Tschüß, bis bald, auf Wiedersehen!
Erasmus in Leipzig
Inhoud blog
  • WEEK 9
  • WEEK 8
  • WEEK 7
  • WEEK 6
  • WEEK 5
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    17-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Update!

    vrijdag 12 oktober – Willkommensparty!

    Geen les op vrijdag, dus lekker lui dagje. ’s Avonds was er een feestje. Eerst gingen we naar een café waar we al eens geweest waren met de kroegentocht, daar trad er een Big Band op van de Unief. Het was heel gezellig, maar een beetje te luid, waardoor we niet echt gemakkelijk Duits konden praten met de anderen. Er was ook een tombola, en lucky me!, ik heb een horloge gewonnen. Het is wel niet echt mijn stijl, maar als ik er iemand mee gelukkig kan maken, zal ik dat zeker doen. (redelijk klassiek met zwart leren bandje) Daarna trokken we naar de city club, waar er een Erasmus Party was. Heel leuk feestje, veel gedanst en mensen leren kennen. Zo ook Laurens, een echte Duitser. Het was niet zo gemakkelijk elkaar te verstaan door de luide muziek, maar het was wel gezellig. Door al die Erasmus-evenementen is het namelijk zo dat je vooral veel buitenlanders leert kennen, en eigenlijk spreek je dan allemaal een beetje gebroken Duits tegen elkaar, terwijl echte Duitsers je zoveel meer kan leren van iemand die Duits als moedertaal spreekt.

    Uiteindelijk was het 5u voor ik sliep, jajaa, mamaatje heeft het zelfs gezien dat ik op facebook zat toen, ik word gecontroleerd ;)

    Zaterdag 13 Oktober – Chill

    Vandaag niet zoveel uitgestoken, wat bijgeslapen en daarna nog wat geskypet met mensen, boodschappen gedaan, en dan ’s avonds bij Eva op kot gekookt. We hebben patatjes met kip en champignonsaus gegeten, mmmm! Goeie koks :D

    Zondag 14 Oktober – Uitstap naar Dresden

    Om 10u30 werden we verwacht aan het station, dus hadden we genoeg op voorhand afgesproken om zeker op tijd te zijn. Natuurlijk kwam er weer een tram af, en heb ik gelopen en hem proberen tegenhouden tot de rest er ook aankwam, maar jammer genoeg lukte dit niet. Daar gingen de deuren achter mij toe, en was ik dus alleen vertrokken. Delphine en Lize moesten dus nog een dik kwartier wachten. Ik was eigenlijk dan nog een beetje te vroeg in het station, dus heb ik daar nog wat rondgewandeld. Aan het station hangt er eigenlijk een heel shoppingcentrum, één van de vele hier in Leipzig! Toen iedereen dan eindelijk gearriveerd was in het station stonden we bij de groep die alsmaar groter werd, ook de organisatoren stonden met grote ogen te kijken. Uiteindelijk bleek dat we met 138 personen waren! Met de stoptrein waren we bijna 2uur onderweg naar Dresden, ondertussen hebben de Vlamingen de politieke kwesties in België besproken, om toch maar wat intelligent te doen, en daartussen ook wel heel wat afgezeverd!

    Dresden is een hele mooie stad, en ze hebben veel proberen reconstrueren, want zoals de meeste mensen waarschijnlijk wel weten, werd deze stad tijdens WOII volledig plat gebombardeerd. Hele leuke rondleiding gehad, maar na een tijdje hadden we er wel genoeg van. Daarna zijn we om 16u al gaan avondeten, lekker pastaatje en daarna - omdat we een zoetaanvalletje hadden- een lekker ijsje bij een Italiaans ijssalon. Met een overvolle maag teruggekeerd naar Leipzig, op de trein nog vlamingen leren kennen (!) Er zijn hier echt wel veel Belgen!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    17-10-2012, 19:33 geschreven door Sofie  
    Archief per week
  • 26/11-02/12 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs