Voor alle Saller trainingskledij. Vraag gerust achter de catalog.
05-06-2011
Verslag weekend Malmedy( dag 2/ deel 2)
Het namiddagprogramma betrof 3 spelen die we in 2 groepen van 9 spelers op tijd moesten uitvoeren. Groep 1 olv Ronald & Benny Groep 2 olv Tony & Jean. Spel 1: er lag op het terrein een grote houten A klaar, waaraan een 6tal touwen bevestigd waren. 1 speler moest in de A gaan staan en mocht geen grond raken. Al de andere teamgenoten moesten trachten om de A zo snel mogelijk aan de andere kant van het terrein te krijgen via het gebruik van de touwen. Spel 2: zo snel mogelijk een rivier(denkbeeldig) oversteken met behulp van 5 lege colabakken en 4 houten balken. zonder de grond te raken of de balk de grond te laten raken. Spel 3: 8 spelers werden geblindoekt en verspreid over een terreintje, 1 spelers was de schaapherder en deze moest door het geven van signalen( praten was verboden) de overige spelers(schapen) in de kooi te krijgen. Dolle pret, en de winnaars van deze namiddag werd groep 2( met enorm scherpe tijden) waarvoor uiteraard een welgemeende Proficiat. Ondertussen had ons kookteam olv een enorm gedreven chefkok al zogoed als alles klaar voor de onvergetelijke barbecue met de ouders van de spelers, ook de geuren van de houtskool kwamen ons al tegemoet. Na een frisse douche en wat rust begaven alle spelers zich terug naar onder voor het weerzien met de ouders . En het moet gezegd, de opkomst van de ouders was bijzonder talrijk en heeft dit weekend zeker en vast een meerwaarde gegeven. Dus voor alle ouders: BEDANKT VOOR DE TALRIJKE OPKOMST. Nu was het tijd om de barbecue aan te vallen( de barbecue grootmeester) heeft werkelijk voor uiterst smakelijk gegrild vlees gezorgd. En het saladebuffet samengesteld door onze kookpapa's was ook om vingers van af te likken. Het hele samenzijn onder een aangenaam temeratuurtje werd fenomenaal( drank vloeide rijkelijk, de lachspieren maakten overuren, en ook de serieuze momenten) zorgde er samen voor dat dit onvergetelijk geworden is. Zowel de spelers als technische staf zullen dit nooit meer vergeten. Ook willen wij de ouders & spelers nog eens bedanken voor de prachtige attentie & mooie woorden die wij als technische staf( trainers & afgevaardigde) mochten ontvangen, DANK JE WEL. Helaas brak het afscheid aan, na het uitzwaaien werd er door de aanwezige spelers en begeleiders nog een schitterend feestje van gemaakt dat ook weer tot een stukje na middernacht duurde. Meer in verslag deel 3
Na weer een korte nacht( waarin werd getracht de trainers op verschillende manier beet te nemen) was het opstaan moment aangebroken. Aan de ontbijt tafel werden de oogjes er niet groter op, kamers werden opgeruimd, koffers werden gemaakt. Trainer & kookouders werden nog getrakteerd op een scheerschuim feestje Ja het einde van ons weekend brak aan. Hopelijk kunnen jullie terug blikken op een schitterende ervaring. Ik als trainer( en ook namens Benny, tony, peter, frans, marc) kan zeggen dat ik er enorm genoten van heb om met deze fantastische groep dit weekend mee te maken.
Volgende mensen wil ik ook graag even bedanken voor hun medewerking. Benny voor zijn hulp het afgelopen seizoen, het vervoeren van alle materiaal. Tony( barbecue grootmeester) voor zijn inzet afgelopen seizoen, en zijn barbecue en alleskunde dit weekend. Marc voor zijn hulp in de keuken(jawel) en het rijden en begeleiden van de spelers. Jean voor zijn hulp van het begeleiden en vervoeren van de spelers( en als teamkapitein van groep 2) Ben voor zijn hulp van het begeleiden en vervoeren van de spelers( en het afstaan van zijn slaapplaats, om op de gang te gaan slapen) Peter voor zijn nooit aflatend enthousiasme, het leiden van de kookploeg, de schitterend gestoken sate's. Frans voor het prachtig in elkaar steken van de hele catering waardoor dit weekend uniek geworden is. Caroline voor het toelaten dat ik zoveel met voetbal mag bezig zijn. Alle ouders voor het gezellige samenzijn, het enthousiasme en vertrouwen.
En als laatste: Alle spelers die afgelopen seizoen tot het mooiste uit mijn trainersloopbaan hebben gemaakt. Tot volgend seizoen
Straks vertrekken we voor onze afsluiter van het seizoen. Bij deze volgt nog een beetje info.
Samenkomen op de parking van de club is om 16:15, vertrek is gepland om 16:30. Wie gaat er mee: Uiteraard alle spelers. 8!!!!! begeleiders, zijnde: Ronald, Benny, Frans, Peter, Tony, Marc, Jean, Ben.
Wat moet er meegenomen worden? 1) De spelers moeten alleen het bedrag meenemen wat zij nog moeten bijbetalen. 18 2) Neem zonnecremé of een pet mee 3) Gemakkelijke sportschoenen 4) Eventueel pokersets of kaarten 5) De begeleiders moeten zorgen dat ze hun verschuldigd bedrag meenemen.
Hééééél veel zin om er een geslaagde afsluiter van te maken
We hebben de filmtickets vandaag mogen ontvangen. De datum voor het filmbezoek is ook al mee vast gelegd. Zaterdag 11/06 trekken we met de hele groep naar Kinepolis. In de poll heb ik alvast enkele film uitgekozen waarvoor jullie kunnen stemmen Het uur zullen we nog bespreken.
Langs deze weg wil ik namens technische staf & de hele spelersgroep Simon kelchtermans een spoedig herstel wensen met zijn gebroken pols. Zorg er maar voor dat je de pols rustig laat genezen, en dan kan je snel terug aansluiten bij de groep.
Vandaag de vuurdoop voor velen bij een lichting ouder. En dat het tempo daar al hoger ligt hebben we mogen ondervinden, ook de stevigheid van sommige spelers en ploegen die we tegenkwamen was al héél andere koek dan we gewoon waren. Niet te min kan ik als trainer toch terug kijken op een geslaagd toernooi. Voor mij persoonlijk: Veel werkpunten gezien waarop wwe moeten werken komend seizoen. Voor jullie: De manier waarop jullie toch getracht hebben te voetballen.
Racing peer- Nevok Gruitrode= 1-0 Beek- Racing Peer=2-0 Racing Peer- Ophoven=0-1 We zijn nergens echt weggespeeld geweest en we hebben toch ook wat kansen bij elkaar kunnen voetballen. Geniet nu van jullie wel verdiende rust.
Moesten jullie het vergeten zijn. Morgenavond gaan we er voor de laatste keer dit seizoen tegenaan( op voetbal gebied wel te verstaan). We gaan al eens kijken hoever we staan tegen onze oudere tegenstanders. We vertrekken om 17:15 op de parking van de club.( spelers die rechtstreeks rijden worden geacht om 17:45 in Beek te zijn). Onze poule is ingedeeld met nog 3 andere ploegen, elke wedstrijd in de poule's duurt 2 x 12,5'. Elke speler zorgt ervoor dat hij een paar slippers bijheeft( de wachttijd tussen onze eerste wedstrijd en tweede is toch bijna één uur, en dan wil ik niet dat jullie met je voetbalschoenen blijven rondlopen. Tot morgenavond
Spelers die meegaan.( indien niet juist gelieve mij te verwittigen) Jorne Sander Wout Robby Kenneth Duncan Freek Lennard Broos Seppe Max Simon Bob Boris Toon
PS: Iedereen is verplicht om zijn identiteitskaart mee te nemen
Jullie hoeven geen slaapzak mee te nemen op weekend, alles van beddegoed is daar aanwezig. Ik heb een kamerindeling moeten maken( slaapzaal is bezet) We hebben 4 kamers: 2 x 6 en 2 x 4 personen. 1 kamer van 6 is voor de begeleiders.
Zorg ervoor dat jullie één pet of zonnecremé meenemen. Men verwacht schitterend weer komend weekend, en als we op de fiets zitten zal het zonnetje branden(pet) en voor de teambuilding games zal de zonnecremé nodig zijn. Meer details zullen jullie vrijdagmiddag hier nog kunnen lezen.
De laatste training van het seizoen zit erop. We mochten toch nog 15 spelers welkom heten. Niet dat het een doorgedreven training was, maar toch hebben de spelers weer enkele belangrijke dingen meegekregen in de aanloop naar het volgende seizoen toe.
Donderdag 02/06 spelen we dus nog het toernooi in Beek.
Voor de rest is het nu aangewezen je basisconditie op regelmatige tijdstippen te onderhouden. Ook de vakantieplanning van alle spelers zou ik graag ontvangen( via mail). De startdag van het nieuwe seizoen zal jullie zo spoedig mogelijk worden medegedeeld.
Op donderdag 2/06 spelen we nog een toernooi in Beek. Zoals jullie al weten hebben we ons niet ingeschreven bij de U15 maar bij de U17 Dit om al wat ervaring op te doen naar het nieuwe seizoen. Onze eerste wedstrijd is om 18:30 tegen Gruitrode. Dan om 20:00 tegen Beek En de laatste wedstrijd van de poule's om 20:30 tegen Ophoven. Eventuele finale om 21:30. We vertrekken in Peer om 17:15.
Alle puntjes zijn op de i gezet, Bij deze het programma ivm het weekend. We vertrekken op vrijdag 03/06 om 16:30 richting Malmedy. Bij aankomst is er nog een warm avondmaal voorzien, waarna we de slaapplaats in orde maken. Dan wedstrijd België-Turkije kijken. Zaterdag Mountainbike-Teambuilding games en de afsluitende barbecue. Zondag ontbijt, kamers opruimen en vertrek richting huis. Alle spelers hebben een mail gekregen met de nodige info voor het weekend in Malmedy.
Toch weer een bedankje aan mijn hele spelersgroep. Het seizoen zit er nu al 2 weken op, maar toch was de groep weer bijna voltallig op de training van deze namiddag. En op een plezante manier hebben jullie toch weer enkele dingen bijgeleerd ivm je lichaam. Ik heb mooie actie's gezien en vooral het plezier waarmee jullie trainen. Ook de spelers die gekwetst zijn waren aanwezig Knappe prestatie van iedereen.