Foto

Deel op Facebook

Foto
Inhoud blog
  • BLOGGEN.BE IS BINNENKORT NIET MEER BEREIKBAAR
  • SAMANA LISSEWEGE - ZWANKENDAMME ORGANISEERDE EEN BINGO NAMIDDAG
  • MEE MET DE 'ORDE VAN DE PRET' NAAR DE CARNAVALSTOET TE VELDEGEM
  • UITSLAG MAANDELIJKSE VOGELPIK 'HOF DER PRINSEN-LISSEWEGE'
  • WINNAARS BEKEND VAN ' THE HEN HOUSE TROPHY' MET CARNAVAL IN 'DE KIP'
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    football96
    www.bloggen.be/footbal
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    EXTERNE LINKS

    Foto

    Klik hieronder

    Foto
    Instagram
    Foto
    Zoeken in blog

    WELKOM BIJ TLISSEWEGENARTJE

    header
    13-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW PROMOTIEFILMPJE VAN LISSEWEGE

    Het nieuwste promotiefilmpje van Rudy Desmedt voor het VVV van Lissewege

    13-02-2011 om 19:19 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INFOMARKT OVER DE SPOORDOORGANG IN LISSEWEGE

     

    Infomarkt over spoordoorgang in Lissewege op 19 februari 2011 om 13.00 uur

     In het kader van Zeebrugge Open is er op zaterdag 19 februari 2011 een infomarkt over de spoordoorgang in Lissewege. Alle inwoners van Lissewege worden hier op uitgenodigd.

     Er staan de komende jaren een aantal grote infrastructuurprojecten op stapel om de haven van Zeebrugge beter te ontsluiten én om de leefbaarheid van de woonkernen van Zeebrugge, Zwankendamme, Dudzele en Lissewege te verzekeren. Deze betere ontsluiting gebeurt door te investeren in wegenis-, water- en spoorprojecten.

     Zowel de Stad Brugge als de verschillende betrokken besturen vinden het informeren van de bewoners over deze projecten belangrijk en werken daarvoor samen via ‘Zeebrugge Open’. In oktober 2009 was er een eerste infomarkt in Zeebrugge, waar alle grote infrastructuurwerken een eerste maal werden voorgesteld. De website www.zeebruggeopen.be en de elektronische nieuwsbrief reiken sindsdien up to date informatie over deze projecten aan. In juni vorig jaar was er een tweede infomarkt over de A11 in Dudzele.

     Nu staat de spoordoortocht in Lissewege in de kijker. Door de uitbouw en de groei van de haven stijgt in belangrijke mate de aan- en afvoer van goederen door nieuwe trafieken en uitbreiding van bestaande. In 2020 zal de haven mogelijks 70 miljoen ton verhandelen. Dit vergt uiteraard veel logistieke ontwikkelingen. Naast het vervoer over de weg en het water zal ook het spoor meer middelen inzetten, niet in het minst voor de sterk toenemende containertrafiek die zich concentreert in de voorhaven. Daardoor zullen er meer goederentreinen op en af rijden tussen de voorhaven en het hinterland. Deze treinen passeren door Lissewege waardoor de overweg vaker zal gesloten zijn voor het wegverkeer.

     Infrabel heeft een aantal nader te onderzoeken mogelijkheden uitgewerkt om de bereikbaarheid van het centrum van Lissewege te verzekeren.

    Om de bewoners hierover te informeren, organiseren de Stad Brugge en Infrabel een infomarkt. Naast de stand van Infrabel, is er ook een beknopt overzicht van de Vlaamse overheid – Agentschap Wegen en Verkeer - over de stand van zaken van de herinrichting van de N31 in de doortocht van Lissewege en haveninfo van de Maatschappij van de Brugse Zeevaartinrichtingen (MBZ).

     Deze infomarkt heeft plaats op zaterdag 19 februari a.s. in de stedelijke basisschool Ter Poorten, Stationsstraat 25 in Lissewege. Alle inwoners van Lissewege ontvangen hiervoor een uitnodiging. Eerst krijgen ze een presentatie door Infrabel van de diverse mogelijkheden in de refter van de school. Daarna kunnen ze de infostand van Infrabel, van het Agentschap Wegen en Verkeer en van de Maatschappij van de Brugse Zeevaartinrichtingen bekijken in de turnzaal, waar de ingenieurs van Infrabel, de medewerkers van de MBZ en de stad Brugge aanwezig zijn om vragen te beantwoorden. Om iedereen de nodige tijd en ruimte te geven om de stands te bekijken, worden de bewoners van de verschillende wijken van Lissewege in verschillende tijdsblokken uitgenodigd.

     Op zaterdag 19 februari om 10 u. ’s morgens is er in de school Ter Poorten een officiële opening van de infomarkt met toelichtingen door burgemeester Patrick Moenaert en ing. Luc Martens, zoneleider van Infrabel, een presentatie door Infrabel en een bezoek aan de infomarkt.

    In het huidig stadium gaat het op de infomarkt van 19 februari inzake de spoordoortocht enkel over mogelijkheden die de basis zullen vormen van nader en grondig onderzoek. De inwoners van Lissewege worden daarover vanaf de start nu meteen ingelicht.
    (Persbericht van de Stad Brugge) 

     

    13-02-2011 om 00:00 geschreven door tlissewegenartje  


    12-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEKELIJKSE MARKTDAG

    Bovenstaande marktkramers zullen aanwezigig zijn op de markt van maandag
    14 februari. De heer Mario Deblauwe van 'groenten en fruit' is nog in verlof!
    (Bron: Dirk Rosson) 

    12-02-2011 om 23:10 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEDEELTE UIT EEN OUDE WEST-VLAAMSE KAART

    Met dank aan Dirk Rosson

    12-02-2011 om 20:32 geschreven door tlissewegenartje  


    11-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIJZELEWEG VERVUILD

    Zoals men enkele dagen geleden kon zien waren er grondboringen bezig langs
    de spoorlijn in de omtrek van de Gijzeleweg en de Pol Dhondtstraat. Wat de
    bedoeling daarvan is kan ik niet zeggen, alleen dat deze firma een vuile troep
    langs de weg heeft achter gelaten en het stuk naast het weggetje vernield heeft! 

    11-02-2011 om 22:38 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VALENTIJNSVERWENDAG IN LEVENSVREUGDE

    Deze namiddag kon je met de valentijnsverwendag in Dc Levensvreugde genieten
    van een ontspannende voetmassage en een aangename mini-gelaatsverzorging
    door de plaatselijke pedicure- en gelaatsverzorgingsdames.

    Ondertussen kon men genieten van heerlijke verse warme wafels.....

    De dienstverleningen van Dc Levensvreugde! 

    11-02-2011 om 20:28 geschreven door tlissewegenartje  


    09-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AL MEER DAN 400.000 BEZOEKERS

    Reeds meer dan 400.000 bezoekers die 'Tlissewegenartje' bezocht
    hebben. Ik voel me er persoonlijk heel gelukkig bij en zie het als
    beloning voor m'n dagelijkse stroatelopen op zoek naar nieuwsjes
    van mijn geliefde dorp en zijn genoten!!! 
    Bedankt ook aan allen die bijna dagelijks het Lisseweegs nieuws bekijken. 

    09-02-2011 om 21:36 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KAPOTTE VERLICHTINGSPALEN

    De laatste tijd staan kapotte verlichtingspalen in de schijnwerpers. Komt dit
    door te weinig controle of is het laksheid?
    Op het kruispunt van de Zeebruggelaan en de Canadezenstraat staat er al héél
    vele maanden een verlichtingspaal zonder afdichtingsdeurtje. Men heeft destijds
    daar een stuk plastiek rond gehangen die reeds lang weggescheurd is.
    Regen heeft er vrijspel op de electriciteitsbedrading en het water blijft in de voet
    van de paal staan. Ook voor nieuwsgierige kinderhanden kan deze situatie
    noodlottig worden!!! 

    09-02-2011 om 21:20 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BENEFIET 'ZEEBRUGGE SOLIDAIR'

    .

    .

    09-02-2011 om 21:20 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOFFIESTOP VOOR BROEDERLIJK DELEN

    .

    09-02-2011 om 21:08 geschreven door tlissewegenartje  


    08-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN BIJ ONZE BUREN

    De laatste nieuwsfeiten van bij onze buren.....KLIK HIER!
    Het nieuws is aangepast met foto's van 'De dag der ambachten'

    08-02-2011 om 16:56 geschreven door tlissewegenartje  


    07-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUCHARISTIEVIERINGEN IN DE OLV KERK

    - Woensdag 9 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtg.

    - Donderdag 10 februari om 8u voor: Loy Hungezeune

    - Vrijdag 11 februari om 8u voor: Gaspard Van Den Bryarde en echtg.

    - Zondag 13 februari om 10.30u voor: Adriaan De Gloyere

    07-02-2011 om 22:03 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WEKELIJKSE GEDICHT DOOR KRISTINA

    .

    07-02-2011 om 21:57 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN ONZE TOEKOMSTIGE VORMELINGEN

    Zondag was de eerste van de 4 grote afspraken voor de 'Catechese van de weg'.
    Lees verder........KLIK HIER! 

    07-02-2011 om 21:46 geschreven door tlissewegenartje  


    06-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEEF EENS WIJN MET VALENTIJN

    .

    06-02-2011 om 23:33 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEKELIJKSE MARKTDAG

    De bovenstaande marktkramers zijn aanwezig op de markt van maandag
    7 februari 2011! Het groentenkraam is in verlof
    (bron Dirk Rosson) 

    06-02-2011 om 23:25 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN BLOEMENZAAK 'T GROENHUYS

    Op maandag 14 februari 2011 wordt Sint-Valentijn gevierd en hoe kan
    je beter uw geliefde verrassen dan met een mooie ruiker bloemen.

    06-02-2011 om 01:25 geschreven door tlissewegenartje  


    05-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLIKVANGER VAN DE WEEK

    Onlangs kreeg Jaques Verniest het bezoek van een eigenaardige vogel in zijn
    tuin langs de Scharphoutstraat. Deze kwam bijna dagelijks naar de voederplaats
    die Jaques aangelegd had voor de vogeltjes.

    Volgens vogelkenners zou dit hier gaan om een zeldzame 'Albino Merel' 

    05-02-2011 om 20:49 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OP BEZOEK BIJ ONZE MINIEMEN VAN AVANTI LISSEWEGE

    Deze namiddag was ik op bezoek bij onze miniemen van krachtbalclub
    Lissewege waar hun competitiewedstrijd tegen St.Michiels doorging.

    Onze meisjes stonden voor een hele zware taak tegen de dametjes van
    Sint Michiels die van postuur enkele maten te groot waren tegenover de onze!

    Onze kranige miniemen lieten alvast het hoofd niet hangen en speelden
    verbeten tegen de superieure tegenstander...

    Ook de trainer liet zich niet van de wijs brengen en gaf zijn poulains wijze
    raad en tactische kneepjes mee.....

    Het mocht evenwel niet baten, onze meisjes verloren met '5-32'maar verlieten toch
     met opgegeven hoofd het veld want momenteel is hun leuze: 'Spelen voor ons
    plezier is belangrijker dan winnen' 

    05-02-2011 om 20:36 geschreven door tlissewegenartje  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAG VAN DE AMBACHTEN

    Morgen, zondag kun je in teken van de 'dag der ambachten' de smederij
    van 'Dirk Vanden Abeele' langs 'Wulfsberge 31' Zwankendamme gaan
    bezoeken van 10u tot 18u! Zeker een aanrader voor liefhebbers van
    het smidsevuur en het aambeeld! 

    05-02-2011 om 20:01 geschreven door tlissewegenartje  



    Foto

    Foto

    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand of uw foto's naar mij te verzenden.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs