Vandaag starten wij met een praatplaatin het thema : "Voor het eerst naar school" Mijn kapoentjes keken aandachtig naar de prent en mochten dan vertellen wat zij zagen. Deze eerste keer kwam er van vertellen nog niet veel want het is nog allemaal nieuw voor hun. Niet erg hoor! Juf Carla stelt dan vraagjes om hen op weg te helpen.
Nu was het tijd om een liedje te leren : "Hansje en Grietje die gingen naar de school." Het was er zo fijn, het was er zo mooi. Hansje stak zich weg, Grietje stak zich weg. Hansje en Grietje die gingen naar de school. Het was er zo fijn, het was er zo mooi. Hansje werd zo moe, Grietje werd zo moe. Toen vielen ze in slaap tot de morgen toe.
Nu aan de slag met waterverf. We verven een Hansje en een Grietje. Daar zal de juf stokpopjes van maken zodat wij ze kunnen laten dansen terwijl wij hun liedje zingen.