U17 Racing Peer
Seizoen 2011/2012
Foto
Inhoud blog
  • Klein foutje
  • Foto's weekend
  • Het is gedaan
  • Adres vielsalm
  • Weekend
    Allerlei plezante dingen
  • Competitie
  • Foto's van onze jongens
  • Categorieën
  • Maandoverzicht (28)
  • Foto
    Voor alle Saller trainingskledij.
    Vraag gerust achter de catalog.
    27-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegenvoorstelling
    Het programma voor de ploegenvoorstelling is bekend.
    Iedereen is om ten laatste 14:10 aanwezig op de club.
    Om 14:35 stipt start de ploegvoorstelling, wij zullen als tweede aan de beurt zijn.
    Alle spelers zorgen ervoor dat ze sportschoenen bij hebben, we lopen in de wedstrijduitrusting het terrein op.


    27-09-2011, 22:41 geschreven door tr ronald  
    26-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions league
    Omwille van de wedstrijd Leverkussen- Racing Genk( die sommige spelers toch willen zien) zal de training starten om 18:30.Verspreid dit bericht zoveel mogelijk onder de spelers.
    Iedereen is dus aanwezig ten laatste om 18:20


    26-09-2011, 19:48 geschreven door tr ronald  
    25-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandoverzicht Oktober
    Bijgevoegd vinden jullie het nieuwe maandoverzicht.

    Bijlagen:
    maandoverzicht U17 oktober.pdf (208.3 KB)   



    Categorie:Maandoverzicht
    25-09-2011, 18:24 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training woensdag.
    Woensdag start de training om 19:15, iedereen is aanwezig om 19:00

    25-09-2011, 14:34 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Splerskas
    Alle spelers dienen woensdag 3€ mee te brengen voor in de spelerskas.



    25-09-2011, 14:33 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lommel united- Racing peer
    Na de wedstrijd van vorige week hadden de spelers iets recht te zetten.
    United was dus gewaarschuwd.
    Tijdens de opwarming werd al duidelijk dat het niet gemakkelijk zou worden, veel spelers waren nog met andere dingen bezig en ook de tegenstander maakte indruk( grote & stevige spelers).Maar voor een technisch besnaarde ploeg als de onze mag dat geen probleem zijn .
    En net zoals de voorbije weken beginnen we weer veel te mak aan de wedstrijd, wat weer resulteerd in een vroeg tegendoelpunt 1-0 na amper 8'.
    Maar gaandeweg herstellen we het evenwicht en gaan we er zelfs voorbij.
    Na een mooie actie van freek die de 16 opzocht, en enkel foutief gestopt kon worden werd de bal op de stip gelegd. Freek zelf trapte beheerst binnen. 1-1. Daarna was het moment van Bram aangebroken, bal op snelheid meenemen, 3 spelers uitschakelen en beheerst binnen trappen. 1-2. Nu hebben wij duidelijk de wedstrijd in handen, de mooie combinatie's rollen weer over het plein. Helaas kan United een foutje nog afstraffen en dus rusten met een 2-2 stand. Gezien het spelbeeld zouden we dit de tweede helft wel rechtzetten.
    Helaas, in de tweede helft was niks meer te zien van de goede eerste helft, elk duel werd verloren. Spelers gingen lopen waar ze zin in hadden .
    Dit tegen een uiterst geconcentreerd United is vragen om problemen, en die kregen we ook. Op een tijdspanne van goed 15' slikken we 4 doelpunten
    Eindstand 6-2, na een uiterst zwakke tweede helft.
    Buiten de 30' in de eerste helft waar we prima voetbalden kan ik maar 1 ding concluderen: de drive(wil) om te winnen ontbreekt bij enkele spelers.


    25-09-2011, 14:32 geschreven door tr ronald  
    18-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag training
    Zoals gezegd na de wedstrijd wordt IEDEREEN( behalve de 2 spelers die met school weg zijn) woensdag om 18:30 op het trainngsveld verwacht.
    Zeker niet vergeten: 2 t-shirts/ 2 paar schoenen/ regenjasje of trainingsvest.


    18-09-2011, 16:30 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer - Eksel
    Wedstrijd 2 van de nog prille competitie.
    Na de wedstrijd van vorige week zat de hele spelersgroep boordevol vertrouwen.
    Tegenstander Eksel is volgens vele een te duchten ploeg, dus was de groep gewaarschuwd.
    Helaas ging voor de groep het gezegde: 1 gewaarschuwd man(speler) is er 2 waard, niet op.
    Eksel was op alle vlakken 2 passen sneller,en wij waren niet bij machte om een vuist te maken.
    Was het vertrouwen te groot, of een offday( van de hele ploeg).
    Ruststand 0-1.
    Ook de tweede helft bracht niet de verhoopte beterschap, al konden we wel de gelijkmaker scoren.
    Maar daarna was het weer alles Eksel wat de klok sloeg.
    Einduitslag 1-3, en iedereen terug met de voetjes op de grond.
    Nu de hoofdjes leeg maken en woensdag terug aan het werk voor de volgende wedstrijd.



    18-09-2011, 16:27 geschreven door tr ronald  
    11-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training woensdag.

    Op woensdag zal de training vanaf nu starten om 19:15



    11-09-2011, 20:41 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wijchmaal- Racing peer
    De start van de competitie.
    Tegenstander Wijchmaal werd vooraf als een moeilijke ploeg bestempeld, dus het beloofde een uiterst interessante wedstrijd te worden.
    Bij de opwarming zagen we al dat alle spelers uiterst geconcentreerd bezig worden, ook viel toch de spanning bij sommige spelers op.
    Onmiddelijk na het startsignaal namen wij de wedstrijd in handen, en dit resulteerde al na 50" in het openingsdoelpunt. Een mooie dieptepass werd door kenneth koel binnen getrapt. 0-1 nanauwelijks 1' spelen, gedroomde start.
    Het werd alleen maar beter, want na 7' kopt seppe de 0-2 binnen na een corner. En nauwelijks 2' later kan bram een snelle counter mooi afronden. 0-3 na nog geen 10'.
    Op deze 10' hadden we al zoveel voetbal gezien als op alle voorbereidings wedstrijden samen. Het balletje ging vlot rond, we creërden vlot kansen en we gaven niet al te veel weg, en als er dan een speler van wijchmaal alleen op doel afging konden we rekenen op een sterke jorne.
    Als we alle doelkansen benut hadden was de wedstrijd voor de rust al gespeeld, nu kon Wijchmaal nog tegenscoren omdat we iets te relaxt gingen voetballen. Ruststand 1-3.
    De tweede helft gingen wij van start zoals we de eerste geeindigd waren, korte druk zetten, snel omschakelen, spelers uitschakelen met SCHITTERENDE individuele actie's. Het was genieten.
    Na 8' kan Arne de 1-4 binnen trappen, 4' later was het de beurt aan sander om staalhard binnen te trappen na goed doorzetten. 1-5. Na 21' trapt arne zijn tweede staalhard binnen van buiten de 16. 1-5 .
    Nu gaan we weer iets te relaxt spelen wat resulteerd in een tegendoelpunt 2-5, maar dit wordt binnen de minuut rechtgezet door toon die zijn eerste mooi over de doelman trapt. Wijchmaal prikt nog een maal tegen, en zo sluiten we de wedstrijd af met een welverdiende 3-7 eindstand.
    Schitterend resultaat en een mooie bekroning voor het harde werk in de voorbereiding.
    Geniet er nog even van, en vanaf woensdag starten we de voorbereiding op de volgende wedstrijd.


    11-09-2011, 20:40 geschreven door tr ronald  
    04-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer- Herk sport
    Na een warme zaterdag was het vanmorgen ideaal voetbalweer.
    Aangename temperatuur en wat regen, de juiste ingredienten voor een lekkere pot voetbal.
    Alleen: moeten de spelers dan ook meewillen.

    Dat wij nog veel te veel met andere dingen bezig zijn op een zondagmorgen dan de wedstrijd is duidelijk geworden vanmorgen.
    Herk sport liet ons bij momenten achter een ongrijpbare bal aanlopen, ze maakten dankbaar gebruik van de ruimte die wij weggaven.
    Stevig in duels, waar wij dan toekijken .
    Dit was duidelijk geen geslaagde test met het oog op volgende week onze competitie start.
    Hopelijk gaat iedereen beseffen dat we een enorm getalenteerde groep hebben, ALS we voor elkaar willen werken en geen schrik hebben om ons truitje vuil&nat te maken.
    Iedereen heeft vandaag kunnen zien hoe het niet moet, dus verwacht ik dat alle spelers volgende week onze supporters laten zien hoe het wel kan.

    Dit was een goede les, laat iedereen dit goed doordringen en dan beginnen we woensdag met de voorbereiding op onze eerste competitiewedstrijd


    04-09-2011, 13:37 geschreven door tr ronald  
    28-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's
    De foto's van de voorbereiding staan ook online.
    Te bezichtigen via de knop: foto's van onze jongens.
    Have fun

    28-08-2011, 12:15 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandoverzicht september
    Het nieuwe maandoverzicht.
    Print dit uit en hang het ergens goed zichtbaar neer, vanaf nu worden er geen uren meer medegedeeld.

    Bijlagen:
    maandoverzicht U17 september.pdf (206.7 KB)   



    Categorie:Maandoverzicht
    28-08-2011, 11:44 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde voorbereiding
    De voorbereiding zit er zo goed als op, vanaf woensdag gaan we ons volledig toeleggen op de start van de competitie.
    Het was voor de trainers een leerrijke voorbereiding, goede dingen werden afgewisseld met minder goede dingen.
    In 2 voorbereidingswedstrijden lieten we zien al redelijk ver te staan, terwijl in de wedstrijd tegen Bocholt het helemaal niet liep( teveel respecht voor deze tegenstander uit de nationale jeugdreeks).
    Maar ook deze wedstrijd heeft een grote bijdrage geleverd in de verdere ontwikkeling van de ploeg.
    Komend weekend start voor de meeste ploegen de competitie, helaas voor ons heeft onze tegenstander algemeen forfait gegeven.
    Omdat voetballen nog altijd beter is dan niks doen, hebben wij toch nog een tegenstander weten te vinden.
    We zullen zondag aantreden tegen de u17 van Herk sport om 10:00( om al te wennen aan het vroeg opstaan op zondag )

    Wij willen wel iedereen al proficiat wensen met de inzet en aanwezigheid tijdens de voorbereiding.


    28-08-2011, 11:25 geschreven door tr ronald  
    21-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer - Bree Sk
    Tweede oefenwedstrijd in onze voorbereiding op het nieuwe seizoen.
    En het was een interessante wedstrijd, heel veel goede dingen gezien, ook de fouten die er gemaakt werden .
    Wat wel duidelijk was, was het feit dat we dit seizoen wéér een ploeg hebben die voor elkaar wil knokken.
    Het is nog even puzzelen met de nieuwe jongens, maar iedereen heeft vandaag al bewezen dat ze er voor willen gaan.
    Over de wedstrijd: Eerste helft aarzelend begonnen, en na een te korte terug speelbal op achterstand gekomen.
    Gaandeweg werden we sterker en drukten we bree achteruit, de gelijkmaker kon niet lang meer uitblijven. En nog voor de rust hingen de bordjes gelijk.
    Tijdens de rust werden er wat spelers van positie gewisseld en dat werd onmiddelijk zichtbaar bij de tweede helft.
    Het balletje werd nu(bij momenten) ongrijpbaar gemaakt voor de tegenstander, en we lopen dan ook verdiend uit tot 3-1.
    Als we de vele kansen afmaken kan Bree nooit meer in de match komen. Helaas begint dan de slordigheid en concentratieverlies toe te slaan.
    Bree krijgt nog een penalty, en in de allerlaatste seconden van de wedstrijd scoren ze de gelijkmaker via een gelukje.
    Een mooi resultaat al had er meer ingezeten.
    Woensdag is de laatste test voor de start van de competitie, als jullie op deze manier blijven spelen en werken belooft het een mooi seizoen te worden.


    21-08-2011, 16:55 geschreven door tr ronald  
    16-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrije dag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Alle spelers mogen op woensdag 17/08 van een trainings vrije dag genieten.
    Dit hebben jullie verdiend na een uitstekend gelopen coopertest en bijhorende training.
    We verwachten ALLE spelers terug op vrijdag 19/08.


    16-08-2011, 23:20 geschreven door tr ronald  
    10-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer- Opglabbeek
    Ook onze eerste wedstrijd is ondertussen al achter de rug.
    Het was zeker in de eerste helft geen hoogstaand voetbal, dat hebben we in de tweede helft wel al een beetje recht gezet.
    Toen ging het balletje bij momenten al vrij goed rond.
    We kunnen uit deze wedstrijd zeker werkpunten halen die we moeten trachten te verbeteren.
    Eerste wedstrijd winnende afgesloten.
    Proficiat aan iedereen voor jullie inzet, ook aan de spelers die niet geselecteerd waren maar toch zijn komen supporteren.
    Ook de talrijk opgekomen ouders en supporters, thnx voor jullie steun.


    10-08-2011, 22:32 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1é wedstrijd van het nieuwe seizoen
    Vanavond staat onze eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen gepland.
    Een eerste test om te kijken hoever we al staan.
    Tegenstander vanavond zijn de U17 van Opglabbeek.
    Wedstrijd start om 18:30.
    Alle supporters op post !!!!!!

    ps: Als alle ouders ook aanwezig zouden willen zijn!


    10-08-2011, 08:25 geschreven door tr ronald  
    03-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.E-mail
    Aan de spelers die hun e-mailadres nog moeten doorgeven.
    Gelieve dit zo snel mogelijk te doen.
    Dit kan vrij simpel via deze blog, klik op de button e-mail mij.

    03-08-2011, 07:42 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig
    Het nieuwe seizoen is nog maar juist gestart en we mogen al iemand proficiat wensen.
    Namens de hele ploeg & technische staf, Proficiat Wout

    03-08-2011, 07:41 geschreven door tr ronald  
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Archief per week
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs