Oei, oei, Jules had zijn babypop mee naar school gebracht maar had ze per ongeluk in een modderplas laten vallen.
Niet erg Jules, wij zullen je wel helpen om je baby te wassen. Wat hebben we allemaal nodig als we in bad gaan? Samen komen we er wel uit.
Eerst natuurlijk je kleren uitdoen :wink:
En dan beginnen we eraan. We benoemen de verschillende lichaamsdelen.
Eerst wassen dan drogen en weer aankleden.
Nadien mogen wij helemaal alleen een baby wassen.
Aan de werktafel experimenteren wij met verf en een kam.
Na de speeltijd sporten met meester Koen.
Weer in ons klas leren we een liedje : "Ik ga me wassen, oh wat heerlijk, 't water is zo nat. 'k was mijn snoetje en mijn handen Spitter, spetter, spat!"
Het liedje oefenen wij door telkens het woordje handen te vervangen door een lichaamsdeel dat op een prentje staat. Om beurt een prentje draaien en verwoorden over welk lichaamsdeel wij zullen zingen. Zoals : buik, benen, schouder, haren maar ook ... billen en dan lachen maar!
Namiddag verder in de hoekjes spelen :
en werken
Na de speeltijd een verhaal van Anna : "Anna poetst haar tanden"
We vertellen over tanden poetsen. Wie poetst er zijn tandjes? Waarom moeten we tanden poetsen? Hoe moeten we tanden poetsen? De juf heeft een verrassing voor ons!!! Als op de ouderavond blijkt dat alle kapoentjes goed hun tanden poetsen (natuurlijk wel) dan zorgt de juf morgen voor heerlijke pannenkoeken, joepie!!! Maar daarna gaan we dan ook weer flink onze tanden poetsen dus zetten wij reeds alles klaar. :-P