Speedy Femke
I love to run !
Foto
Inhoud blog
  • Facebook
  • Scholenveldloop en clubkampioenschap.
  • laatste pistewedstrijd van seizoen
  • Update ( 11aug. 17aug. en 24aug. )
  • Leeuwtjescriterium Knokke deel 2

    Veldloopwedstrijden
    -18 november 2012
    Deinze 1770m om 12u52
    - 25 november 2012
    Roeselare 1510m om 12u14
    ( lotto cc )
    - 2 december 2012
    Oudenaarde 1870m om13u14
    - 13 januari 2012
    Diksmuide 1860m om 13u10
    - 20 januari 2013
    Ieper
    - 3 februari 2013
    Roeselare PK
    - 17 februari 2013
    Izegem
    - 10 maart 2013
    Oostende BK

    Wegwedstrijden 2012-13
    9 december 2012 kerstcorrida Langemark
    14 december kerstloop Brugge
    24 februari 2013 Kortemark Loopt
    Pistewedstrijden 2013
    - 01/04/13 Paasmeeting Knokke 14u
    - 13/04/13 Oostende 14u
    - 04/05/13 Brugse Mettenmeeting 14u
    - 18/05/13 Lentejeugdmeerkamp 14u
    - 27/07/13 Zomermeeting Knokke 14u
    - 17/08/13 jeugdmeerkamp 14u
    - 24/08/13 zomerjeugdmeerkamp 14u
    - 31/08/13 Memorial F Demeulenaere 14u
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Agritex
  • 23-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarsreceptie MACW
    Zaterdag zijn we naar de nieuwjaarsreceptie geweest van MACW. We waren wel een half uurtje te laat want eerst moest ik nog naar de instapviering in de kerk van Werken omdat ik op 20 april mijn plechtige communie doe. Toen we daar aankwamen konden we de speech al volgen van op de parking want de luidsprekers buiten lagen ook aan Op de receptie werden we getracteerd met drank en hapjes en voor de grote honger nog stokbrood met hesp , paté enz. Iedereen die provinciaal kampioen werd in één of andere discipline kreeg een mooi stuk chocolade ( die ik snel in de auto heb gelegd daar zou hij zeker niet smelten brrr zó koud ) Ik heb ook nog een nieuwe broek gekregen met mijn naam op omdat ik vorig jaar minimum 15 wedstrijden heb gelopen. We krijgen dan ook bonnetjes voor een gratis drankje per persoonlijk record dat we verbeteren. Het was een hele leuke avond.
    Na het weekend ben ik ook bij een sportarts geweest en de diagnose van de achillespees was niet juist. Het gaat om de ziekte van sever ( klinkt erg é , maar dat is het niet ) Doordat ik mijn voeten niet juist plaats bij het lopen ( en stappen ) wordt het kraakbeen in mijn hiel teveel belast. Als ik geen pijn meer heb mag ik weer lopen en ik moet ook steunzolen laten maken. Hopelijk ben ik vlug van de pijn verlost !











    23-01-2013, 17:37 geschreven door Femke  
    18-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Helemaal niet leuk !!!
    Ik ben boos en néé ik pluk géén roos en ik zet hem ook niet op mijn hoed want morgen ben ik nog niet terug goed !!! Na mijn mooie prestatie van zondag op de cross  minder goed nieuws.
    We zijn vanmorgen naar de dokter geweest omdat ik sinds woensdag pijn had aan mijn hiel.
    Resultaat : overbelasting van de achillespees , ik mag 1 maand niet lopen
    Als ik geen pijn meer heb mag ik wel mijn conditie onderhouden door op het gemak te gaan lopen.
    1 maand niet lopen is ook 3 wedstrijden missen waaronder het provinciaal kampioenschap
    Alle tips voor een goede genezing zijn welkom !


    18-01-2013, 15:00 geschreven door Femke  
    13-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldloop Diksmuide
    Vandaag heb ik een thuiswedstrijd gelopen in Diksmuide . Ik had niet gedacht dat we deze wedstrijd in de sneeuw gingen lopen. Brrr...het was echt wel koud wi ! Mijn grootste concurent uit Roeselare was er ook Maar deze keer was ik heel goed mee van bij de start en ik ben niet meer van haar zijde geweken . Met als resultaat : de eerste plaats voor Femke Beernaert . Ik moest vandaag ook mijn titel verdedigen van clubkampioen veldloop MACW en dat is dus ook gelukt. Met dank aan mijn talrijke supporters : oma Simonne , opa Willy , tante Sofie , nonkel Andy , Shary , Jasper , Ymke ( die hééél  enthousiast was om te roepen ) tante Anja , nonkel Wim , Celine , Jens en natuurlijk Papa , mama en Maïte . Ik vond het heel leuk dat jullie er allemaal waren



















    13-01-2013, 19:08 geschreven door Femke  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Diksmuide
    Foto's Diksmuide









    13-01-2013, 00:00 geschreven door Femke  
    11-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitnodiging TSS Gent ( TopSportSchool )
    Gisteren heb ik een mail ontvangen van de Topsportschool van Gent ! Alle atleten die goed gepresteerd hebben op de federale talentendag krijgen deze mail. Ik mag nu 2 trainingen volgen van de topsportschool op woensdagnamiddag. Bij gunstige evaluatie van deze 2 trainingen krijg je een uitnodiging voor deelname aan de selectiestage georganiseerd door de topsportschool. Als je dat allemaal tot een goed einde brengt en je wordt medisch goedgekeurd dan mag je gaan studeren aan de topsportschool . Ik zou dat wel heel graag willen  en aan de andere kant zie ik dat niet zo zitten : het is  direct zo ver weg . Maar alléé zo ver zijn we nog lang niet ,  eerst op naar de trainingsdagen !

    11-01-2013, 13:05 geschreven door Femke  
    05-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustig weekend !
    Deze week geen veldloop op het programma . Ik kan me dus al concentreren op de veldloop van volgende week in Diksmuide ! Op 13 januari loop ik om 13u10 voor de eerste maal een veldloopwedstrijd op mijn eigen club ! ( vorig jaar was het in Veurne ,dus dat was ook weer op verplaatsing ) Om jullie toch wat foto's te tonen zal ik eens in mijn archief duiken .
    ps: voor wie interesse heeft : op 13 januari gaat de wedstrijd door op het sportpark De Pluimen Diksmuide.













    05-01-2013, 10:06 geschreven door Femke  
    31-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldloop Ertvelde

    Gisteren ben ik in Ertvelde op de 1950m 15de geworden van de 38 meisjes. Al bij al een goede prestatie aangezien ik mijn spike verloren ben en zeker nog een goeie halve kilometer op één spike gelopen heb. PIJNLIJK EN GEEN GRIP MEER !

    We hebben ons ook laten inspireren daar in Ertvelde :
    ( vanuit het gezichtspunt van de sok )

    Ik spring uit de wasmachien
    alleen om mijn spike te zien
    om jou te gaan dragen
    durf ik alles wagen
    en zweef ik het luchtruim door
    dan hoor ik mijn fans in koor
    dat zingt heel spontaan
    laat Femke maar gaan
    die komt heus wel aan

    De cross was ver van mij vandaan
    maar ik zou weer in de kou gaan staan
    maar om er snel lopen te gaan
    heb ik nu wat gevonden
    ik had een spike-of-twee mee
    en sprint dan de berg naar benee

    en breekt voor ons de scheiding aan
    u mag me echt geloven
    dan zullen we met maar één spike gaan
    en daarin trouw geloven
    daarna sprinten wij naar benee
    en eindigen blij maar oké

    Ik spring uit de wasmachien
    ...




    Aan iedereen een gezond en sportief 2013 !





















    31-12-2012, 10:11 geschreven door Femke  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's Ertvelde






    31-12-2012, 10:08 geschreven door Femke  
    24-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Federale talentendag
    Ik ben gisteren naar de topsporthal in Gent geweest voor de federale talentendag . Amai wat een mooie piste ! We mochten zoals de 'echte' opwarmen in de catacomben ... vond ik heel leuk ! Na het opwarmen waren er 3 testmomenten van elk 1uur ( per disciplinegroep: spurt/horden, werpen, springen) Bij het springen mochten we zelfs met een echte polsstok oefeningen doen . Nu afwachten wat het resultaat zal zijn.
    ps : zondag doe ik waarschijnlijk nog mee aan een veldloop  in Ertvelde.

    Prettig Kerstfeest aan iedereen !!!

    24-12-2012, 11:21 geschreven door Femke  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Federale talentendag






    24-12-2012, 11:20 geschreven door Femke  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's federale talentendag




















    24-12-2012, 11:19 geschreven door Femke  
    15-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstloop Brugge
    Wat een weertje gisteren  ! Geen weer om een hond door te sturen zeggen ze dan , maar dat heeft mij niet tegengehouden ! Met goede moed zijn we vertrokken naar Brugge  om deel te nemen aan de kerstloop . Hanne en ik zouden voor de eerste maal deelnemen aan zo'n groot evenement .
    We waren heel benieuwd. Toen we een parkeerplaatsje gevonden hadden ( wat gemakkelijker was dan gedacht ) zijn we ons nummer gaan afhalen. Daar hoorden we dat er ongeveer 3000 inschrijvingen waren. De start was op de markt , zowel voor de 5 km als voor de 10 km . We zijn dus met ongeveer 3000 mensen gestart aan deze wedstrijd. Hanne en ik hebben onze 5km gelopen in 27min en 57sec .
    De wedstrijd in cijfers ziet er als volgt uit : 826 deelnemers aan de 5 km , ik ben aangekomen als 68ste  , in mijn categorie ( dames tot 19 jaar !! ) ben ik vierde geworden , 1ste meisje van mijn leeftijd!



















    15-12-2012, 17:21 geschreven door Femke  
    09-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstcorrida Langemark
    Vandaag stond er 'slechts' 800m op het programma : de kerstcorrida in Langemark . Dit was geen veldloop maar een stratenloop dus moest ik mijn spikes niet boven halen. Ik ben deze keer proper en netjes gebleven : geen slijktoestanden ( mama content ! ) Tijdens de jeugdreeksen liepen de jongens en meisjes samen in Langemark .  In de eerste twee reeksen voor mij  was de eerste plaats telkens voor een macwer ( 2x een jongen ) dus ik mocht niet onderdoen hé ! Dat heb ik dan ook niet gedaan want in mijn reeks won er ook een macwer : ikke dus !! Jongens en meisjes verslagen joehoe !!













    09-12-2012, 15:52 geschreven door Femke  
    01-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oudenaarde niet :-(
    Ik zal morgen niet lopen in Oudenaarde. Door die stomme verkoudheid zal dat niet lukken.
    Gelukkig heb ik deze week ook goed nieuws te melden : IK BEN GESELECTEERD VOOR DE FEDERALE TALENTENDAG !

    Op basis van de resultaten van de provinciale talentendagen in 2012 wordt een selectie van een 200-tal kinderen gemaakt die kunnen deelnemen aan de federale talentendagen in de Topsporthal te Gent (timing kerstvakantie). Ik ben daar dus bij joehoe !!!



    01-12-2012, 18:43 geschreven door Femke  
    26-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Lotto CC Roeselare
    Nog enkele foto's van de Lotto CC in Roeselare.











    26-11-2012, 00:00 geschreven door Femke  
    25-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotto cross cup Roeselare
    Vanmorgen wakker geworden van de wind ... amai zo waaien . Wind op kop zou wel heel lastig worden , gelukkig is  tegen de middag de wind wat gaan liggen . De zon was zelfs van de partij toen we in Roeselare aankwamen . De parking aan de hallen stond bomvol ! Er was weer veel volk afgekomen naar de Lotto CC . Eerst ben ik het parcour gaan verkennen met papa , om daarna aan mijn opwarming te beginnen.  (Alles gebeurt zeer stipt in Roeselare want in de namiddag brengt de VRT live verslag , wie weet kun je me ooit live volgen ) Na mijn snelle start van vorige week heb ik het deze keer wat rustiger aangepakt . Ongeveer halverwege het parcour liep de kopgroep weg terwijl ik samen met nog 6 andere meisjes de achtervolging inzette . Vlak voor de finish kon ik dan de sprint winnen van dit groepje , waarmee ik op de zesde plaats eindigde in een tijd van 5min51sec . De 1510 meter moest iets langer geweest zijn... . Tof dat er deze keer ook supporters bij waren uit Werken . Bij de prijsuitreiking achteraf ook nog een Olympisch kampioen gezien Fredje Deburghgraeve . Op naar de volgende wedstrijd ! 











    25-11-2012, 16:24 geschreven door Femke  
    19-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's veldloop Deinze
    Voila si , de foto's van gisteren . De eerste twee zijn van de opwarming en de volgende zijn we al vertrokken...















    19-11-2012, 11:03 geschreven door Femke  
    18-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldloop Deinze

    Vandaag naar Deinze geweest voor een veldloop van 1770m . Het weer zat zeker mee vandaag , een stralend blauwe lucht en niet te koud. In Deinze is er altijd een heel grote opkomst . Gelukkig heeft mama mij samen met papa aan de ingang afgezet en  heeft ze dan een parkeerplaatsje gezocht. Het parcour was dit jaar iets anders uitgestippeld maar het was zeker niet te nat of te slijkerig . Aan de start stonden vandaag 66 meisjes bij de eerstejaars miniemen. Deze keer was ik van plan om meteen mee te lopen met de snelle starters ( met de kopgroep dus ) . Dit is me toch niet zo goed bevallen , het is voor mij beter om een tragere start te nemen en achteraf proberen de andere meisjes in te halen. Zoals papa het zegt : " je bent een dieselmotortje ". Maar ik ben dan toch nog op de 12de plaats geëindigd !!!
    ps fotootjes volgen



    18-11-2012, 16:12 geschreven door Femke  
    12-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldloopwedstrijd Aalter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Gisteren ben ik naar Aalter geweest voor mijn tweede veldloop van het seizoen. Het weer was in ieder geval beter dan vorige week in Waregem ( waar ik derde geworden ben op de jongerencross ! ) Bij het verkennen van het parcour kwamen we  tot de ontdekking dat het nog heel erg nat lag op sommige plaatsen ( mijn vriendin Hanne verloor er zelfs haar schoen bij ) Het was deze keer eigenlijk een nieuwe start , want als eerstejaars miniem moesten we voor de eerst keer een afstand lopen van 1935m ! Na nog een rondje opwarming en wat specifieke oefeningen om de spieren op te warmen waren we klaar voor de start. We stonden met 49 meisjes aan de startlijn. Het was zoals ik vreesde alweer een snelle start , maar ik was goed mee. Ik zat ongeveer op de 11 de plaats na de aanloopronde . In één van de laatste stukken ben ik nog een paar plaatsen naar voor geschoven met Hanne juist achter mij. Dit was exact dezelfde uitslag voor mij als verleden jaar : zevende plaats . Alweer een geslaagde veldloop !







    12-11-2012, 13:36 geschreven door Femke  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even voorstellen ...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen ... Ik ben Femke Beernaert , geboren op 1 mei 2001 . Op 23 september 2010 heb ik voor de eerste maal kennis gemaakt met het lopen . Sindsdien is het mijn passie geworden ! Daarom heb ik samen met mijn mama deze blog aangemaakt om jullie te laten meegenieten van mijn favoriete sport. We zullen regelmatig berichtjes en foto's  plaatsen zodat jullie  mij kunnen volgen .

    12-11-2012, 00:00 geschreven door Femke  
    Archief per week
  • 04/11-10/11 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Foto

    Scholenveldloop : de start van mijn passie !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs