Was dat schrikken, maandagmorgen, bij het zien van sporen en grassprietjes in onze klas!!! :shock: Hoe komen die hier? Van wie zijn die afdrukken?
We ontdekten ook nog een grot in onze klas waar ook grassprieten in lagen. Wie durft in de grot kijken?
Niemand in de grot maar we hoorden wel iemand roepen. Jules had zich verstopt achter de spiegel want hij had veel lawaai en gegrom gehoord en wilde weten of wij wisten wie dat was.
Wij moesten Jules teleurstellen wij wisten het ook niet. :cry: Hoe kunnen we dat nu te weten komen? Iemand riep een beest! Ja maar welk dier zou het zijn? Opzoeken in een boek! Dat is een goed idee. We haalden er onze dierenboeken bij. We bestudeerden verschillende dieren om "ons beest" te ontmaskeren. Er waren verschillende mogelijkheden. Iemand dacht "een haai" zou dat kunnen? Heeft een haai poten? Een spin hoorde de juf. Kan dat wel? Heeft een spin zulke grote poten?
Nee, dat kan niet we zullen verder moeten zoeken maar nu even niet want meester Jens is er al om te sporten.