Failure is not falling down, it's refusing to get up.
Rondvraag / Poll
Hoe lang ben jij al Pro Ana?
Nobody knows Nobody knows but me That I sometimes cry If I could pretend that I'm asleep When my tears start to fall I peek out from behind these walls I think nobody knows Nobody knows no
Heb je het koud, heb je hoofdpijn? Ben je draaierig, of slap en moe? Als je een slecht moment hebt, en je voelt je een olifant of je hebt verschrikkelijke honger, of misschien heb je net een vreselijke eetbui gehad en je wil het allemaal kwijt, dan kan je het hier vertellen door een reactie te plaatsen. Hier kan je ook de andere ana's steunen en troosten, want samen is het makkelijker dan alleen!
Hier kan je een eetlogboek bijhouden, het lijkt me interessant te lezen wat andere ana's eten, je kan hier steun en inspiratie uithalen. Ik zal alvast het goede voorbeeld geven: 18.03.2008 o: 1 kommetje Allbran met magere melk (ongeveer 100kcal) t: niets m: niets t: 2 droge cracottes (2x26= 52kcal) Subtotaal: ongeveer 152 kcal (veel te veel vind ik dat!) a: bord spaghetti bolognaise (360kcal) Ga ik uitkotsen!!!
Als ik voor het slapengaan echt niet kan slapen van de honger maak ik een tas warme chocolademelk je weet wel met zo'n oplospoeder in halfvolle melk! (per tas 120 kcal)
Heb je zin om te snoepen zonder er een gigantisch schuldgevoel aan over te houden, dan zijn deze gezonde snoepjes een alternatief! 1 aardbei : 5kcal! let wel op een schaaltje is al snel een 23kcal 1 kers : 0.5kcal! 1 schaaltje frambozen : 32kcal 1 kerstomaatje : 1kcal!!! 1 schaaltje komkommer : 9kcal 1 rauwe wortel : 2kcal!!! 1 schaaltje watermeloen : 45kcal 1 tomaat : 8kcal!!
En voor wie echt behoefte heeft aan suikerzoete snoep is er de fantastische uitvinding van de lolly! 1 lolly : 38kcal wat erg weinig is voor een snoepje, een van de voordelen van een lolly is dat je er lang over doet en er zitten totaal geen vetten in, en de suiker van 1 lolly heb je zo weer verbrand! NIEUW: suikervrije Chupa chups! ze bevatten slechts 11kcals per stuk, maar zijn wel iets kleiner dan de originele.
Deze weblog is voor alle mensen die willen afvallen, ik zal hem dan ook voorzien van allerlei tips, trucjes, weetjes en een heeeleboel thinspo! Aan alle anti-ana's zou ik willen vragen om geen commentaren te plaatsen, daar heeft niemand hier een boodschap aan! Als je zelf interessante weetjes hebt plaats ze dan gerust! xxxx
P.S.: vergeet geen berichtje in het gastenboek te plaatsen
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.