Ondanks de kuren van het openbaar vervoer geraken we er ongeveer op tijd.
Er worden ervaringen uitgewisseld tussen de verschillende groepjes. Het is interessant om te zien hoe groepjes met een geheel ander onderwerp toch gelijkaardige problemen tegen komen. We hebben nog heel wat werk maar we zijn wel goed bezig besluit ik hieruit.
We hebben het ook over het maken van een draaiboek. Iets waar wij in directe zin niet veel aan hebben, maar als we het een beetje anders interpreteren kunnen we het wel toepassen op ons project en is het zelfs er nuttig. Gewoon eens op een rijtje zetten wat we allemaal moeten hebben en gedaan hebben voor onze tocht probleemloos kan verlopen. Een goede denkoefening.
Vervolgens stellen we voor ons project een draaiboek op en filteren daaruit een TO-DO lijst die we moeten afwerken om ons project rond te krijgen.
Dieter stelt voor het hele lay-out gebeuren aan Karlien over te laten. Dat zou het werk wel een pak lichter maken. Stof tot nadenken.
Nina vecht tegen haar snotneus dus steken Bert en ik een tandje bij.Het is een zware dag maar het levert veel op dus nog even doorbijten.
Als we huiswaarts keren weten we weer wat doen tussen de feesten door.
Bert en Nina, we zijn goed bezig. Nog even volhouden!
Vergadering met Karlien en Lisa @ Huldenberg 18/12
Bert heeft zijn Joker ingezet. Nina en ik zijn nog eens naar Huldenberg getrokken. Niet om te genieten van het mooie zicht en het glooiende landschap maar om te vergaderen met Karlien en Lisa, en om nog het één en het ander te controleren.
9u. Vergadering op het gemeentehuis.
We overlopen samen de inhoud die we willen meegeven per stopplaats, vullen aan wat mankeert en schrappen wat te veel is.
We bespreken ook de strategie voor de komende weken. Nu begint het concretiseren. Offertes aanvragen en ideeën in realiteit omzetten.
Karlien beloofd nog eens ons de gegevens door te sturen van de lay-outers waarmee ze regelmatig samen werkt. Dan kunnen we eens informeren wat zij nodig hebben en dan kunnen we eens horen of zij kunnen "exporteren naar een vectoriële extensie".
Daarna gaan Nina en ik nog even de "bootjesrace" uitproberen. Helaas overleven de bootjes de waterval niet. Dus testen we maar een rustiger parcour. Dat lukt beter.
Dan nog even de juiste schrijfwijze van Randeute gaan zoeken.
En dan nog even langs Metaleuven om eens te polsen of het mogelijk is om een grote "bibberspiraal" te maken uit staal.
Nina heeft er duidelijk weer haar tanden in gezet terwijl ze zegt dat ze niets heeft gedaan.
Bert en ik springen bij om de inhoud van de stops in woorden te gieten.
We stellen samen een lijstje op met vragen voor Karlien zodat we na het weerzien met haar er weer volle bak kunnen invliegen.
Het wordt meer en meer duidelijk dat er nog heel wat werk is en dat we moeten proberen de efficiëntie terug op te drijven. Voor de volgende stappen gaan we meer moeten samenwerken met Karlien en andere medewerkers van Huldenberg dus moet het contact vlotter verlopen.
Via deze skype-meeting kunnen we polsen hoe het staat met de deadlines en ieders to-do's om zo vooruitgang te verzekeren en elkaar te helpen en of steunen als het wat strop loopt. De volgende meeting met Karlien is gepland op 18 /12. Dat is nog 2 weken en we kunnen moeilijk verder nu zonder eens samen te zitten met haar. Dat is een beetje vervelend. We frissen onze to-do lijst op en zorgen dat alles volledig klaar geraakt tegen de 18e december.
De lijst der ongedane zaken:
- inhoud van elke stop vastleggen (+/- 4 zinnen)
- opdrachten bij elke stop vastleggen
- (later: fotos trekken van erfgoed?)
- Bepalen wat in doekoffer
- Piet: papa? Koffer in hout?
technisch:
- molen
- Eigenaars contacteren
- Plan tekenen
- Nina: Metaleuven bellen: waterrad in inox?
- biologisch afbreekbare bootjes
- Piet: stiefzus bellen en testen
- Nina: dreamland SES Funmais Minions
- plaatjes (in trespa) met tekening, letter en QR
- tekeningen zoeken/maken
- eventueel contact met lay-outer: kan hij tekening maken?