Noord/Zuidlijn Amsterdam
Inhoud blog
  • Video archeologie en uitleg caisson 1
  • woensdag 11-5
  • Maandag 9-5
  • dinsdag 3-5
  • maandag 2-5
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    (CAISSONS en ZINKTUNNEL)
    Indien er nog vragen zijn laat het me gerust weten, soms zijn bouwkundige termen vereenvoudigd uitgelegd omdat het anders onduidelijk wordt voor niet-bouwkundigen.
    03-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dinsdag 3-5

    Vanmorgen werkoverleg gehad, vergadering met stad Amsterdam.

    Dan heb ik in de voormiddag bezig geweest me alles in grafieken te zetten van allerlei metingen die we gedaan hebben.

    Dan tegen de middag ben ik begonnen aan het opstellen van een technische vraag, dit is als je officieel een vraag stelt over de werkmethodiek.
    Dit is om later nog aan te kunnen tonen dat je het officieel hebt aangevraagd en er dus geen discussie kan zijn achteraf over de werkwijze.

     

    In de namiddag ben ik op zoek gegaan naar 3 waterspanningsmeters, die bedolven waren onder het zand. Aangezien er volgende week een grote machine komt en de andere machine sinds gisteren gedaan had kon ik met mijn zoektocht starten.

    Ik wist wel ongeveer waar ik moest zoeken maar het viel toch niet zo mee. Ze zijn namelijk alle 3 stuk. Wat wil je als er met zo'n zware machine over is gereden en er al zo vaak gegraven is.

     

    Na mijn werk was ik nog begonnen met het schuren van de boot om hem te kunnen verven maar het machientje viel uit na een uur waardoor er nog niet zo heel veel geschuurd is.

     

    03-05-2011, 19:18 Geschreven door stijn asselman  


    02-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maandag 2-5

    Hallo,

    Vandaag tot 7u gewerkt.

    Ik heb vandaag een offerte aangevraagd i;v;m afvoer van regenwater. Hiervoor had ik vorige week al tekeningen gemaakt en dit heb ik vandaag in orde gebracht.

    Het duurde wel een hele tijd vooraleer ik de juiste persoon te pakken kreeg!

    Ook heb ik geprobeerd alles te regelen voor het alarm. Ongelooflijk, Heijmans heeft allerlei verschillende dochterondernemingen.

    Zo hebben we ook Heijmans materieel beheer, waar je allemaal materieel kan huren, zoals ook alarmen.

    We zijn verplciht om ons materieel bij hun te nemen, maar je kan het enkel huren, dus wij zijn verplicht ons alarm te huren wat natuurlijk voor zo'n lange tijd duurder uit zou komen.

    Vandaag zijn alle kantoorspullen aangekomen, ik had die vorige week ebsteld, wel leuk, ik ben, helemaal in't nieuw op mijn bureau :)

    Om half 5 ben ik gestopt met mijn bureau werk en ben ik naar buiten gegaan (iedereen was toen al vertrokken op de werf) om de boot volledig in orde te maken.

    Er zat enorm veel in, lampen, hout, ijzer,... De boot wordt immers gebruikt om te werken ook waardoor er veel blijft in slingeren.Ik ben met de graafkraan vanop de brug met de bak naar de boot toe gegaan en zo telkens volgegooid waardoor nu alles uit de boot is en ik heb hem volledig proper gemaakt.Nu moet hij enkel nog geschiulderd worden en hij zal er meteen veel beter uitzien!

    Ziezo tot morgen!

    02-05-2011, 19:56 Geschreven door stijn asselman  


    Archief per week
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs