
Zondag was het zover, het jaarlijks schoolfeest in de Lisblomme ging weer door!
Met veel enthousiasme hadden ze er aan gewerkt. Een fotozoektocht in mekaar steken, het vrij podium voorbereiden, een mooie wandeling uitstippelen, knutselwerkjes maken, de school versieren, ... ze leefden de afgelopen dagen en weken naar het schoolfeest toe!
Jammer genoeg zouden de weergoden hen niet goed gezind zijn, maar niet getreurd, ze hadden een regenprogramma. In de turnzaal hadden ze alles voorzien om het voor de bezoekers zo warm en aangenaam mogelijk te maken.
Muziek, tafels, stoelen, het 'VRIJ PODIUM', de bar en ook lekkere frietjes & braadworst dichtbij de zaal.
De spelletjes gingen door onder het afdak nabij de kleuterklassen en de ruilboetiek was opnieuw in de eetzaal.
Hun 'spetterende' feestwandeling met fotozoektocht konden ze natuurlijk niet zomaar wijzigen maar werd zonder al te veel regen uitgewandeld.
De eerste prijs van de fotozoektocht was weggelegd voor 'Isabel Lammens'
Enkele sfeerbeelden van het geslaagd schoolfeest..... KLIK HIER!
25-04-2016 om 00:12 geschreven door tlissewegenartje 
|