Hoera! Iedereen was deze morgen goedgezind. Dan maar meteen aan de slag. "Goedemorgen zingen" en kentekens ophangen. Juf Carla wilde wel eens weten wat er allemaal in onze boekentas zit. Dus wij naar de zaal om onze tas erbij te halen. Amai, zoveel mooie boekentassen. Wie heeft welke boekentas dat willen wij wel graag weten. We herkennen een Uiltje, een piratentas, een princessen tas, een Minnie-Mousse-tas en ook ééntje met een dinosaurus. Wie weet wat er in onze boekentas zit? Zullen we even piepen? We vinden een H&W-boekje, brooddozen, een flesje water en helpen de juf om alles netjes weg te bergen. Sommige kapoentjes profiteren er even van om hun knuffeltje en tutje te nemen.
We hebben natuurlijk niet alleen gekeken maar we hadden ook van alles te vertellen. Als onze tasjes weer op hun plaats staan gaan we aan het werk. We plakken stukjes gekleurd papier met lijm.
Terwijl spelen de andere vriendjes in de hoekjes :
Namiddag werken we ijverig verder :
Oei, oei, een spook in onze klas! :shock:
Helaas van ons laatste uurtje geen foto's want de juf had het druk met zorgen voor droge broekjes. :wink: Morgen vrijaf! Geniet van jullie vrije dag!