De paasvakantie is voorbij en in ons perenklasje komen er maar liefst 8 nieuwe vriendjes bij! Kom erbij zeggen wij tegen : "Dax, Joram, Keysha, Kinsey, Laura, Milan, Sam en Samuel" :-P Wij willen het beste voor al onze kleuters daarom mogen mijn 11 oudste kleuters naar de "Eendjesklas" van juf Ina. Veel plezier, lieve schatten!
Jullie kunnen wel begrijpen dat het weer even wennen is voor alle kapoentjes want de klassamenstelling is helemaal anders. Dus daarom doen we het rustig aan en spelen vooral in de hoeken om zo aan elkaar en aan het schoolse ritme te wennen.
Sommige van onze nieuwe vriendjes hebben het eerst nog moeilijk maar jullie zullen zien naar mate de week vordert dat ook hun gezichtjes van droevig naar blij evolueren en dat stelt de juf gerust en ook de mama's en papa's vermoed ik zo. :wink:
Verdrietig maar toch moedig hangen mijn nieuwe kapoentjes hun kenteken in onze boom.
Maar al snel is het tijd om te gaan sporten. Wij sporten samen met de kleuters van de eendjesklas en omdat dit gaat om een talrijke groep krijgen meester Jens en meester Koen voortaan de hulp van juf Greet en ook de kinderverzorgster is steeds aanwezig om een handje te helpen. Dit is ook de reden waarom ons sportuur van donderdag nu doorgaat op vrijdag want dan kon juf Greet zich vrijmaken. En kijk het verdriet is al een beetje vergeten.
Als we terug zijn in de klas spelen wij in de hoekjes. Wauw zoveel om te spelen...
Om de dag af te sluiten probeert de juf iedereen in de vertelhoek te krijgen. Wonder boven wonder het lukt dan kunnen wij de dag fijn afsluiten met een lied : ( op de melodie van broeder Jacob)
Waar is handje, waar is handje? (Eerst moeten alle handen op de rug zijn) Hier ben ik, hier ben ik. (dan komen ze één na één tevoorschijn) Dag mijn lieve vriendjes, dag mijn lieve vriendjes. (daarna één voor één wuiven) Ik ga nu weg, ik ga nu weg. (om dan weer één na één op de rug te verdwijnen.) Om het extra leuk te maken heeft de juf op elke hand twee ogen en een mond getekend. :wink: