Tijdens onze praatronde mocht Ensar zijn foto's tonen van de logeerpartij van Jules bij hem thuis ter gelegenheid van zijn verjaardag.

Vrijdag zullen wij voor de Sint een liedje zingen. Welk liedje kennen jullie? "Sinterklaas kapoentje." Daarna hebben we dat even geoefend. Maar wat zullen we doen voor Piet? Zullen we een dansje doen? Alle tafels en stoelen aan de kant want wij doen de "Pietendans. "De Pietendans, de pietendans, lachen, gieren, brullen bij de Pietendans. De Pietendans, de pietendans, voeten van de grond bij de pietendans. Hard klappen, flink stappen, trillen met je billen, krabbel op je hoofd. Dan springen, hoog springen en zo gaat ie nog een keer."


Na flink bewogen te hebben gaan we aan het werk om Piet nog gunstiger te stemmen. We knippen repen glanspapier in kleine stukjes om daarna op de muts van Piet te plakken.

Spelen in de hoeken en kwam Sint en Piet al op bezoek? :wink:


Tutti-Frutti-tijd, Sinterklaastijd, dus mandarijntjes vandaag. :-P

Na de speeltijd werken we nog verder aan de muts van Piet. We sluiten af met een leuk verhaal van Pien. Pien wil graag Sinterklaas zijn. Hiervoor heeft ze wel een speciale outfit nodig, zoals een hoge rode mijter, een rode mantel, een lange staf, en nog een paar andere dingen. Maar wie speelt nu Piet? Pien weet het!

Tot slot onze Pietendans nog eens oefenen.


Tot morgen, Pietjes!
|