Foto

Deel op Facebook

Foto
Inhoud blog
  • BLOGGEN.BE IS BINNENKORT NIET MEER BEREIKBAAR
  • SAMANA LISSEWEGE - ZWANKENDAMME ORGANISEERDE EEN BINGO NAMIDDAG
  • MEE MET DE 'ORDE VAN DE PRET' NAAR DE CARNAVALSTOET TE VELDEGEM
  • UITSLAG MAANDELIJKSE VOGELPIK 'HOF DER PRINSEN-LISSEWEGE'
  • WINNAARS BEKEND VAN ' THE HEN HOUSE TROPHY' MET CARNAVAL IN 'DE KIP'
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    linxplusccgeluwe
    www.bloggen.be/linxplu
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    EXTERNE LINKS

    Foto

    Klik hieronder

    Foto
    Instagram
    Foto
    Zoeken in blog

    WELKOM BIJ TLISSEWEGENARTJE

    header
    28-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IS DE STRAATKAKKER WEER IN AKTIE........?


    Hallo,
    Ik ben Georgine D'hoop, en woon in de Dwarsstraat.
    Vandaag heeft er een onbekende ons nog eens vereerd met een "strontboodschap". Namelijk een mensenstront in dagblad gewikkeld.
    Het is reeds de derde keer dat we zo'n cadeau krijgen, als die persoon klachten heeft of grieven tegen ons, dan zou ik die liefst persoonlijk horen.
    Ik wandel iedere dag met m'n hond en die laat ook geen boodschap achter in iemands tuin. Wees niet zo laf om het in het donker te doen.
    Hopelijk is de boodschap aangekomen en doe het de volgende keer op de pot.

    28-02-2017 om 17:10 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUG PARKEREN VOOR HET STATION


    Op verzoek van verschillende mensen uit Lissewege en Zwankendamme werd het grasplein voor het treinstation verdwijderd en de parkeerstroken in hun orginele staat gebracht. Reeds lang hadden de mensen dit gevraagd om daar opnieuw te kunnen parkeren om de mensen op te halen die met de trein komen. Dit grasplein kwam enkele jaren tot stand met de Beeldenroute, maar werd niet meer verwijderd zoals op het marktplein wel gebeurt.


    Men kan terug parkeren voor het station

    28-02-2017 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    27-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OFFICIËLE OPENING VAN BISTRO-CAFE' KAVIJAKS


    ***********************

    27-02-2017 om 23:29 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 1 maart om 18u: Asviering met askruisje
    - Donderdag 2 maart om 8u voor: echtgenote van Jan Neyts
    - Vrijdag 3 maart om 8u voor: René Galle en Albertine Dhondt
    - Zondag 5 maart om 11u voor: Gilbert Huyghebaert, Cyriel Vlaeminck en Magdalena Vanhee, Suzanna Vlaeminck, Lucien Huyghebaert en Florence Stroobant

    27-02-2017 om 20:45 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEZOCHT

    GEZOCHT: een droge berging of droge garagebox in de buurt, lissewege, Zeebrugge, Zwankendamme of Dudzele!
    Graag iets laten weten, lucas: poermolen 2 Lissewege of via Tlissewegenartje

    27-02-2017 om 11:46 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LISSEWEEGSE STEAM-PRET BEHAALDE 6 PLAATS IN DE CARNAVALSTOET TE HEIST


    Onze carnavalvereniging 'Orde van de Pret' behaalde een mooie en verdiende
    6de plaats in de jaarlijkse carnavalstoet te Heist. Meer lezen.....KLIK HIER!

    27-02-2017 om 11:40 geschreven door tlissewegenartje  


    26-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Geslaagd carnavalbal in d'Oude Stoasie te Zeebrugge......KLIK HIER!

    26-02-2017 om 09:32 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CARNAVAL-ACTIE SEAFRONT ZEEBRUGGE


    Binnenkort is het weer krokusvakantie en aan de kust wil dat maar één ding zeggen... carnaval! SEAFRONT pakt uit met een te gekke carnavalsactie. Elke bezoeker jonger dan twaalf jaar die tijdens de krokusvakantie verkleed het park bezoekt mag immers GRATIS binnen! Alle prinsen en prinsessen, ridders, koningen en megahelden zijn van harte welkom! SEAFRONT is tijdens de krokusvakantie dagelijks open van 10h-17h.

    Deze carnavalsactie is slechts de aanloop van het feestseizoen dat we voor de rest van 2017 in petto hebben. SEAFRONT viert immers haar twintigjarig bestaan, iets wat we niet onopgemerkt willen laten voorbijgaan!
    Het hele jaar door leggen we onze bezoekers daarom extra in de watten met tal van bijzondere acties, extra’s en evenementen, dit alles onder de toepasselijke naam “FEESTVIS” !

    De carnavalsactie in de krokusvakantie is het opwarmertje; de officiële aftrap van het jubileumjaar wordt in april gegeven, met onder meer het lanceringsweekend op zaterdag 8 en zondag 9 april.
    Meer info rond deze evenementen is weldra beschikbaar op onze website www.seafront.be, of op onze facebookpagina www.facebook.be/seafront.zeebrugge.

    In het kader van de recente berichtgeving rond de toekomstplannen ‘Oude Vismijn’ willen wij alvast even meegeven dat het themapark SEAFRONT blijft. De eigenaar wenst ook hier continuïteit te creëren. De ambities zijn groot om in de toekomst van de oude vismijn dé hotspot –bestemming aan de Oostkust te maken. De oude vismijnsite is immers een authentieke locatie met veel potentieel. De eigenaar wil hier een bruisende leef-,werk-en belevenisomgeving maken voor bewoner én bezoeker. Naast de residentiële ontwikkeling wordt er gestreefd naar een perfecte mix van handel, horeca, recreatie en toerisme! Ook in deze overgangsfase zal de Oude Vismijn als bestemming actief gepromoot worden. Verder doen de gebouwen van SEAFRONT ook perfect dienst als hub voor originele pop-up zaken, eventlocatie en veel meer.
    De toekomst ziet er veelbelovend uit.

    26-02-2017 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    25-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUDOSCHOOL SEN NO SEN ORGANISEERDE HUN VIERDE SPAGHETTI-AVOND


    Afgelopen zaterdag 25 februari organiseerde 'judoschool Sen No Sen' hun 4de spaghetti-avond in zaal Albatros te Zeebrugge. Na de verwelkoming door Greta Vandepitte kreeg de beloftvolle judoka 'Jani' een aandenken van Sensei etienne vansantvoort voor zijn vele overwinningen. Ook werden 4 judoka's gehuldigd die een stap hebben gezet naar het Belgisch kampioenschap, dit waren William, Anna, Axana en Anouk. De opbrengst van deze 4de spaghetti-avond is natuurlijk om deelnamegeld bij de competitie's te betalen. Tevens is de judoschool gestart met de verkoop van paaseitjes waarvan de opbrengst hiervan zal gebruikt worden voor hun daguitstap naar Bellewaerde. Op woensdag 15 maart zouden judoka's en familie rond gaan in Lissewege voor de verkoop van de paaseitjes. Greta wenste nog iedereen een smakelijk eten en een fijne gezellige avond. Enkele sfeerbeelden.....KLIK HIER!

    25-02-2017 om 23:23 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE LEKKERBEKKEN ZIJN ER KLAAR VOOR

    De medewerkers die terug voor een prachtig resultaat zorgden!



    Carnavalvereniging 'De Lekkerbekken' uit Zwankendamme is er klaar voor.
    Na vele maanden teamwork mag het resultaat terug gezien worden. Op zondag 26 
    februari zullen we de carnavalwagen en de groep onder de naam: "Struise Gilles"
    kunnen bewonderen in de carnavalstoet te Knokke-Heist.

    25-02-2017 om 22:23 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. CARNAVALSTOET VAN EN VOOR ONZE BEIDE SCHOLEN


    Op vrijdag 24 februari organiseerden onze 'Orde van de Pret' en het Lisseweegs 'Hof der Prinsen' samen met de 'Lisblomme en het 'Stedelijk Onderwijs Brugge-Noord afdeling Lissewege voor de 2de maal een carnavaloptocht door de straten van Lissewege. Het parcours liep langs de Stationstraat, de markt, Jacob Moermanstraat, Kalsijdeader, Gijzeleweg terug naar de Stationstraat. Eerst bezochten 'Orde Van De Pret' en het 'Hof der Prinsen' beide scholen om er een geschenkje en snoep uit te delen. Het was een fantastisch gezicht met al de kinderen en de leerkrachten die er verkleed bijliepen. Bekijk de foto's van deze super carnavaleske laatste schooldag voor het Krokusverlof.....KLIK HIER!

    25-02-2017 om 13:14 geschreven door tlissewegenartje  


    24-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEST-VLAAMSE KAPELLETJES


    Voordracht : West-Vlaamse kapelletjes op vrijdag 3 maart om 14 u. in d'Oude Stoasie te Zeebrugge.
    Valentin Degrande van de heemkundige kring Arsbroek maakte van zijn hobby een levenswerk. Tien jaar lang werkte hij aan dit onderwerp dat hem heel na aan het hart ligt: de 2.530 kapelletjes in West-Vlaanderen bracht hij in kaart. Al zijn werk goot hij in een boek en de provincie bekroonde dat werk met een premie voor Volkskunde. Daarover komt hij een interessante lezing geven over bijzondere kapellen in West-Vlaanderen en in het bijzonder Brugge-Noord. Je komt er heel wat te weten over de vele veldkapelletjes die her en der werden gebouwd: waarom ze werden opgericht, welke legenden errond bestaan, hoe men tot naamgeving kwam, enz…
    Prijs : € 4
    Inschrijven tot en met 24 februari

    24-02-2017 om 12:30 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLIKVANGER VAN DE WEEK


    Afgelopen nacht heeft tijdens de zware storm een straatlantaarn het begeven langs de
    Stationstraat. Gelukkig kwam er op dit moment niemand langs want moest je dit op
    uw hoofd krijgen.......!

    24-02-2017 om 10:29 geschreven door tlissewegenartje  


    22-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TAICO KWAM ZIJN PRIJS IN ONTVANGST NEMEN IN 'T GROENHUYS


    Taico kwam zijn prijs in ontvangst nemen van de 'Valentijnactie in 't Groenhuys'

    Een onschuldige kinderhand heeft afgelopen dinsdag 14 februari de trekking van de jaarlijkse valentijnactie gedaan.
    Winnaar was 'Taiko Vanaudenaerde' uit Lissewege en mocht vandaag zijn prijs een  'romantisch ontbijt voor 2 personen in 'Koffiehuis Eliana' te Oedelem' in ontvangst nemen die overhandigd werd door uitbaatster Martine. Taico en z'n liefste Sophie Moerman zullen alvast binnenkort kunnen genieten van dit romantisch ontbijt.

    22-02-2017 om 20:58 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE MADAMMEN IN LISSEWEGE


    De paasvakantie betekent elk jaar de start van het toeristisch seizoen in Lissewege en Zeebrugge. Dit jaar wordt dat met de extra luister op gang getrokken. Letterlijk, want op 6 april komen De Madammen van Radio2 naar Lissewege voor een (nationale) live uitzending van 10 tot 12u vanuit Ontmoetingscentrum ‘t Vaartje en een ‘Madammen-dag’ in het dorpscentrum van Lissewege.

    Radio2 is met een gemiddeld marktaandeel van 28,8% ruim de grootse radiozender. Het Radio2-programma 'De Madammen' is bovendien het populairste Vlaamse radioprogramma. De start van het toeristisch seizoen in Lissewege en Zeebrugge zal dus niet onopgemerkt voorbij gaan. Bovendien worden er in de dagen voorafgaand aan de uitzending extra reportages over Lissewege en Zeebrugge gemaakt en zal de uitzending zelf ook live te volgen zijn op tv-zender Eén.

    Bezoekprogramma voor de luisteraars

    De uitzending kan exclusief bijgewoond worden door 100 luisteraars van Radio2, die daarna ook een uitgewerkt bezoekprogramma aangeboden krijgen, bestaande uit een lunch, een sneukelwandeltocht met gids en een waardevol promopakket. Tickets hiervoor zijn te winnen via de website van Radio2.

    Deze ‘Madammen-dag’, die wordt opgezet in samenwerking met VVV Lissewege en de lokale restaurants, kadert in een ruimere toeristisch-recreatieve samenwerking met De Madammen. Ze werken mee aan het nieuwe toeristisch magazine dat Toerisme Brugge ter promotie van Zeebrugge en Lissewege voorbereidt. Deze actie wordt ook via de communicatiekanalen van Radio2 en Toerisme Brugge ondersteund (radiocampagne, sociale media, websites). (Bron www.brugge.be)

    22-02-2017 om 20:41 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERLIJDENSBERICHT


    *************************

    22-02-2017 om 20:25 geschreven door tlissewegenartje  


    21-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN RESTAURANT DE VALCKENAERE


    Zie bijlage......!

    Bijlagen:
    folder achter feb 2017 de valckenaere.pdf (143.4 KB)   

    21-02-2017 om 23:15 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OUDE VISMIJN VAN ZEEBRUGGE GAAT TEGEN DE VLAKTE


    Op de oude vismijnsite in Zeebrugge zal er in de toekomst ook gewoond 
    kunnen worden. Meer lezen.......KLIK HIER!

    21-02-2017 om 23:11 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN DE LISBLOMME


    ****************

    21-02-2017 om 00:20 geschreven door tlissewegenartje  


    20-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 22 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 23 februari om 8u voor: Loy Hungezeune
    - Vrijdag 24 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Zondag 26 februari om 11u voor: Jan Steylins en echtgenote

    20-02-2017 om 23:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN BIJ ONZE BUREN


    vzw de Lekkerbekken organisseerden hun jaarlijks kindercarnaval...KLIK HIER!

    20-02-2017 om 23:39 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. LISSEWEGE EN ZWANKENDAMME STEUNEN MAITHILI

    lissewege  en  zwankendamme  steunen  maithili,
    (Lees het verhaal......KLIK HIER!)

    Beste mensen, laten we tonen dat hier ook mensen wonen met een goed hart. Laat ons hopen op een flink bedrag om 'Maithili en haar ouders te steunen, zonder steun moeten die mensen hun huis verkopen om de grote sommen te betalen. We hopen dit te vermijden, elke euro is welkom! Hier volgen de winkels waar je het geld in een kartonnen doos kunt deponeren: "voedingswaren  Pimpernel,  coiffure Guido,  bakkerij Hendrik, cafe den ouden toren, voedingswaren 't Primeurtje(Zwankendamme)". We hopen op een flinke uitslag en danken iedereen vanharte,

    Jeaninne Rabaey

    20-02-2017 om 12:23 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Nieuwsjes uit Zeebrugge.....KLIK HIER!

    20-02-2017 om 00:12 geschreven door tlissewegenartje  


    19-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPROEP VAN DJ ANTHONY


    Dag Rudi, tijdens de 7 jaar dat ik toen disque jockey (DJ ) was in discotheek'de Piste' langs de Zeebruggelaan heb ik meer dan 300 cassettes opgenomen voor klanten. Ik ben nu op zoek naar oude cassettes uit die tijd om te copieren op een USB stick met die muziek en mijn stem op van toen. Graag zou ik willen vragen of je mijn oproep op 'Tlissewegenartje' wil plaatsen  Mensen kunnen bericht sturen op mijn email adressen zijnde : tony.goedbloed@henkel.com of tony1234@live.be ,bedankt voor de medewerking!
    Tony of moet ik zeggen DJ Anthony......!

    19-02-2017 om 23:51 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET LISSEWEEGS HOF DER PRINSEN ORGANISEERDEN HUN EERSTE KINDERBAL MET VERKIEZING VAN JEUGDPRINS EN PRINCES


    Afgelopen zaterdag organiseerde het Lisseweegs 'Hof der Prinsen' hun eerste kinderbal 
    met verkiezing van jeugdprins en jeugdprinces. Meer lezen......KLIK HIER!

    19-02-2017 om 20:38 geschreven door tlissewegenartje  


    18-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DANY 1 WORDT PRINS CARNAVAL VAN LISSEWEGE 2017


    Dany 1 wordt Prins Carnaval van Lissewege 2017......meer lezen....KLIK HIER!

    18-02-2017 om 22:16 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLIKVANGER VAN DE WEEK


    Bovenstaand apparaat hangt aan een verkeerspaal tussen de Stationstraat en de
    Alfons Stynsstraat. Weet er soms iemand wat de bedoeling van dit ding is ?

    18-02-2017 om 21:01 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PARKEREN IN BRUGGE


    .

    18-02-2017 om 20:43 geschreven door tlissewegenartje  


    17-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SOCIALE KRUIDENIER DE KABA ONTVANGT 13.000 EURO DANKZIJ SOLIDARITEITSKLIK CARREFOUR


    Tijdens het persmoment van woensdag 15 februari om 10.45 uur ontving OCMW-voorzitter Dirk De fauw - namens de vereniging ’t Sas - een cheque ter waarde van 13.000 euro uit handen van de directie Carrefour B-Park en een delegatie van Carrefour Markets. Dit gebeurde n.a.v. het sociale project ‘Solidariteitsklik’ waarbij de Sociale Kruidenier de KABA, een onderdeel van ’t Sas, de 9e plaats behaalde in het klassement.
     
    Meer informatie kunt u vinden hieronder in het persbericht:

    SOCIALE KRUIDENIER DE KABA ONTVANGT 13.000 EURO
    DANKZIJ SOLIDARITEITSKLIK CARREFOUR

    De Hypermarkten ‘Carrefour’ en supermarkten ‘Market’ werken sinds jaren samen met lokale organisaties om hun onverkochte producten te kunnen verdelen onder de minstbedeelden. De vraag naar uitrusting, meubilair en huishoudelijke toestellen blijft echter groot. Om die reden organiseerden Carrefour en ‘Carrefour Foundation’ eind vorig jaar voor de tweede keer de Solidariteitsklik. “Deze actie heeft als doelstelling om de minstbedeelden te ondersteunen door lokale goede doelen te helpen om zich beter uit te rusten” verduidelijkt Griet Leynaert, coördinatrice van de Solidariteitsklik.

    Tussen 15 november tot 18 december 2016 riepen 79 Hypermarkten Carrefour en Markets, en evenveel goede doelen, de klanten en sympathisanten op om voor hun favoriete sociale project te stemmen op www.solidariteitsklik.be. Met in totaal meer dan 200.000 stemmen werd deze oproep veelvuldig beantwoord. Hierdoor kan de Carrefour Foundation 79 sociale projecten steunen, en hen een dotatie van 1.000 tot 20.000 euro toekennen.

    13.000 euro voor Sociale Kruidenier de KABA uit Brugge
    De Sociale Kruidenier de KABA, een onderdeel van de OCMW-vereniging ’t Sas, behaalde de 9e plaats in het klassement (Hypermarkten) en ontvangt zo een dotatie van 10.000 euro; dit dankzij de steun van de Hypermarkt Carrefour van Brugge B-Park.
    De bijkomende steun vanuit de Hypermarkt Carrefour Sint-Kruis en de Carrefour Markets van SintAndries en Scheepsdale, goed voor telkens 1.000 euro, levert de vereniging in totaal een bedrag van 13.000 euro op.

    OCMW-voorzitter Dirk De fauw: “Bij de sociale kruidenier vinden mensen een kwalitatief aanbod van voeding- en huishoudproducten tegen betaalbare prijzen. Intussen bereikt De KABA jaarlijks meer dan 500 Brugse gezinnen die het financieel moeilijk hebben. Toch moeten we vaststellen dat een groot aantal mensen in armoede op vandaag nog niet worden bereikt, en dat willen we veranderen. Dankzij de geldprijs kan De KABA een mobiele marktwagen uitrusten om die belangrijke doelstelling te verwezenlijken. Door middel van de marktwagen zal De Kaba zich kunnen verplaatsen, daar waar het nodig is. Bijvoorbeeld bij hulpbehoevende mensen die minder mobiel zijn, of die in een regio wonen die minder goed bereikbaar is met het openbaar vervoer”.

    Griet Leynaert: “Naast de grote winnaars krijgt elk project dat gesteund wordt door de winkels een dotatie van Carrefour Foundation. De projecten van de 2e tot de 10e plaats krijgen elk 10.000 euro.
    Alle andere deelnemende projecten krijgen 1.000 euro. In totaal heeft de Carrefour Foundation 279.000 euro geschonken aan 79 verenigingsprojecten over heel België”. 

    Partners sinds lange tijd
    Carrefour Belgium ondersteunt de Voedselbanken al geruime tijd, net zoals de verenigingen waarmee het een contract en een duurzame samenwerking heeft. Daarnaast doet Carrefour een beroep op haar logistieke partners. Al 15 jaar schenken ook zij voedingsmiddelen aan de
    Voedselbanken en andere goede doelen (beschadigde verpakkingen, maar nog perfect eetbare producten).

    Over de 'Carrefour Foundation'
    De 'Carrefour Foundation' werd opgericht in 2000 en wilt op internationaal niveau uitsluiting tegengaan. Het deskundige team organiseert interventies op twee vlakken: solidaire voedselverdeling en dringende humanitaire hulp. De 'Carrefour Foundation' organiseert ondersteuningsprogramma's met distributeurs in landen waar Carrefour of de leveranciers van de Carrefour Groep gevestigd zijn. Met een jaarlijks budget van 7,7 miljoen euro steunde de Fondation in 2015 maar liefst 70 projecten in 15 landen.

    17-02-2017 om 23:05 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHOLEN OP BEZOEK BIJ JUDOSCHOOL SEN NO SEN


    Deze namiddag kreeg judoschool 'Sen No Sen' het bezoek van het buitengewoon onderwijs 'De Schuit' van Blankenberge op bezoek. Judoka's Etienne en Greta lieten de leerlingen proeven van deze sport die bij allen in de smaak viel. Ze leerden er in een korte tijd hoe je tegelijkertijd jezelf kan beheersen als jezelf te ontplooien. Gisteren kregen Etienne en Greta leerlingen van het Stedelijk Onderwijs Brugge afdeling Dudzele op bezoek.

    17-02-2017 om 20:25 geschreven door tlissewegenartje  


    15-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN 'T GROENHUYS


    Trekking van de Valentijnactie in 't Groenhuys

    Een onschuldige kinderhand heeft gisterenavond 14 februari de trekking van onze jaarlijkse valentijnactie gedaan.
    Winnaar is 'Taiko Vanaudenaerde' uit Lissewege. Hij wint een romantisch ontbijt voor 2 personen in 'Koffiehuis Eliana' te Oedelem.

    15-02-2017 om 23:00 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIE WIL MAITHILI HELPEN


    'Maithili' is een lief 11jarig meisje, getroffen door een kwaadaardige moeilijk te behandelen tumor in haar hoofd. Ze is reeds van verleden zomer in behandeling in het buitenland daar men 'Maithili' in België niet kan helpen.
    Dokters in Keulen en Londen werken momenteel samen om het meisje te redden en dit hopelijk tot een goed einde te brengen.
    Doordat de behandeling in het buitenland uitgevoerd wordt moet alles uit eigen zak betaald worden en de familie van niets genieten, ook het ziekenfonds komt er niet tussen. Het gaat hier voorlopig tussen de 50.000  en 70.000 Euro!
    Momenteel staan er benefieten op stapel en mischien kunnen wij Lissewegenaars ook ons steentje bijdragen om deze mensen en Maithili te helpen. Er zal gevraagd worden aan de plaatselijke winkeliers om een inzameldoosje te plaatsen waar men een financieel steuntje kan deponeren. 
    Ook kun je een financiele bijdrage doen voor de verdere behandelingen van Maithili Vanhille door geld over te schrijven op het speciale ziekenhuisrekeningnummer BE60 979 5421 49270
    Papa Sam Vanhille, mama Stefanie Rotsaert en Maithili zullen jullie eeuwig dankbaar zijn!


    Voor een groter formaat.......KLIK HIER!

    15-02-2017 om 22:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERLIJDENSBERICHT


    ***********************

    15-02-2017 om 21:38 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEM VOOR ILIAS


    Ilias kan een gesigneerd shirt van cercle winnen maar daarvoor heeft hij jullie stem nodig! 

    1. Druk op deze link........KLIK!
    2. Aanvaard de cookies 
    3. Druk op het hartje!
    (Je kan elke dag opnieuw stemmen tem 21/2)

    15-02-2017 om 17:25 geschreven door tlissewegenartje  


    14-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VALENTIJN...................!


    ***************************

    14-02-2017 om 00:28 geschreven door tlissewegenartje  


    13-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 15 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 16 februari om 8u voor: Omer en Bertha Vanaudenaerde
    - Vrijdag 17 februari om 8u voor een genezing
    - Zondag 19 februari om 11u voor Gabriël Decorte en Simonne Witgeers

    13-02-2017 om 23:28 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRAAG TIJDIG UW KIDS-ID AAN


    Het is nog eventjes wachten vooraleer de Krokusvakantie begint. Wie van plan is om op reis te gaan met kinderen jonger dan twaalf, vraagt best wel op tijd een kids-ID aan (of checkt als een oude kids-ID nog niet vervallen is). 
    Kids-ID aanvragen.........KLIK HIER!

    13-02-2017 om 13:12 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOM BLOED GEVEN


    Doe de donorzelftest op www.rodekruis.be/donorzelftest 
    en maak zo geen nodeloze verplaatsing.
    Breng zeker je identiteitskaart mee!

    13-02-2017 om 00:18 geschreven door tlissewegenartje  


    12-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    Nieuwsjes uit Zeebrugge...................KLIK HIER!

    12-02-2017 om 23:18 geschreven door tlissewegenartje  


    11-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN FEMMA AVONDWERKING


    Haken van Mochila tas in tapestry

     Door een bijzondere haaktechniek creëer  je een tas die aan de binnenkant even mooi is als aan de buitenkant. Door het meevoeren van alle draden krijg je een vrij stevig eindresultaat. Dit is een haaktechniek die overal ter wereld gebruikt werd en nu herontdekt werd.

    Deze tas wordt gehaakt in 3 lessen.
    Iedereen maakt hetzelfde model maar het patroon kan wel verschillen (zebrastrepen, luipaardvlekken of symmetrisch patroon).
    De 1e les wordt het koordje gemaakt en de bodem gestart.
    De 2e les haken we de zijkant en starten met het patroon.
    De 3e les werken we af.

    Wanneer: woensdagavond 1 maart – 8 maart & 26 april 2017 telkens om 19.30 uur.
    Waar: Jacob Reyvaertheem, W. Romboudtstraat 17 te Lissewege.
    Mee te brengen: drie bij elkaar passende kleuren haakkatoen ‘Cantania’/3 bollen van elke kleur – een haaknaald 2,5 of 2 en een schoenendoos.
    Prijs voor de 3 avonden: femma leden € 18,00 
    niet leden € 24,00 niet leden zijn niet verzekerd

    Inschrijven voor 26 februari 2017 bij:
    Van Torre Andrea ' 050/54.60.66
    Of via mail gevaertvandepitte@hotmail.com

    11-02-2017 om 13:04 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW IN D'OUDE STOASIE TE ZEEBRUGGE


    Nieuw in d'Oude Stoasie !!!!!!!!

    Vanaf maandag 20 februari van 14 u. tot 17 u. spelen we maandelijks 
    bingo met mooie prijzen.

    Inschrijven tot een week op voorhand in d'Oude Stoasie of op nr 050/ 55 01 31

    11-02-2017 om 12:25 geschreven door tlissewegenartje  


    10-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLEDIJBEURS IN DIENSTENCENTRUM D'OUDE STOASIE TE ZEEBRUGGE


    ********************

    10-02-2017 om 17:04 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERDENKING VAN DE RAMP MET DE HERALD OF FREE ENTERPRISE


    Op 6 maart 2017 is het 30 jaar geleden dat Zeebrugge de ramp met de Herald of Free Enterprise beleefde. Dit zal op 5 en 6 maart herdacht worden. hieronder kan je het programma vinden.
    Hierbij breng ik u op de hoogte van de stand van zaken m.b.t. de herdenking van de ramp met de Herald of Free Enterprise.
    Er zijn alvast twee initiatieven in Brugge.
    - Zondag 5 maart 2017 om 10 uur : herdenking met oecumenische dienst in de Sint-Donaaskerk in Zeebrugge; bloemenhulde aan de rozentuin en samenkomst en koffie in het gemeenschapshuis Zeebrugge.
    Organisatie: Feestcomité Zeebrugge; contactpersoon Michel Monbaliu, voorzitter (monbaliu@skynet.be).
    - Maandag 6 maart 2017: in voormiddag officiële herdenking met bloemenhulde op zee op de plek van de ramp (exclusief voor eventuele overlevenden, nabestaanden van slachtoffers en hulpverleners van het eerste uur op zee; het aantal plaatsen is zeer beperkt); bloemenhulde aan de rozentuin in aanwezigheid van prominenten, betrokkenen en geïnteresseerden; receptie in gemeenschapshuis Zeebrugge; in namiddag academische zitting met diverse sprekers over reddingsoperaties op zee in marinebasis Zeebrugge. 

    Bron Jean-Marie De Plancke

    10-02-2017 om 00:40 geschreven door tlissewegenartje  


    08-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REACTIE OP HET BELOOFDE HOLLANDS COMPLEX

    N-VA geeft doodsteek aan broodnodige Hollands Complex in Zwankendamme

    Vandaag werd bevestigd wat iedereen al lang vreesde: de Vlaamse Regering geeft de doodsteek aan het Hollands complex in Zwankendamme.   Dat we dit moeten vernemen via een "goed nieuws" communicatie van de N-VA tart alle verbeelding. Hun cynisme kent geen grenzen. Het beloofde Hollands Complex biedt een volwaardige oplossing voor de haven,  Zwankendamme en de transportzone. In plaats daarvan krijgen we verkeerslichten, een bijzonder slecht alternatief dat ruikt naar definitief afstel. Verandering voor achteruitgang, heet dat.

    Verkeerslichten op deze plaats zijn geen duurzame oplossing voor de verkeersveiligheid, laat staan voor de verkeersdoorstroming. Er werden miljoenen geïnvesteerd om alle verkeerslichten op de expresweg naar Zeebrugge weg te nemen en de kruispunten ongelijkgronds te maken. Nu plaatst de NV-A minister nog verkeerslichten bij.

    Het dossier van het Hollands complex ligt al klaar is sinds 2012, zo lees ik in het N-VA communiqué, maar wordt telkens uitgesteld om budgettaire redenen. Een kwestie van prioriteiten dus. Wel bij deze een oproep aan N-VA en hun minister van openbare werken: maak prioriteit van de haven van Zeebrugge en de verkeersveiligheid van de omwonenden. Realiseer het Hollands Complex zoals beloofd. Voor de vele investeringen in Antwerpen is er anders wél budget genoeg.

    Met vriendelijke groeten,
    Mathijs Goderis

    08-02-2017 om 12:08 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE KINDERCARNAVALBAL TE LISSEWEGE


    Het hof der prinsen lissewege richt in samenwerking met orde van de pret een eerste kindercarnavalbal te lissewege in met  verkiezing jeugdprins en prinses ( leeftijd tussen 8 en 12 jaar)
    Inkom gratis en deelname aan de verkiezing ook er word animatie voorzien van de clowns Tita & Tata.

    08-02-2017 om 00:02 geschreven door tlissewegenartje  


    07-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CARNAVALNIEUWS 2017


    Voor de liefhebbers van carnaval, bekijk het programma van Heist....KLIK HIER!

    07-02-2017 om 20:33 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PERSBERICHT: HET HOLLANDS COMPLEX TE ZWANKENDAMME

    Persbericht: het Hollands Complex te Zwankendamme

    Brugge 7/02/2017 – Het is algemeen bekend dat het kruispunt van de N31 met Wulfsberge, de meest gebruikte ontsluitingsweg voor het dorp Zwankendamme, een zeer gevaarlijk punt is. Hier hebben zich inderdaad gedurende de laatste jaren meerdere zware ongevallen voorgedaan, sommige jammer genoeg met dodelijke afloop. Toen jaren geleden de plannen werden voorgesteld voor de bouw van het nieuwe vormingsstation te Zwankendamme, werden ook de plannen voor het Hollands Complex ontvouwd.
    Dit complex van op- en afritten moet zorgen voor een veilige ontsluiting van Zwankendamme en de transportzone.
    Nu de werken aan het kruispunt van de N31 met de Bevrijdingslaan al redelijk gevorderd zijn, rijst de vraag hoe het gesteld is met de plannen voor het Hollands Complex te Zwankendamme. Raadslid Sabine Helleputte heeft daarom haar licht opgestoken bij het kabinet van Minister Weyts omtrent de status van dit dossier en kan het volgende melden:
    - 1. Alle nodige onteigeningen, op twee na, zijn gebeurd. Wat betreft de twee resterende onteigeningen zijn met de betrokken partijen reeds afspraken gemaakt zodat dit geen hinder vormt voor het vervolg van dit dossier.
    - 2. Het eigenlijke bouwaanvraagdossier was in 2012 kaar om te worden ingediend en een ontwerpversie van een uitvoeringsbestek was ook klaar. Deze beide dossiers vereisen echter een grondige actualisatie.
    - 3. De bouwkost die geraamd is op 15 miljoen euro kan gezien het huidig budgettair kader nog niet worden ingepland. Het kabinet is overtuigd van de wenselijkheid van dit project maar om budgettaire redenen moeten soms moeilijke keuzes worden gemaakt.
    - 4. Om op korte termijn te zorgen voor een veilige ontsluiting is beslist om op de N31 verkeerslichten te plaatsen ter hoogte van Zwankendamme. Dit zal nog geburen in 2017!

    Sabine Helleputte: “Hoewel het Hollands Complex nog steeds de na te streven oplossing is, kunnen we alleen maar positief reageren dat op korte termijn een tijdelijke en veilige oplossing zal komen voor dit gevaarlijk kruispunt. Zelf zal ik zeker contacten houden met het kabinet van Minister Weyts om ervoor te zorgen dat de nodige aanpassingen zo snel mogelijk worden doorgevoerd.”

    Sabine Helleputte
    Gemeenteraadslid N-VA Brugge


    Dit maakte men ons wijs, enkele jaren geleden van de ontsluiting te Zwankendamme!

    07-02-2017 om 12:47 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA ORGANISEERT EEN KAARTAVOND


    *****************************

    07-02-2017 om 12:40 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 8 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 9 februari om 8u voor: Jacob Reyvaert en echtgenote
    - Vrijdag 10 februari om 8u voor: Loy Hungezeune
    - Zondag 12 februari om 11u voor: Eugéne Dubois

    07-02-2017 om 00:33 geschreven door tlissewegenartje  


    06-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RITA VANDEPITTE STELT TENTOON


    **********************

    06-02-2017 om 19:58 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. EVENEMENTEN IN ZEEBRUGGE EN LISSEWEGE


    Het College van Burgemeester en Schepenen besliste om in het zomerseizoen 2017 volgende evenementen opnieuw te laten plaatsvinden: Filmophetstrand in Zeebrugge, het Lichtfeest in Lissewege, MAFestival Lissewege en Vélo Baroque. Als tussenkomst in de organisatie van deze evenementen, is budget voorzien op begroting 2017 van Toerisme Brugge.
    Ik vind het belangrijk dat ook onze deelgemeenten aan bod komen en dat er dus een goede geografische spreiding is van de evenementen op Brugs grondgebied. Brugge strekt zich immers uit van de binnenstad tot aan de zee. Die evenementen zorgen er elk jaar voor dat er veel volk op de been is in Lissewege en Zeebrugge. Een aantal van deze activiteiten is zelfs gratis, dus zeer laagdrempelig. Iedereen is welkom om te komen genieten! 
    MAfestival Lissewege, 6 augustus 2017
    Lissewege ademt Oude Muziek. Het MAfestival Brugge maakt op 6 augustus opnieuw een muzikale uitstap richting het witte dorp. Er worden drie sfeervolle concerten georganiseerd in de schuur van Ter Doest en de kerk van Lissewege. De concerten in Lissewege kaderen in het thema La Divina Commedia dat centraal staat tijdens het hele festival. Tussendoor kan men in het dorp aanschuiven voor een gezellige lunch.

    Drie concerten:
    11.30 uur schuur: Jazz met het Rembrandt Frerichs Trio en gasten
    14.30 uur kerk: European Union Baroque Orchestra
    17.00 uur kerk: Zefiro Torna, Vokalconsort Berlin & Ghalia Benali

    Info: t 050 33 22 83 | info@MAfestival.be | www.MAfestival.be

    Vélo Baroque, 13 augustus 2017
    Op 13 augustus 2017 trekt het MAfestival er met Vélo Baroque opnieuw op uit. Het fel gesmaakte evenement combineert Oude Muziek met een fietstocht. Zeven concerten op bekende en minder bekende locaties markeren een lus van 30 km in het Brugse Ommeland. De concerten worden driemaal herhaald, zodat iedereen de route op zijn eigen tempo kan afleggen. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan het nieuwe parcours met start aan het Concertgebouw in Brugge vanaf 10 uur. Deze muzikale fietstocht wordt al voor de vijfde keer georganiseerd.

    Info: t 050 33 22 83 | info@MAfestival.be | www.MAfestival.be

    Filmophetstrand, elke donderdag in juli en augustus 2017
    Filmophetstrand is het gratis openluchtbioscoop op het grootste strand van de kust. Iedereen op het strand krijgt de kans om een gratis filmvertoning op groot scherm mee te maken.
    Er worden telkens drie films getoond:
    14.30 uur: kinderfilm
    16.30 uur: jeugdfilm
    20.00 uur: hoofdfilm

    Info: t 050 44 20 02 | info@bruggeplus.be | www.bruggeplus.be

    Lichtfeest Lissewege, 18 en 19 augustus 2017
    Wanneer de duisternis valt, maakt de verlichting plaats voor sfeervol kaarslicht en intieme lichtinstallaties. Artiesten van diverse pluimage zorgen vanaf 21.00 uur voor een extra poëtisch tintje en brengen het middeleeuwse karakter van Lissewege tot leven.
    Info: t 050 44 20 02 | info@bruggeplus.be | www.bruggeplus.be

    06-02-2017 om 12:46 geschreven door tlissewegenartje  


    05-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KORT NIEUWS


    Deze achtergelaten of gestolen fiets staat langs de Ter Doeststraat


    Op het graspleintje langs de Alfons Stynsstraat heeft men last van hondenpoep!


    Achter de kerkhofmuur liggen er nog steeds 2 kerstbomen

    "Foto Alain Donvez"

    Afgelopen vrijdag werd 'Elke Pieters' verkozen tot Princes carnaval 2017 van 
    Zeebrugge. Geen reportage door het niet uitnodigen van 'De orde van de Zeesluffer'

    05-02-2017 om 23:47 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWJAARSRECEPTIE BIJ HET RODE KRUIS DUDZELE - ZEEBRUGGE - DAMME


    Op de druk bijgewoonde nieuwjaarsreceptie van 5 februari gaf voorzitter Pascal Blommaert in zijn welkomstwoord een overzicht van de jaarwerking, alsook een visie voor de toekomst.
    - De hulpdienst werd ingezet voor 20 manifestaties en sportaktiviteiten
    - De cursus EHBO en rode kruis helper was opnieuw succesvol
    - 9 curcisten behaalden hun brevet:

    De cursisten samen met het bestuur

    Huughe Carine (Zeebrugge), Bekaert Danny (Zwankendamme), Daly Luc (Zwankendamme), Van Heyste Didier (Brugge), Boot Gabriel(Zeebrugge), Huys Nadia (Knokke), De Duytsche Marie- Rose (Zeebrugge), Devriese Thierry (Sint-Andries), Landtschoot Maria (Sint-Andries)
    - Hulde werd gebracht aan veel plaatselijke verdienstelijke bloedgevers uit Dudzele, Lissewege, Zeebrugge, Damme, Moerkerke en Sijsele. Zij kregen allen hun diploma.



    Ook werden Pieters Annie en Dirk Pieters door de voorzitter gehuldigd:



    De receptie werd verzorgd met een drankje, versnaperingen, broodjes en zelfgemaakte hapjes.
    Verdere inlichtingen over de diensten: Pascal Blommaert, voorzitter tel. 050/59.82.20 - pascal.blommaert@skynet.be
    Annie Pieters, verantwoordelijke communicatie en werving tel. 050/33.94.21 - annie.pieters.rodekruis@telenet.be

    Enkele sfeerbeelden.................KLIK HIER!

    05-02-2017 om 23:17 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VORMELINGEN VIEREN LICHTMIS


    Zondag 5 februari kwamen de vormelingen en hun tochtgenoten weer samen om eens te bekijken en te beluisteren wat er allemaal reilt en zeilt in een parochie. Daarna sloten ze aan bij een stemmige lichtmisviering waar ook alle onlangs gedoopte kindjes en hun ouders op uitgenodigd waren. De lichtmisviering werd - hoe kan het ook anders - afgeloten met pannenkoeken!
    Enkele sfeerbeelden door Kristien.......KLIK HIER!

    05-02-2017 om 22:19 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERVONKEN TE ZWANKENDAMME


    Afgelopen zaterdag trok 'Brugge Plus' met 'Uitwijken' naar Zwankendamme met een openluchtvoorstelling 'Wintervonken'.
    Het Franse gezelschap 'Entre Terre Et Ciel' bracht de straattheatervoorstelling 'Ballade De Nuit'. Het hoofdingrediënt van deze voorstelling was vuur waarrond een dans onstond. Live vioolmuziek liet de dans groeien. Deze geslaagde avond was er eentje met vonken en spetteren, smeulen en knetteren.

    Enkele sfeerbeelden..............KLIK HIER! 

    05-02-2017 om 21:37 geschreven door tlissewegenartje  


    03-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIER VALENTIJN IN DEN ARTIST


    ********************

    03-02-2017 om 21:53 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN 'T GROENHUYS



    ******************

    03-02-2017 om 12:14 geschreven door tlissewegenartje  


    02-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VOOR ONZE VORMELINGEN


    Beste vormelingen en tochtgenoten,

    Nu zondag komen weer samen ter voorbereiding van het H. Vormsel. We gaan onze parochie eens ontdekken en kennismaken met enkele mensen en organisaties die actief zijn in onze parochiegemeenschap. Aansluitend is er dan om 11u de lichtmisviering. Dat is een stemmige viering waar ook alle kinderen die het afgelopen jaar gedoopt zijn op uitgenodigd worden. 
    We verwachten jullie om 9:00u in het Reyvaertheem aan de kerk.........Tot zondag!

    02-02-2017 om 22:43 geschreven door tlissewegenartje  


    01-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INGESTUURD BERICHT

    Ongure personen
    Afgelopen nacht en vanmorgen zijn er in de Alfons Stynsstraat en de omgeving er rond 3 ongure personen gespot. hou een oogje in t'zeil en verwittig eventueel de politie als je iets verdacht opmerkt. Het betreft personen die in trainingsbroek en donkere jas rondlopen!

    01-02-2017 om 23:23 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE MAANDELIJKSE ACTIVITEITEN KALENDER


    De activiteiten voor februari 2017.............KLIK HIER!

    01-02-2017 om 12:41 geschreven door tlissewegenartje  



    Foto

    Foto

    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand of uw foto's naar mij te verzenden.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs