjesschool in 1945 door E.H Schotte, onderpastoor te Lissewege en de Eerwaarde Zusters.
    Mevr. Wintein-Van Nieuwenburg was de eerste voorzitster. Na mevr. Van Nieuwenburg was mevr. Verriest-Pillen voorzitster. Zij werd opgevolgd door mevr. Boerjan-De Decker. Na mevr. De Decker kregen we als voorzitster, mevr. Decorte-Hoste. Zij werd opgevolgd door mevr. Debast-Claeys en later door mevr. Calsijn. 
    Nu wordt er in teamverband gewerkt, mevr.  Christiane Hoste en mevr. Agnes De Decker samen met de andere kernleden : mevr. Clara Cornille, mevr. Clara Hoevenaegel, mevr. Clara Van Hove, mevr. Leona Pintelon, mevr. Annie Vandevelde, mevr. Lieve Breems en mevr. Christine Strubbe.
    Femma Lissewege heeft een gevarieerd jaarprogramma :
    - gezondheidsleer 
    - kookles
    - beweeg je fit
    - demonstraties bloemschikken
    - lentefeest
    - moederfeest
    - herfstfeest
    - kerstfeest
    - fietsen
    - zoek- en uitwaaitocht
    - uitstappen
    - ontspanningsoefeningen
    - activiteiten voor alleenstaanden
    Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Christiane Hoste, tel. 050/544925 of met Agnes De Decker, tel. 050/670694 of een ander teamlid. Iedereen altijd van harte welkom. Lidgeld 30 € per jaar waarvoor men 10 maandbladen opgestuurd krijgt. 
    Enkele momentopnames van Magda Fossaert.......KLIK HIER!

    26-10-2015 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    25-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NUTTIGE EN INTERESSANTE INFORMATIE


    Meer info.........KLIK HIER!

    25-10-2015 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    24-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUDOSCHOOL SEN NO SEN ORGANISEERDE ELFDE EETFEESTIJN


    Judoschool Sen No Sen organiseerde afgelopen zaterdag hun 11de eetfestijn
    die doorging in zaal Albatros te Zeebrugge. Op het menu stond gebraiseerde
    beenham met een ruim buffet aan warme groentjes.
    Dat de aanwezigen genoten kun je bekijken op volgende beelden....KLIK HIER!

    24-10-2015 om 23:08 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLIKVANGER VAN DE WEEK


    Dit opschrift staat te lezen langs de Zeebruggelaan waar vroeger de BP garage was.
    'En ik maar wachten..........!'

    24-10-2015 om 22:30 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEZINSBOND ORGANISEERDE TWEEDEHANDSBEURS


    Afgelopen zaterdag(24/10) organiseerde de 'Gezinsbond' afdeling Lissewege hun
    jaarlijkse tweedehandsbeurs in het Jacob Reyvaertheem. Men kon er terecht voor
    kindgerichte goederen die in goede staat zijn, maar die ze zelf niet meer gebruiken
    zoals:'kinderkleding, speelgoed, boeken, babymateriaal en zwangerschapskledij
    maar ook kinderfietsen en meubilair voor kinderkamers. 

    24-10-2015 om 22:24 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TITEL EN ZILVEREN ERETEKEN VOOR ONZE BAKKER HENDRIK


    Bakker 'Hendrik' mocht onlangs uit handen van onze Burgemeester Landuyt, in naam van de Koning, de titel en het zilveren ereteken ontvangen als laureaat van de arbeid in de sector: "Ambachtelijke brood- en banketbakkerij, ijsbereidingen en chocoladebewerking. Het organiserend comité verleende Hendrik het label: "Ervaring en Innovatie". Proficiat voor onze bakker!

    24-10-2015 om 22:07 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTIN


       De muren komen op mij af, vaal licht glijdt binnen 
              maar de leegte in huis is zo indringend. 
      Wij kijken mekaar aan:  de ogen van mijn hond 
             en mijn veelzeggende blik en hij begrijpt,
          voelt wat er door me heen gaat in de avond.
    Ik schrei en hij vleit met meevoelende blik tegen mijn wang 
         zÂ’n zacht kopje, en zo zitten we samen op de bank 
    met die martelende stilte rondom: geen zucht, geen klank.

       Een gouden zonnestraat schiet door de vale ruiten
    en ik zie een libel en  volg haar cadans eventjes  maar: 
    een paar seconden genieten en dan droom ik weer weg
    binst de TV. woorden sputtert die ik niet in me opneem 

        omdat mÂ’n brein zo vol donkere gedachten zit, 
    overvol verlatenheid die ik niet snappen kan en wil. 
    Enkel wacht ik af tot het op me afkomt, Â’t laatste eindje...
     De libel volg ik al niet meer, zij was maar een schijntje.

    Kristin nazomer 2015
    Foto pixabay.com

    24-10-2015 om 21:32 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUDZELE....'EEN SCHOOL MET EEN HART'


    Dudzele " Een school met een hart"
     
    De vrije basisschool "De Lenaard" Sint Leo Hemelsdaele, nam deel aan "Het grote uitdagingsspel" van het Rode Kruis Vlaanderen, dienst voor het bloed, gesteund door  het plaatselijke Rode Kruis Dudzele.
    Drie opdrachten moesten worden volbracht in 4 dagen tijd.
    1/  Kleur je school helemaal rood
    2/  Zing het lied " Bloed geven doet leven"
    3/  Registreer 75 nieuwe bloeddonoren
    De school slaagde in alle drie, en bekwam zo het label van "Een school met een hart"
    De slotfase had nog een verrassing in petto met het optreden van onze vlaamse zanger Wim Soetaert
    Proficiat aan directie, en leerkrachten en alle leerlingen vanwege het bestuur van het Rode Kruis 'Dudzele - Zeebrugge - Damme'.


    Nog enkele foto's van Annie Pieters.....KLIK HIER!

    24-10-2015 om 18:08 geschreven door tlissewegenartje  


    23-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN BUURTWINKEL 'PIMPERNEL'


    Op algemeen verzoek heeft buurtwinkel 'Pimpernel' 
    vanaf volgende week 'Bancontact' in de winkel !

    23-10-2015 om 18:09 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U ZOEKT IEMAND VOOR UW STRIJK ?


    U zoekt iemand voor uw strijk? 
    Dan ben je bij mij aan het juiste adres! 
    Met dienstencheques,  dus aftrekbaar van je belastingen.
    Meer Info: Ackaert Alexandra 0485/76 38 51

    23-10-2015 om 18:00 geschreven door tlissewegenartje  


    21-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE LIJN VRAAGT EVEN UW AANDACHT


    Staat er 'SOS politiehulp' op een van onze voertuigen? Dan heeft de chauffeur op de noodknop gedrukt. 
    Verwittig in dat geval meteen de politie en geef de positie van het voertuig en het voertuignummer (4 of 6 cijfers op de voor- of achterkant van het voertuig) door. Zo kan de politie snel reageren!

    21-10-2015 om 22:49 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERWENDAG IN ONZE BIBLIOTHEEK


    Afgelopen zaterdag 10 oktober ging er in onze bibliotheek een verwendag door
    waarbij onze 9 plussers zich konden uitleven met een workshop 'recyclage 
    juweeltjes' maken met 'Mia Nollet'. Daarna werd er voor iedereen een drankje
    aangeboden. Bekijk enkele sfeerbeelden van Hendrika......KLIK HIER!

    VOLGENDE ACTIVITEIT:



    ******************************

    21-10-2015 om 22:22 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAMES VERWEND IN D'OUDE STOASIE TE ZEEBRUGGE



    Dames verwend in d'Oude Stoasie te Zeebrugge

    Deze namiddag werden de dames verwend met een workshop stijladvies. Nagels werden gelakt, er waren make up tips en bruikbare coiffure-weetjes. Het oud station werd even een 'beauty station'. Meer info: 050 55 01 31

    21-10-2015 om 21:36 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW TE LISSEWEGE


    Slotenmaker/ Beveiligen van gebouwen
    TOM POPPE
    Pluvierstraat 3 Lissewege 0486/96 29 79
    homedefensebrugge@gmail.com

    21-10-2015 om 21:22 geschreven door tlissewegenartje  


    19-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Weer nieuws uit Zeebrugge met tevens informatie over de komende
    halloweentocht......KLIK HIER!

    19-10-2015 om 22:45 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 21 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 22 oktober om 8u voor: Loy Hungezeune
    - Vrijdag 23 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Zondag 25 oktober om 11u voor: Joseph De Voldere en Maria Devoldere

    19-10-2015 om 22:28 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CONCERT VAN BRYGHIA CANTAT IN ONZE KERK


    Op 21 november 2015 om 20:00 uur concerteert Bryghia Cantat in de O. L. Vrouw-Bezoekingkerk in Lissewege.
    Het wordt een feestelijk concert met een lofzang aan de muziek. We brengen in samenwerking met Carmina Kamerkoor uit Meise een unieke selectie uit 3 werken van Henry Purcell: Hail! Bright Cecilia (1692), Come, ye Sons of Art (1694) en Welcome to all the pleasures (1683).  Tevens wordt het openingskoor uit BWV 66, Erfreut euch ihr Herzen, van J.S. Bach uitgevoerd. Een barokorkest en 3 getalenteerde solisten zullen jullie vast en zeker bekoren: Dagmara Dobrowolska (sopraan), Bart Uvyn (altus) en Tiemo Wang (bas).
    Tickets zijn te koop via de kanalen op de affiche vermeld (zie bijlage) en bij de koorleden.
    In april 2013 voerde Bryghia Cantat in Lissewege voor een volle kerk reeds het Requiem van Mozart uit.

    19-10-2015 om 22:17 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERINNERING
    Ter Doeststraat weer open van november 2015 tot eind januari 2016

    Van november 2015 tot eind januari 2016 is de Ter Doeststraat tijdelijk weer open voor alle verkeer. De Ter Doeststraat is sinds mei afgesloten tussen de Stationsweg (N348) en de spoorwegbrug, door de bouw van het viaduct. Vanaf november 2015 kan het verkeer er weer passeren, van februari tot maart 2016 volgt het opnieuw de omleiding. (Bron A11 verbindt)

    19-10-2015 om 20:04 geschreven door tlissewegenartje  


    18-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Weeral een brokje nieuws uit Zeebrugge......KLIK HIER!

    18-10-2015 om 22:07 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BUREN BIJ KUNSTENAARS VAN BIJ ONS




    Dit weekend konden de liefhebbers van kunst hun hartje ophalen met een tentoonstelling van enkele plaatselijke kunstenaars. In het dienstencentrum Levensvreugde die voor deze gelegenheid dit weekens speciaal open was konden we genieten van foto's, schilderkunst, handwerken, kalligrafie, keramiek, enz......!
    De deelnemende kunstenaars waren: 'De Coen Maurits, Feys Christiana, Feys Lorette, Maj,
    Paepe Marie-Claire, Swimberghe Joseph, Tanghe Christiane, Van Haecke Freddy en Vandepitte Rita'.
    Aan de overkant van de straat in Kunstencentrum 't Vaartje kon men de werken, keramiek en schilderijen, bewonderen van Parick Priem. De deelnemende kunstenaars waren tenzeerste tevreden met de publieke belangstelling voor hun werken en vinden dat deze 12de editie zeker geslaagd is. Enkele sfeerbeelden.....KLIK HIER!

    18-10-2015 om 21:19 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA OP NATUURWANDELING NAAR ROKSEMPUT


    ‘OKRA op natuurwandeling naar Roksemput. 

    De wandelgroep van OKRA Lissewege/Zwankendamme heeft afgelopen donderdag een natuurwandeling georganiseerd op de hoge dijk aan de Roksemput onder leiding van Astrid Neirinck als natuurgids. Het was een interessante wandeling waar iedereen van de natuur genoten heeft en ook iets heeft bijgeleerd. Enkele sfeerbeelden door Magda Fossaert.....KLIK HIER!

    18-10-2015 om 00:35 geschreven door tlissewegenartje  


    17-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTIN


    ********************

    17-10-2015 om 23:11 geschreven door tlissewegenartje  


    16-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE NIEUWSTE HIT VAN RUDY MEYNS


    .

    16-10-2015 om 21:47 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STATIONSWEG 'BRUGGE-DUDZELE' PAS VANAF 26 OKTOBER AFGESLOTEN


    Stationsweg in Brugge-Dudzele pas vanaf maandagavond 26 oktober afgesloten

    Omwille van de slechte weersomstandigheden kon deze week geen toplaag gelegd worden op de nieuwe verbindingsweg tussen de Blankenbergse Steenweg (N371) en de Pathoekeweg. Deze nieuwe verbindingsweg fungeert als omleidingsroute wanneer de Stationsweg (N348) wordt afgesloten.  De toplaag en markeringen worden in de week van 19 oktober aangebracht. Dat betekent dat de Stationsweg pas vanaf maandagavond 26 oktober (na de avondspits) en niet maandag 19 oktober (zoals eerst voorzien) zal afgesloten zijn.

    De Stationsweg is afgesloten tussen het kruispunt met de N31 en de brug over de spoorlijnen Brugge-Zeebrugge waarbij het verkeer de omleidingsroute via  het complex Blauwe Toren en de nieuwe verbindingsweg moet volgen.  
     
    De timing voor het afsluiten van de Havenrandweg-Zuid (N348) tussen de brilrotonde en de Herdersbrug blijft dezelfde, namelijk 28 oktober.
     
    Meer info over de aankomende hinder in het kader van de aanleg van de A11 vind je op www.A11verbindt.be. 

    16-10-2015 om 21:05 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TUSSEN D'OORTJES PRESENTEERT "DE GOUDEN KOOI" IN ONZE BIB


    ************************

    16-10-2015 om 12:26 geschreven door tlissewegenartje  


    15-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INGEZONDEN BERICHT

    Smerige bedoening en nachtlawaai langs de Gijzeleweg

    Deze nacht werden we terug rond 04u00 wakker gemaakt door een 2 tal-dienstwagens met draaiende motor, een kraan (met vorken) eveneens met draaiende motor en een 4-tal werknemers die het nodig vonden om naar elkaar te roepen/luidop te babbelen.

    De laatste weken gebruiken jullie werknemers, altijd rond hetzelfde tijdstip nl. 04u00, onze straat, t.h.v. de huisnummers 35 en 37, om hun laatste dienstuur (al babbelend) uit te doen. Rond 4u35 vertrekken ze dan allemaal samen huiswaarts.

    Een aantal weken terug stond er zelfs, meerdere nachten na elkaar, een draaiende locomotief recht voor onze deur. Dit terwijl er tussen huisnummer 37 en 39 een hele ruimte is waar niemand woont. Niet leuk omdat onze kinderen hiervan wakker worden en de dag erop niet uitgerust naar school kunnen gaan!

    Zou het mogelijk zijn om jullie werknemers en machinisten te vragen om hun "pauze" te nemen in de zone  tussen de huisnummers 37 en 39 en dan ook zonder draaiende motor a.u.b.? (groot akkerland tussen de boerderij en het eerste huis - nl. zone van 200m)

    (Ingezonden Diether F.)

    15-10-2015 om 20:01 geschreven door tlissewegenartje  


    14-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Nog enkele Zeebrugse nieuwsfeiten......KLIK HIER!

    14-10-2015 om 21:58 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 JAAR DEN ARTIST



    Nathan nodigt U uit voor '1 jaar 'Den Artist'

    14-10-2015 om 20:52 geschreven door tlissewegenartje  


    13-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Kort nieuws uit Zeebrugge.......KLIK HIER!

    13-10-2015 om 22:58 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE GEZINSBOND ORGANISEERT EEN TWEEDEHANDSBEURS


    *********************

    13-10-2015 om 21:46 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN BIJ ONZE BUREN


    De laatste nieuwsjes uit Zwankendamme........KLIK HIER!

    13-10-2015 om 21:36 geschreven door tlissewegenartje  


    12-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 14 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 15 oktober om 8u voor: Loy Hungezeune
    - Vrijdag 16 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Zaterdag 17 oktober om 10u: jubileumviering 70 jaar Femma
    - Zondag 18 oktober om 11u voor: Van Kersschaever

    12-10-2015 om 21:46 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE SINT BIJ U OP BEZOEK


    ******************************

    12-10-2015 om 21:38 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BUREN BIJ KUNSTENAARS 2015


    Breng een bezoek aan onze locale kunstenaars:

    Op zaterdag 17 en zondag 18 oktober kan men de werken gaan bewonderen van het 'Lisseweegs Collectief' in het Dienstencentrum Levensvreugde. Volgende kunstenaars doen mee: De Coen Maurits, Feys Christiana, Feys Lorette, Maj,
    Paepe Marie-Claire, Swimberghe Joseph, Tanghe Christiane, Van Haecke Freddy en Vandepitte Rita.
    De bezoekuren voor beide dagen: van 10u tot 12u en van 13u tot 17u.

    Een bezoek aan Patrick Priem in Kunstencentrum 't Vaartje met keramiek en schilderijen.
    Openingsuren: 
    - vrijdag 16 oktober van 11u tot 18u.
    - zaterdag 17 oktober van 10u tot 18u.
    - zondag 18 oktober van 10u tot 18u.

    Werken met ijzer en vuur bij ambachtelijke smederij 'Dirk Vanden Abeele'
    Lisseweegse Steenweg 166/1 Zwankendamme
    Bezoek van 10.30u tot 18u.

    De tentoonstelling Fotografie & grafische lay-out door Hans Snijkers
    Die zou plaatsvinden in Old Barrel - Zeedijk 13 – Zeebrugge kan niet doorgaan.
    Als alternatief werd gekozen om een beperktere versie van deze tentoonstelling te laten plaatsvinden in
    Buurtcentrum D’oude Stoasie – Venetiëstraat 1 – 8380 Zeebrugge
    Dit op vrijdag 16 oktober van 10u tot 17u

    12-10-2015 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    11-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Kort interessant nieuws uit Zeebrugge......KLIK HIER!

    11-10-2015 om 22:36 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROFICIAT MET JULLIE VIERGESLACHT


    Op 12 juli werden Nigel Vandierendonck en Staelen Sharon uit Zeebrugge de trotse ouders van Indy Vandierendonck.  Indy en mama Sharon vormen samen met oma Dorine en overgrootmoeder Anastasi, beter gekend als Germaine een viergeslacht.

    ANASTASI VANDEWALLE ( GERMAINE) 13-05-1935

    Dochter: DORINE AMANDELS (11-12-1960)

    Kleindochter: SHARON STAELEN (22-031988)

    Achterkleindochter: INDY VANDIERENDONCK (12-07-2015)

    *********************************

    11-10-2015 om 21:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.START OPKRA KAARTAVONDEN 2015 - 2016


    Vrijdag 9 oktober ging de eerste OKRA-kaartavond van het seizoen 2015-2016 door in het Jacob Reyvaertheem. 
    Francine Janssens was de winnaar van de avond gevolgd door Godelieve Verkruysse en Christiane Meulemeester. 
    Volgende kaartavond op 13 november om 19u30 en zo verder iedere 2de vrijdag van de maand.
    Enkele sfeerbeelden door Daniël Devoldere........KLIK HIER!

    11-10-2015 om 21:27 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTIN


    Zij straalt nog in ‘r kleurig lila jurkje vol wisselende koleuren 
           verdiepend van fel tot donker als schaduwen achter een wolk.
                     Ze wiebelt wat op één tenger beentje 
          en kijkt mij lachend met haar dofgeel  mondje aan ,
    omkranst met restjes zomersproetjes, vergeten door het bijenvolk.
        
         Haar neusje vind ik niet meteen, mogelijk weggedoken
    tussen ‘t palet aan schakeringen mauve, door ‘n hommel gestoken 
          in haar bevallig kleedje vol zachte nuances gepenseeld
       niet te evenaren om zo mooi gewild te worden nagebootst
    met de fijne blekere lijntjes van het hartje naar de randjes 
         lijkend op naadjes die het lichtmauve bijeen houden 
    zoals in plooitjes van een diep purper plooirokje opgedeeld? 

      Ik vind in haar toch zoveel koleuren, de zoompjes geschulpt
               als het tutuutje van een balletdanseresje Â…

          Het is zo moeilijk haar schilderen met woorden 
       noch met penseel, maar ze floreert best in de natuur
    terwijl ík haar in een vaasje zette en haar een naam gaf: 
                           mijn kleine mooie ‘cosmosÂ’!
     Edoch, zie ik haar tint niet vervagen aan de boorden, 
                   haar balletbeentje niet doorzakken? 
                         
                             Ach, lieve kleine cosmos,  

    had ik je maar op je plekje gelaten in plaats van je weg te pakkenÂ…  

               Kristin, oktober 2015. 
                             Foto stichtingdebloem.nl

    11-10-2015 om 20:58 geschreven door tlissewegenartje  


    10-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WATERALGEN WORDEN VERWIJDERT IN HET LISSEWEEGS VAARTJE



    Momenteel is men bezig de wateralgen aan het verwijderen in het Lisseweegs
    vaartje waar ondertussen op bepaalde plaatsen een dikke stinkende brij was ontstaan!

    10-10-2015 om 16:48 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLIKVANGER VAN DE WEEK


    Lissewege is vandaag het middelpunt van vele Chinese kunstenaressen waarbij
    onze mooiste plekjes getekend en geschilderd worden.

    10-10-2015 om 12:23 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOE GROTE BESTANDEN VERSTUREN MET E-MAIL


    grote bestanden versturen via e-mail met 'We Transfer'

    Verstuur je soms documenten, fotoÂ’s, muziek, presentaties of video  via e-mail door? Dan krijgje vaak te maken met de limiet op de grootte van de bestanden. Bekijk hier hoe je dit kunt doen met een stap voor stap uitleg van 'Bruggelocaal' gemaakt door Johan Desender......KLIK HIER!

    10-10-2015 om 00:31 geschreven door tlissewegenartje  


    09-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUPILLEN VAN AVANTI LISSEWEGE KREGEN NIEUWE OUTFIT


    De jongste krachtbalspelertjes bij Avanti Lissewege kregen afgelopen woensdag
    een nieuwe outfit aangeboden waarbij ze super trots poseerden voor de foto.
    Dank aan de sponsors 'Multi Clean en Food&Co' voor dit prachtig gebaar!

    09-10-2015 om 00:29 geschreven door tlissewegenartje  


    08-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIJKJE OP DE WERKEN AAN DE NIEUWE BRUG




    Tijdens de wekelijkse wandeling van het plezantste wandelclubje van Lissewege
    hielden afgelopen dinsdag de wandelaars eventjes halt aan de werken langs het
    Boudewijnkanaal waar ze momenteel bezig zijn voor de nieuwe brug van de A11.
    De moeite waard om deze werken van dichtbij te bekijken!

    08-10-2015 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    07-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORDRACHT: OORLOG ONDER WATER - DUITSE U-BOTEN IN ZEEBRUGGE


    Voordracht: Oorlog onder water - de Duitse U-Boten in Zeebrugge
    Vrijdag 23 oktober om 20u.
    Door: Tomas Termote

    Na de verovering van de Vlaamse kust in 1914, bouwden de Duitsers er 's werelds grootste duikbootbasis. Vanuit Zeebrugge en Oostende, met hoofdbasis Brugge, zouden er 4 jaar lang U-boten uitvaren om geallieerd scheepvaartverkeer aan te vallen aan de Britse oostkust, Thamesmonding, Kanaalgebied, Golf van Biskaje en Ierse Zee. De duikboten van de U-Flottille Flandern kelderden uiteindelijk 2554 Geallieerde schepen en waren een doorn in het oog van de Britse marine. Maritiem archeoloog Tomas Termote schetst je een beeld van de verliezen en van het leven van de U-bootman, dat prestigieus was maar voortdurend aan een zijden draadje hing. Je krijgt het verhaal van de U-Boot, die tijdens WOI evolueerde van een geminacht, defensief vaartuig tot een efficiënt, offensief wapen.

    Toegang: € 4,00 - Vooraf inschrijven verplicht, ofwel via de website van Vormingplus ofwel via het buurtcentrum te Zeebrugge!

    We kennen Tomas Termote nog van tijdens de tentoonstelling “Zeebrugge tijdens de 1ste Wereldoorlog” van april ll. in het Gemeenschapshuis. De officiële opening van deze tentoonstelling was tevens de officiële voorstelling van het boek “Oorlog onder water”. Voor en na de voordracht is er ook de kans om de DVD van deze uitzonderlijke tentoonstelling te bekijken en/of aan te schaffen. Een aanrader!

    07-10-2015 om 23:54 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN FEMMA AVONDWERKING


    ***********************

    07-10-2015 om 22:55 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VOOR DE KANDIDAAT-VORMELINGEN VAN 2016
    Aan de ouders en de kandidaat-vormelingen 2016    

    Binnenkort starten wij in onze parochie met de voorbereiding tot het H. Vormsel. De viering van het vormsel vindt plaats in onze kerk te Lissewege op zondag 22 mei 2016 om 10.00 uur. Indien uw kind wenst gevormd te worden, nodigen wij u graag uit om samen met uw kind naar onze infoavond te komen op dinsdag 13 oktober 2015 om 19:00u in het Reyvaertheem te Lissewege.

    De eigenlijke inschrijving voor de catechese zal gebeuren na de eucharistieviering van zondag 25 oktober 2015 (afspraak om 10:45u in de kerk). Tijdens deze viering zal de vormeling ook officieel zijn naam opgeven tegenover de parochiegemeenschap. Meer uitleg krijgt u op de reeds vermelde infoavond. 

    meer info: 
    Kris T'Seyen
    Zeezwaluwstraat 19
    8380 Lissewege
    050/678313

    07-10-2015 om 18:37 geschreven door tlissewegenartje  


    06-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Weer een brok nieuws uit het Zeebrugse.....KLIK HIER!

    06-10-2015 om 21:30 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN FEMMA NAMIDDAGWERKING



    ******************************

    06-10-2015 om 13:01 geschreven door tlissewegenartje  


    05-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 7 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 8 oktober om 8u voor: Sette
    - Vrijdag 9 oktober om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Zondag 11 oktober om 11u voor: Victor Neyts, Julia Jacxens en dochter Liliane

    05-10-2015 om 21:44 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAG VAN DE LEERKRACHT


    Maandag 5 oktober "Dag van de leerkracht".

    Over heel de wereld worden leerkrachten die dag gehuldigd voor hun inzet. Omdat ze er, elke dag opnieuw, zijn voor onze kinderen. Omdat ze zoveel meer doen dan lesgeven alleen. Omdat ze ervoor zorgen dat kinderen zich thuis voelen op school. Zo ook voor de leerkrachten van het Stedelijk onderwijs Brugge-Noord afdeling Ter Poorten die uitgenodigd waren in de afdeling te Dudzele, waar ze gezellig samen met de collega's mochten genieten van een heerlijk ontbijt.
    Enkele sfeerbeelden van Meester Michiel.......KLIK HIER!

    05-10-2015 om 21:39 geschreven door tlissewegenartje  


    04-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN DE A11 VERBINDT



    - Van november 2015 tot eind januari 2016 is de Ter Doeststraat tijdelijk weer open voor alle verkeer. De Ter Doeststraat is sinds mei afgesloten tussen de Stationsweg (N348) en de spoorwegbrug, door de bouw van het viaduct. Vanaf november 2015 kan het verkeer er weer passeren, van februari tot maart 2016 volgt het opnieuw de omleiding.

    - Midden oktober starten er ingrijpende werken op de N348, waardoor zowel de Stationsweg (N348) als de Havenrandweg-Zuid (N348) worden afgesloten. Hierdoor zijn verschillende omleidingen van kracht. De Stationsweg is afgesloten vanaf 19 oktober, de Havenrandweg-Zuid vanaf 28 oktober.

    - Meer lezen.......KLIK HIER!

    04-10-2015 om 21:58 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THAIS KOKEN MET LADDA


    ***********************

    04-10-2015 om 21:46 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA ORGANISEERT MAANDELIJKSE KAARTAVOND


    *******************

    04-10-2015 om 21:34 geschreven door tlissewegenartje  


    03-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTIN


    ‘Ik voel me zo verdomd alleenÂ’, zong Hazes 
    en zo ook voelde ze zich: altijd alleen, telkens weer, 
        ieder uur van de dag, de nacht, altijd alleen: 
        geen mens om mee te praten, en dit deed zeer.
     Geen lichtje in de duisternis van haar gedachten,
          enkel haar hond om mee te communiceren 
          die haar begreep als het haar te veel werd. 

         Ze wou zo graag een mooi leven vol liefde 
             maar het mocht duidelijk niet zijn: 
              ze werd in een hoekje neergepoot 
            als een boekblad dat nooit omsloeg,
            en daarom schreef ze dan maar zelf 
      om zich even te vermannen en te vertoeven
    in een andere wereld om er haar geest te ledigen.  
    Tot dan plots weer die onmacht haar omvatte, 
      het door niemand onderkend verdriet en leed 
    omdat een mens denkelijk niet op de wereld komt 
    om er alleen doorheen te wandelen zoals het heet.

      Soms berustte zij, ving even wat lichtstralen, 
        ook een straaltje zon, een blijde kinderstem 
           en even dan is ze weer blij, even maarÂ…
     
    Dan begint alles weer zonder dralen als voorheen 
         en is zij ieder uur en nacht nog steeds alleen, 
                          zo verdomd alleenÂ…

                  kristin, september, 2015.
                 Foto seniorenblog / Jules

    03-10-2015 om 23:54 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLOEDNIEUWE MARKTWAGEN VOOR KEVIN DE VISBOER


     Kevin de visboer van 'Vishandel L'ocean' die ondertussen iedereen kent als voormalig inwoner van Lissewege en iedere maandag een vaste marktkramer is, heeft een gloednieuwe marktwagen sinds vorige week met een veel uitgebreider assortiment, lekkere verse vis, en bereidingen. Kom maandag zeker eens een kijkje nemen bij Kevin Neut!

    03-10-2015 om 19:51 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRAKERSPAND LANGS DE ZEEBRUGGELAAN


    Bovenstaand bouwvallig huis langs de Zeebruggelaan zou gekraakt zijn door enkele
    individuen. Naar laatste inlichtingen zou de eigenaar van de woning momenteel een 
    sleutel van de voordeur hebben gegeven. Samen met enkele buurtbewoners wordt 
    een oproep gedaan om deuren en vensters goed af te sluiten. 
    Laat zeker ook geen ladders of gereedschap rondslingeren, je weet maar nooit!!!

    03-10-2015 om 13:15 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERGANGSWEEKEND KSA LISSEWEGE

    De leiding van KSA Lissewege met Schepen 'Mieke Hoste'

    In het voorjaar waren er beslissingen bekend gemaakt die een historische verandering teweegbrachten in onze jeugdbeweging. Nationaal, onze Vlaamse koepel waar alle provincies in vertegenwoordigd zijn, besliste om vanaf september elke jeugdbeweging in het VKSJ-KSJ-KSA-netwerk een gemeenschappelijke naam te geven. Afgelopen vrijdag was het zover, 35 jaar KSJ werd KSA Lissewege. 
    Daarnaast zullen ook de hemden een donkerblauw kleurtje krijgen. Deze beslissingen hebben vele gevolgen voor de vereniging, van financiële tot emotionele. Maar niet vergeten dat hun filosofie nog steeds dezelfde blijft: de jeugd van Lissewege en omstreken een nuttige vrije tijdsbeleving aanbieden waar plezier en vriendschap wordt gecreëerd! Structureel verandert niets bij KSA Lissewege, elk lid is nog steeds welkom. Uniformen moeten zeker niet veranderd worden, er zal nu een overgangsperiode plaatsvinden met de bedoeling dat ze binnen enkele jaren op elk vlak een KSA zijn. 35 Jaar geleden starte de jeugdbeweging en hadden toen de naam 'Roodkapjes' met 24 leden!
    Op het programma van het overgangsweekend KSA Lissewege stonden ondermeer:
    - vrijdag 2 oktober om 19u: receptie en welkomstwoord van Burgemeester Renaat Landuyt gevolgd door een streekbieren- en fotoavond.
    - Op zaterdag 3 oktober waren er diverse activiteiten met 2 springkastelen, grime, pop-up bar, Viking Cup tornooi en een heuse Retro Party.


    Enkele sfeerbeelden......KLIK HIER!

    03-10-2015 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    02-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERUUR OP KOMST

    ***************************************************************

    02-10-2015 om 22:02 geschreven door tlissewegenartje  


    01-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OP STAP MET HET PLEZANTSTE WANDELCLUBJE


    Een groepje wandelaars van het plezantste wandelclubje van Lissewege ging afgelopen
    dinsdag Sluis gaan verkennen. Na een koffie gedronken te hebben in het centrum
    gingen de wandelaars rond Sluis waar ze van een prachtige omgeving konden genieten.
    Na de wandeling werd nog een leuk restaurantje bezocht waarna ze vervolgens nog
    energie over hadden om te kuieren langs de pitoreske winkelstraatjes.
    Enkele sfeerbeelden door Valére......KLIK HIER!

    01-10-2015 om 23:19 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN RESTAURANT DE VALCKENAERE


    We zijn met verlof van 12 oktober tot en met 29 oktober!

    01-10-2015 om 22:11 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Enkele interessante aktiviteiten......KLIK HIER!

    01-10-2015 om 21:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEEN HUISVUILOPHALING WEGENS VAKBONDSAKTIE

    Belangrijk bericht : hinder ophaling afval 01/10/2015

    Om reden van een vakbondsactie zijn de wagens van IVBO, op een uitzondering na, niet uitgereden. Dit zal hinder veroorzaken in de ophaling van het afval.

    Besprekingen met het personeel en vakbonden zijn momenteel aan de gang. Zodra meer bekend zullen wij verder communiceren.

    Indien uw afval tegen vanavond niet werd opgehaald, dan vragen wij u dat terug binnen te nemen. (Bericht IVBO)

    01-10-2015 om 21:50 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BUURTCENTRUM OP TOURNEE


    Buurtcentrum Zeebrugge op tournee in Zwankendamme op woensdag 7 oktober 2015 om 14 uur

    In navolging van de tournee in Dudzele, stelt het buurtcentrum d'oude stoasie zijn verschillende diensten voor in zaal het Centrum te Zwankendamme op woensdag 7 oktober om 14 uur. Muzikant Roland breng sfeer in het koffie- en taartmoment en er is mogelijkheid om bij de verschillende infotafels meer te weten te komen over de diensten.

    Prijs....3 euro.....inschrijven voor 1 oktober

    01-10-2015 om 01:07 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERGANGSWEEKEND KSJ - KSA LISSEWEGE


    **********************

    01-10-2015 om 00:56 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OUD EN NIEUW MAAR TERUG SAMEN


    De nieuwe en de bestaande penant aan de Alfons Stynsstraat.
    Prachtig werk geleverd door:

    Foto

    01-10-2015 om 00:49 geschreven door tlissewegenartje  



    Foto

    Foto

    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand of uw foto's naar mij te verzenden.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs