Inhoud blog
  • Aantal pelgrims in 2018
  • Na mijn reis kan het bovenstaande als volgt gelezen worden.
  • Een jaar later
  • Slot
  • Dag 47 - 17 oktober 2018
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De omweg naar Compostela
    Met de fiets
    Ik ga op 1/9/2018 met de fiets naar Santiago de Compostela vertrekken via een grote omweg. Het Spaanse binnenland blijft me boeien, ik wil de 'Camino de Levante' opzoeken. Mijn eerste overnachting zal in Namen zijn, daarna Frankrijk in langs Givet, Charleville-Meziļæ½res, Verdun enz.. Dit prachtige land zal ik verlaten langs Beziers, Narbonne en Perpignan. Dan volgt Girona in Spanje, verder zuidwaarts langs Morella, Teruel, Albaracin, de namen zullen bij velen vreemd in de oren klinken. Langs die laatste drie steden passeerde ik reeds met de fiets in 2013 op de Camino del Cid naar Valencia. Wanneer ik Teruel zal doorfietsen op de nieuwe reis, dan zal mijn kilometerstand op 2178 staan. Wanneer ik een gemiddelde van 85km/dag zou kunnen doen zou dat op 25/9 kunnen zijn. Vandaar in Teruel heb ik nog 1176km af te leggen. Langs Cuenca, Mota del Cuervo, Toledo, Avila, Zamora, Ourence om op 8/10 Santiago te bereiken. Allemaal 'zal of zou', ik hoop heel erg dat het zo ongeveer zal verlopen. Het kan ook zijn dat het niet lukt en dat ik opgeef, maar het is dan maar zo. Ongeveer half oktober zal ik terug thuis zijn.
    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 7 - 7 september 2018
    Busson (Reynel) - Villagusin. Afstand: 90 km - gem. snelh. 14,2 km/u - max. snelh. 48,5 km/u Bij het vertrek in Reynel gaat de baan door een poort. Een dorpspoort, heel ongewoon voor een dorp. Dan door de hoofdstraat met de kerk en verschillende oude huizen verder. Een oudere man stapt door de lege straat, alles ademt hier "zo was het vroeger" uit. Wat verder links staat een poortgebouw met daarachter de ingang van een park. Ik ben er alleen, met een kasteel in de verte, het is bijna een visioen dat ik zie. Dan komen er nog twee mensen in het park, Belgen, een echtpaar uit Sint-Niklaas, de man is bij een fotoclub. Een goede gelegenheid om nog eens een foto van mezelf te laten nemen. We bewonderen samen de omgeving, zeker ook de prachtige beelden. Een aangename ontmoeting was dat.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 02/12-08/12 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs