Amai, wat een verschil met gisteren. Vandaag een super leuke dag. :-P
Eerst gezellig samen goedemorgen zingen en onze kentekens ophangen. Juf Carla had foto's meegebracht van de hoekjes van de klas. Om beurt mochten we een foto omdraaien en dan proberen te verwoorden wat er te zien valt en welk hoekje het is.
Dan gingen we samen kijken in de hoek en vertelden we wat we er kunnen spelen. Maar ook wat mag en niet mag! :oops: Hopelijk hebben ze goed geluisterd :twisted:
Na onze hoekenronde was het hoogtijd om creatief te zijn. Juf Carla kan toveren! Willen jullie dat zien? Natuurlijk. :wink: Eerst met een verfroller verf smeren op een groot plexiplaat.
Dan met één vinger een tekening maken in de verf. Nu er een blad opleggen en goed wrijven n terwijl de toverspreuk zeggen : Hokus, pokus, pats, ik wou dat er een tekening was!
Wauw! Gelukt. Wie wil ook? Iedereen natuurlijk. :-P