U17 Racing Peer
Seizoen 2011/2012
Foto
Inhoud blog
  • Klein foutje
  • Foto's weekend
  • Het is gedaan
  • Adres vielsalm
  • Weekend
    Allerlei plezante dingen
  • Competitie
  • Foto's van onze jongens
  • Categorieën
  • Maandoverzicht (28)
  • Foto
    Voor alle Saller trainingskledij.
    Vraag gerust achter de catalog.
    14-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeugdcup
    De loting voor de kwart finales is vervroegd naar vanavond.
    Van zodra ik straks terug ben van de loting zet ik de naam van onze volgende tegenstander op de blog.
    Wie zouden we nog kunnen treffen:
    1) Viversel VV
    2) Zwartberg fc
    3) Rooierheide sk
    4) Alken terkoest
    5) Herkol
    6) Red star laak
    7) Thes tessenderlo- Vliermaal fc( deze 2 ploegen moeten nog uitmaken wie van de 2 naar de kwart finale gaat).


    14-03-2011, 17:16 geschreven door tr ronald  
    13-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaulille- Racing peer
    De topper van deze speeldag.
    En dat we meegewerkt hebben aan een uitzonderlijk spannende wedstrijd heeft iedereen geweten.
    De eerste helft was weer van een vrij goed niveau, Kaulille had moeite met de druk die wij ontwikkelden. Na goed 7' was het al raak, Jarne kan een voorzet mooi in de rechterbenedenhoek binnen trappen. Een verdiende voorsprong( al waren we ook een paar keer goed weg gekomen), mede doordat wij de druk goed op Kaulille hielden krijgen we weer kans na kans en in de 21é minuut kan Lennard er nog eentje tegen de touwen duwen. 0-2 voorsprong tegen de nummer1 was op dat moment zeker en vast verdiend. Helaas gaan we na de 0-2 denken dat het allemaal wel in orde zal komen en plooien we te ver terug naar achter en dan weet je dat er oorlog zal komen voor ons doel. Bij een van de diepe ballen van Kaulille kan hun spits richting Duncan trekken en werkt hij af. Ruststand 1-2.
    Dat we een moeilijke tweede helft gaan krijgen werd de spelers tijdens de rust duidelijk gemaakt, helaas gaan we door met te ver achter uit kruipen.
    De druk die Kaulille nu op ons uitoefent brengt ons in de problemen, we kunnen nog 18' stand houden maar dan glipt de spits van kaulille tussen de linie's en kan weer op Duncan af. Ook nu laat hij die kans niet liggen 2-2.
    Nu is het alle hens aan dek, we komen maar met mondjesmaat onder de druk uit en slagen er niet in om het evenwicht te herstellen.
    We krijgen op het einde van de wedstrijd wel nog enkele kansjes maar ook nu lukt het niet om deze te verzilveren.
    Goede wedstrijd tegen een degelijke tegenstander. 

    HERKANSING OP ZONDAG 03/04 IN RACING PEER


    13-03-2011, 14:40 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rust
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mede door jullie enorme inzet hebben we beslit om de training van woensdag te schrappen.
    Geniet van deze extra rust, verzorg jullie.
    Vrijdag verwacht ik iedereen voor de voorbereiding van de wedstrijd tegen Lommel kolonie.
    Vanaf volgende week is er terug jeugdcup voetbal


    13-03-2011, 14:39 geschreven door tr ronald  
    11-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ritmische opwarming
     


    11-03-2011, 15:48 geschreven door tr ronald  
    10-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pannekoekenfeest
    Het pannenkoekenfeest komt er ook aan, voorstel is gelanceerd om weer met de ganse ploeg tesamen te gaan.
    Wij hebben dan wel wedstrijd in Lutlommel.
    Dus ik stel voor dat we na de wedstrijd in Lommel allemaal samen terug richting Peer rijden en daar samen te genieten van de pannenkoeken.
    Geef jou keuze aan via de poll.


    10-03-2011, 21:11 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportkamp 2011
    Aan alle spelers een dikke dank u wel voor het voltallig inschrijven.
    De ganse ploeg is aanwezig


    10-03-2011, 21:09 geschreven door tr ronald  
    09-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainings kledij
    Gezien de wisselende weersomstandigheden blijven we nog een tijdje trainen met lange broek
    Van zodra wij de omstandigheden juist vinden voor de korte broek liefhebbers laten we jullie dit meteen weten.


    09-03-2011, 15:12 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inschrijvingen sportkamp
    Denk eraan jullie inschrijvingen( plus geld natuurlijk), mee te brengen.
    Zou deze ten laatste vanavond moeten hebben


    09-03-2011, 15:11 geschreven door tr ronald  
    06-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aan alle supporters
    Zondag 13/03 de topper van de reeks.
     Kaulille tegen Racing peer.
    Ondanks het vroege uur 09:30 hopen we toch dat de vocale steun vlot aanwezig zal zijn.


    06-03-2011, 14:31 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training woensdag
    Woensdag trainen we van 18:30 tot 20:30.
    Iedereen in de kleedkamer ten laatste om 18:25


    06-03-2011, 14:29 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fc Eksel- Racing peer
    De laatste test met het oog op de topmatch van volgende week.
    Het was niet echt een geslaagde laatste test te noemen daarvoor was het spel bij momenten te rommelig.
    Wel hebben we weer laten zien dat we als ploeg één blok vormen.
    Er werd voor elkaar geknokt, en mede door dit enthousiasme konden we Eksel onze wil opleggen.
    We komen vrij snel 0-1 voor(goaltje van Lennard), maar niet veel later kan Eksel een schoonheidsfoutje in de verdediging afstraffen en starten we weer met gelijke wapens. Gaande weg vinden we iets beter onze draai en gaat het balletje bij momenten al beter rond( al blijven de tegenprikken van Eksel ons pijn doen) Arne knalt dan de 1-2 binnen, en met deze score gaan we ook rusten.
    Na enkele plaatswijzigingen komen we enorm gedreven op het veld, en deze gedrevenheid zorgde ervoor dat we in nauwelijks 5' de score verdubbelen 1-4(waaronder een prachtig afstandsschot van Arne, en een doelpunt van Freek) en nog eens 5' later via een mooi opgezette aanval via 4stations( duncan-freek-lennard en kenneth) scoren we de 1-5(Doelpunt kenneth). Nu kunnen we mooi gecontroleerd trachten te voetballen, helaas was de onderlinge communicatie soms aanleiding tot enkele hete standjes voor Duncan zijn doel. In de laatste minuten kan Eksel van een foutje profiteren en er nog eentje binnen duwen.
    Eindstand 2-5
    Dikke proficiat aan de gehele kern.


    06-03-2011, 14:25 geschreven door tr ronald  
    02-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer- Hoepertingen
    We zijn geplaatst voor de volgende ronde
    Vandaag mochten we revanche trachten te nemen, tegen de ploeg die ons vorige week met 6-5 versloeg.
    Het A terrein was het strijdtoneel van dienst.
    Ook op zulk groot plein is het niet altijd even makkelijk voetballen en dat bewezen we de eerste helft, vele slordige passes, slechte controle's en weinig kansen.
    Maar naarmate de wedstrijd vorderde kwamen wij meer en meer in de wedstrijd, Hoepertingen kreeg het nu steeds moeilijker om aan ons doel te raken. Niet te min gingen we rusten met 0-0( en bij deze stand ging Hoepertingen door naar de volgende ronde).
    Met een aanvallendere opstelling begonnen we aan de tweede helft met maar een doel voor ogen: SCOREN.
    Hoepertingen kwam bijna niet meer van hun helft weg, en wij kregen kans op kans. Niet veel later konden we terecht de score openen en toen was de veer al half gebroken bij de bezoekers. Na nog 2 doelpunten en een rode kaart voor de bezoekers was het spelletje afgelopen. Verdiende overwinning. 3-0. En weer mag ik zeggen: Op naar de volgende ronde.
    Proficiat aan alle spelers voor hun inzet, dank aan de supporters voor hun vocale steun.
    Ook nog even een bedankje voor Arne Geens, die onze aanvalslinie was komen versterken.


    02-03-2011, 22:28 geschreven door tr ronald  
    28-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarige
    Vandaag 28/02 jarig . Matthijssen Freek
    Van harte proficiat namens de hele technische staf en spelers.


    28-02-2011, 11:04 geschreven door tr ronald  
    27-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandoverzicht Maart
    Bij deze het nieuwe maandoverzicht

    Bijlagen:
    maandoverzicht U15 rc peer maart.pdf (178.6 KB)   



    Categorie:Maandoverzicht
    27-02-2011, 20:40 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SUPPORTERS OPROEP!!!!!!!!!!
    Nu woensdagavond volgende wedstrijd in de jeugdcup.
    We gaan voluit voor een plaatsje bij de laatste 8 en moeten hiervoor deze wedstrijd winnend afsluiten.
    Dus bij deze nog een warme oproep aan alle supporters om onze jongens het 13é man gevoel te geven.
    Wedstrijd gaat door op het A terrein, dus regen mag geen spelbreker zijn omdat jullie allemaal op de tribune plaats kunnen nemen
    Steun onze jongens


    27-02-2011, 20:26 geschreven door tr ronald  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racing peer- Lindelhoeven
    Na de zware midweek wedstrijd, de volgende wedstrijd in onze reeks van zware wedstrijden in de competitie.
    Lindelhoeven, de ploeg die ons 3 punten koste bij onze doorgang in het Linne.
    De voorbereiding op deze wedstrijd liep alvast niet zoals gepland en was verre van ideaal te noemen.
    Maar al tijdens de opwarming zag ik dat mijn spelers er voldoende klaar voor waren.
    Met een onuitgegeven veldbezetting namen we lindelhoeven direkt bij de keel vast, veel druk vooruit, veel balbezit.
    Dat resulteerde al na 10' in een 2-0 voorsprong, 2x kenneth die de bezoekende doelman lobte.
    We hielden lindelhoeven vast op hun helft, in elk duel waren wij gretiger. We gaan verdiend de rust in met een 3-0 voorsprong(auteurs van het derde doelpunt waren de gebroers snoeks, lennard die een corner mooi op het hoofd van marten schilderd en deze laatste kopte mooi binnen). Na de rust gaan we iets losser voetballen en daardoor verliezen we de grip op de wedstrijd. Toch krijgen we nog meer dan voldoende kansen om de score hoog te laten oplopen, uiteindelijk kunnen we naar het einde van de wedstrijd toe nog 2x scoren. Stephen en freek maakten deze doelpunten.
    Een geslaagde test met het oog op onze volgende midweek wedstrijd van woensdag.
    Nog heel even een bedankje aan Marten( en zijn trainer) om ons te depaneren.


    27-02-2011, 20:22 geschreven door tr ronald  
    24-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen jeugdcup
    Voor wie de uitslagen van de jeugdcup wil volgen.
    Volg deze link, dan door scrollen naar limburg en klikken op speelrooster.
    Daarna U15 kiezen en klaar.
    http://www.nieuwsblad.be/kanaal/index.aspx?kanaalid=1000

    24-02-2011, 17:36 geschreven door tr ronald  
    23-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoepertingen- Racing peer
    Tweede wedstrijd in het jeugdcup verhaal.
    En wat voor een wedstrijd .
    Na zoveel weken op vrij hoog niveau gespeeld te hebben, beleefden de jongens vandaag een totale off-day.
    Een zwaar,klein veld waar we weer problemen op ondervonden.
    Afspraken werden niet nageleefd, iedereen ging lopen waar hij zin in had.
    We komen alweer vrij snel 3-0 achter maar ook nu weer kunnen we die achterstand gelijktrekken en gaan we met 3-3 de rust in. Na het nodige verbale werk tijdens de rust komen de jongens wakker uit de kleedkamer, maar ook nu duurt het niet lang of het wordt 4-3, 5-3 en zelf 6-3
    Uiteindelijk kunnen we de schade nog beperken en een 6-5 eindstand vast leggen.
    Een lichtpuntje is de fantastische goal van Broos, een streep knal in de rechterwinkelhaak vanop 25mtr.
    Dat we volgende week uit een ander vaatje moeten tappen willen we doorgaan daar zal iedereen het mee eens zijn.
    Nu even de kopjes leegmaken, vrijdag lekker trainen en dan de neuzen richting Lindelhoeven zetten.


    23-02-2011, 22:26 geschreven door tr ronald  
    22-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw gsmnr
    Bij deze het nieuwe gsmnr waarop ik vanaf nu bereikbaar ben.
    Het oude is niet meer te bereiken.
    0493/545095


    22-02-2011, 18:01 geschreven door tr ronald  
    20-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeugdcup 2
    Woensdag tweede wedstrijd in de jeugdcup.
    Na onze overwinning tegen Beverlo mogen we nu richting Borgloon trekken(Hoepertingen)
    Het aanvangsuur is wel verplaats naar 19:00 ipv 18:00.
    We vertrekken in Peer omstreeks 17:15.

    Supporters die wegens het vroege vertrekuur op individuele basis nog wilen na rijden
    Adres:   Weg op Berlingen
                 3840 Borgloon




    20-02-2011, 17:29 geschreven door tr ronald  
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Archief per week
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs