Foto

Deel op Facebook

Foto
Inhoud blog
  • BLOGGEN.BE IS BINNENKORT NIET MEER BEREIKBAAR
  • SAMANA LISSEWEGE - ZWANKENDAMME ORGANISEERDE EEN BINGO NAMIDDAG
  • MEE MET DE 'ORDE VAN DE PRET' NAAR DE CARNAVALSTOET TE VELDEGEM
  • UITSLAG MAANDELIJKSE VOGELPIK 'HOF DER PRINSEN-LISSEWEGE'
  • WINNAARS BEKEND VAN ' THE HEN HOUSE TROPHY' MET CARNAVAL IN 'DE KIP'
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    heiligerita
    www.bloggen.be/heilige
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    EXTERNE LINKS

    Foto

    Klik hieronder

    Foto
    Instagram
    Foto
    Zoeken in blog

    WELKOM BIJ TLISSEWEGENARTJE

    header
    13-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIJDELIJK LAAG WATERPEIL IN HET LISSEWEEGS VAARTJE


    De laatste dagen zagen we dat het waterpeil in het Lisseweegs vaartje gestadig zakte. Tlissewegenartje heeft daarbij gemeenteraadslid Goderis gekontakteerd of er daar iemand op de hoogte was in Brugge, daar dit met zo'n lage waterstand en warmer weer, het algauw zou beginnen stinken!

    Mathijs Goderis:
    Ik heb gisteren navraag gedaan bij stad Brugge in verband met het lage waterpeil in het lisseweegse vaartje. Mijn melding werd doorgestuurd naar de "Blankenbergse polder" die instaan voor ondermeer het waterpeil. Van hen kreeg ik zonet bericht dat het waterpeil laag wordt gehouden vanwege dringende oeverherstellingswerken die vandaag en morgen uitgevoerd worden. De werken moeten plaatsvinden omdat er een kabel van Eandis bloot is komen te liggen ergens langs het vaartje in Brugge. Morgen zouden de werken afgerond moeten zijn en kan het waterpeil terug op het normale niveau gebracht worden.

    13-04-2016 om 20:50 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PARKING LANGS DE POL DHONDTSTRAAT WORDT HERSTELD


    Op vraag van 'Tlissewegenartje' aan het Stadsbestuur om de parking langs
    de Pol Dhondtstraat eens van nader te bekijken, was het hoognodig deze
    slijkerige bedoening aan te pakken. Zelfs bij lichte regenval werden de 
    parkeerplaatsen herschapen in een moerasachtige veld en was dit niet
    erg aangenaam om in- en uit te stappen van de wagen!


    Dit ziet er al stukken beter uit, hopelijk zal dit laagje voldoende zijn!

    13-04-2016 om 13:03 geschreven door tlissewegenartje  


    12-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEWEGWIJZERING FIETSPAD ZWANKENDAMME - LISSEWEGE


    BEWEGWIJZERING FIETSPAD ZWANKENDAMME - LISSEWEGE

    Op maandag 11 april '16 keurde het college van Burgemeester en schepenen het aanbrengen van bewegwijzering langs het nieuwe fietspad tussen Lissewege en Zwankendamme goed. Deze beslissing kwam er op  vraag van gemeenteraadslid  Mathijs Goderis en kreeg de steun van schepen Annick Lambrecht van mobiliteit en schepen Philip Pierins van openbare werken.

    Het nieuwe fietspad tussen Lissewege en Zwankendamme werd in 2014 gerealiseerd met middelen van Stad Brugge en het Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO). Het is een veilig alternatief voor het drukke en smalle Lisseweegs vaartje. Maar tot op vandaag was er nog nergens bewegwijzering voorzien. Dat is vooral belangrijk richting Zwankendamme. Het fietspad ligt namelijk een beetje weggestopt, op het einde van de parking langs de Pol D'Hondtstraat. Voor toeristen is dit onvindbaar zonder aanduiding. Nu wordt deze op mijn vraag voorzien.

    De borden met aanduiding 'Zwankendamme' worden geplaatst ter hoogte van het kruispunt van het Lisseweegs Vaartje met de Stationsstraat en ter hoogte van het kruispunt van de Stationsstraat met de Pol Dhondtstraat. De borden met aanduiding 'Lissewege' worden geplaatst ter hoogte van de aantakking van het fietspad op Wulfsberge en op Lisseweegs Vaartje. De wegendienst van stad Brugge zal de borden in de loop van de volgende maand plaatsen.

    Schepen van mobiliteit Annick Lambrecht was zeer duidelijk: "We doen er alles aan om van Brugge een echte fietsstad te maken. Dat geldt evengoed voor Lissewege en Zwankendamme als in de binnenstad. Het is dan ook maar normaal dat we ook hier blijven investeren in de nodige infrastructuur."

    12-04-2016 om 12:22 geschreven door tlissewegenartje  


    11-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHOOLFEEST IN TER POORTEN


    *********************

    11-04-2016 om 22:06 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 13 april om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Donderdag 14 april om 8u voor: Loy Hungezeune
    - Zondag 17 april om 11u voor: Jan Constancie en echtgenote

    11-04-2016 om 21:37 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHOOLFEEST IN DE LISBLOMME


    *************************

    11-04-2016 om 21:14 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTIN


    ********************

    11-04-2016 om 00:50 geschreven door tlissewegenartje  


    09-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN GALLERIJ FOTOON


    Nieuws van gallerij Fotoon........KLIK HIER!

    09-04-2016 om 20:35 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW MYSTERIE TE LISSEWEGE



    Een nieuw mysterie treft Lissewege! De luiken aan de Oude pastorie zijn verdwenen. Ik werd hierop attent gemaakt door Ronny Ballegeer, een voormalige inwoner die Lissewege nog steeds een warm hart toe draagt. Deze vensterluiken zouden reeds in juli 2015 verwijderd zijn voor onderhoud en zijn tot op heden nog niet terug.

    De zogenaamde "Oude Pastorie" met ommuurde tuin is een zeer mooi pand dat opgenomen is in de Inventaris van het Bouwkundig Erfgoed. Het oudste gedeelte van dit gebouw, aan de tuinzijde, stamt zelfs uit het tweede kwart van de 17de eeuw. Het hoofdvolume aan de straatzijde dateert van begin 19de eeuw en ook het behouden schrijnwerk is van deze periode. Dit om maar aan te tonen dat het om een zeer waardevol gebouw gaat. Eén van dé plaatjes van het pittoreske Lissewege. Het deed zelfs dienst in de populaire televisiereeks "Wittekerke". Het is dan ook jammer dat een dergelijk gebouw niet kan schitteren in haar volle pracht. Zonder de typische vensterluiken geeft het gebouw een kale, naakte indruk. (zie foto's)

    Ik heb dan ook een schriftelijke vraag ingediend bij de gemeenteraad om te vragen waar de vensterluiken gebleven zijn en hoe het komt dat het onderhoud zo lang duurt. Ik heb de bevoegde schepen gevraagd om de luiken zo snel mogelijk terug te plaatsen, voor het toeristisch seizoen van start gaat. Zo kan dit gebouw en heel Lissewege terug in hun volle glorie schitteren!

    Heeft u nog vragen over dit of over andere zaken? Neem gerust contact op!

    Mathijs Goderis
    Fractieleider voor sp.a in de Brugse Gemeenteraad

    09-04-2016 om 18:39 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS UIT ZEEBRUGGE


    De laatste nieuwsjes uit Zeebrugge.......KLIK HIER!

    09-04-2016 om 17:24 geschreven door tlissewegenartje  


    08-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN DE A11 VERBINDT

    Voor een grotere foto...............KLIK HIER!

    Afbraak oude brug N371 over N31 in Brugge 

    Tijdens het weekend van 15 april wordt de oude brug van de N371 Blankenbergse Steenweg over de N31 in Brugge afgebroken. Door deze afbraakwerken moet het verkeer op de N31 een omleiding volgen via de op- en afritten van de N31 en dit van vrijdagavond 15 april tot en met maandagochtend 18 april.  
    De oude brug over de N31 wordt afgebroken omdat de nieuwe brug van de N371 Blankenbergse Steenweg op 7 april in gebruik werd genomen. De nieuwe brug hoort bij het vernieuwde op- en afrittencomplex Blauwe Toren dat kadert in de aanleg van de A11. (Bron: A11 verbindt)

    08-04-2016 om 12:23 geschreven door tlissewegenartje  


    07-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPENDEURDAGEN BIJ OLV TER DUINEN CAMPUS ZEEBRUGGE



    Deelname aan actieve workshops!

    07-04-2016 om 21:34 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERLIJDENSBERICHT


    ************************

    07-04-2016 om 21:10 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TENNISCLUB LISSEWEGE ORGANISEERT TENNISLES/-TRAINING VOOR DE JEUGD


    TENNISLES/-TRAINING
     voor de jeugd

    Na de paasvakantie worden de wekelijkse lessen/training voor de jeugd (lid zijn in
    2016) verder gezet..
    Deze lopen van 18 april tot 27 juni op maandag- of vrijdagavond.
    Deze lessen/training gaat door op de terreinen van TC Lissewege o.l.v.
    Anneleen, Sofie of Jan.
    Deelname in de kosten voor de ganse periode (10 lessen x €4,00)) bedraagt
    € 40,00/persoon bij voldoende deelnemers (min 3 per les).
    !!Nieuwe jeugdleden krijgen 5 lessen gratis!!
    Belangstellenden dienen in te schrijven vóór 15 april op het secretariaat,
     Canadezenstraat 11.
     tel. 050/54 62 06
     tclissewege@gmail.com

    07-04-2016 om 20:44 geschreven door tlissewegenartje  


    06-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN DE LOCALE POLITIE BLANKENBERGE-ZUIENKERKE


    NIEUWE BRUG OVER N31/EXPRESSWEG WORDT IN GEBRUIK GENOMEN!!

    De aannemer heeft laten weten dat alles volgens planning verloopt en dat de nieuwe brug over de N31/Expressweg morgen, donderdag 07 april 2016, in gebruik wordt genomen.
    De verkeerswijziging wordt om 14.00 uur gestart, dat kan tot wat verkeershinder leiden maar medewerkers van de politiezone Blankenberge/Zuienkerke zullen bijstand leveren.

    06-04-2016 om 16:26 geschreven door tlissewegenartje  


    05-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FEESTCOMITEE ZEEBRUGGE ORGANISEERT EEN OPTREDEN VAN HET BRUGS MANNENKOOR


     Feestcomité Zeebrugge organiseert:

    Zaterdag 16 April om 19 uur
    Gemeenschapshuis Marktplein Zeebrugge
    Optreden:
    “BRUGS MANNENKOOR”

    Inkom : 5€ (Met inbegrip 1 consumptie (max waarde 2 €) tijdens pauze)
    Deel opbrengst gaat naar de ”Not Forgotten Association”
    Kaarten verkrijgbaar aan balie in Gemeenschapshuis of bij Michel Monbaliu

    Contact : Voorzitter Michel Monbaliu – Heiststraat 197- 8380 Zeebrugge
    E-mail : monbaliu@skynet.be – 050/54.77.99 – GSM 0474/32.66.24
    Bankrekening Feestcomité Zeebrugge BE20 7755 5895 6356 BIC code GKCCBEBB

    05-04-2016 om 21:12 geschreven door tlissewegenartje  


    04-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE SLOEBERS VAN KSA-LISSEWEGE ZIJN VERTROKKEN OP KAMP


    Deze morgen(4/4) stonden de dolenthousiaste sloebertjes van KSA Lissewege al vroeg klaar om met de trein op kabouterkamp te gaan naar Ieper waar ze zouden kamperen in 't Wikhof. Ze zouden deze avond alvast een vermoeiende maar superleuke dag achter de rug hebben en liggen momenteel in dromenland. (foto Angelique Crevits)

    04-04-2016 om 23:50 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE ZEEWEEGSE TRAPPERS NAMEN DEEL AAN DE EERSTE EDITIE VAN BRUGGE CLASSIC

    Voor een grotere foto......KLIK HIER!

    Wielerclub WTC De Zeeweegse Trappers namen deel aan de 1e editie van Brugge Classic en ging niet onopgemerkt voorbij. Mooie publiciteit voor deze Lisseweegse wielerclub in de Krant van West-Vlaanderen.

    04-04-2016 om 23:21 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSA LISSEWEGE ORGANISEERT EEN QUIZ


    **********************

    04-04-2016 om 23:04 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN


    - Woensdag 6 april om 8u voor: Barremaecker Angéle, Julien Declerck, overleden ouders en Maurice
    - Donderdag 7 april om 8u voor: René Galle en Albertine Dhondt
    - Vrijdag 8 april om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtgenote
    - Zondag 10 april om 11u voor:Julia Tavernier (vanwege Femma)

    04-04-2016 om 22:37 geschreven door tlissewegenartje  



    Foto

    Foto

    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand of uw foto's naar mij te verzenden.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs