Voor alle Saller trainingskledij. Vraag gerust achter de catalog.
08-02-2012
training
Een welgemeende dikke proficiat aan alle spelers. Schitterend getraind, en vooral prima gelopen. Top
Zoals ik vermeld heb zullen we ZATERDAG trainen om 14:00. Ook op deze training verwacht ik een opkomst lijk vanavond. De training zaterdag zal ongeveer 1 uurtje duren. Met een stralend zonnetje is het ideaal om terug naar buiten te trekken. Alle spelers zijn dus aanwezig ten laatste om 13:50. Zorg voor de juiste kledij en schoenen. Tot zaterdag.
Zoals verwacht zal er komend weekend ook niet gevoetbald worden. Alle wedstrijden zijn al afgelast. Zullen kijken of we nog een activiteit in elkaar kunnen steken. Als jullie suggesties hebben, altijd welkom. De vrijdag training zal niet doorgaan, maar houd de blog in het oog voor eventuele andere.
Woensdag zullen we trainen in de sporthal van Peer. De training start al om 18:00, ik verwacht iedereen ten laatste om 17:50.
Wat hebben we ZEKER bij: 1) schoenen voor in de zaal !!!!!!!!! 2) schoenen voor buiten !!!!!( multistuds of vaste noppen- zeker geen losse studs. 3) kledij voor binnen. 4) kledij voor buiten. De training zal duren tot ongeveer 20:15.